آتش سوزی توسط باتری اسکوتر برقی باعث مرگ زن و کودک در هارلم شد

آتش سوزی در آپارتمان هارلم بامداد چهارشنبه به دلیل باتری لیتیوم یونی روی یک اسکوتر برقی رخ داد که منجر به کشته شدن یک دختر 5 ساله و یک زن 36 ساله شد که وضعیت پدر کودک وخیم و ماموران پلیس و آتش نشانی را به کام مرگ فرستاد. . او گفت.

آتش نشانان درست پس از ساعت 2:30 بامداد به آتش سوزی که در یک آپارتمان طبقه ششم در خانه جکی رابینسون که متعلق به اداره مسکن شهر نیویورک است، رخ داد، واکنش نشان دادند. آتش سوزی در یک آپارتمان مهار شد و حدود یک ساعت بعد تحت کنترل قرار گرفت. یک نفر دیگر به شدت مجروح شد و یک آتش نشان و حداقل یک نفر دیگر به طور جزئی مجروح شدند.

روز چهارشنبه یک اسکوتر سوخته بیرون ساختمان نشست. همکاران سابق مردی که به شدت مجروح شده بود، گفتند که متعلق به او است. آنها او را به عنوان یک عاشق سرگرم کننده توصیف کردند و گفتند که قبلاً در بخش پارک ها کار می کرد. نام او، نام دخترش و زنی که همسایه‌ها می‌گویند دوست دخترش است فوراً منتشر نشدند.

دوچرخه‌های الکترونیکی و اسکوترها در چندین آتش‌سوزی در ماه‌های اخیر دخیل بوده‌اند، که باعث شد اداره مسکن شهر نیویورک پیشنهاد کند که ورود آنها به ساختمان‌ها به طور کامل ممنوع شود. کارشناسان می گویند این مشکلات اغلب مربوط به قدیمی شدن، باتری ها و شارژرهای آسیب دیده یا معیوب است. آتش نشانی آن بارها هشدار داد از خطرات باتری های لیتیوم یونی.

مقامات گفتند که آتش سوزی دیگری در روز دوشنبه در خیابان تاونسند در برانکس نیز توسط باتری های لیتیوم یونی از دوچرخه های برقی یا اسکوترها آغاز شد.

چهارشنبه ها در هارلم، دیوارهای راهرو نزدیک آپارتمان سیاه شده بود و بوی دود به مشام می رسید. زنی که در طبقه پنجم زندگی می کند گفت که با فرزندانش از جمله یک کودک 3 ماهه فرار کرده است.

او گفت: ترسناک است. یک فاجعه اتفاق افتاد، جان یک دختر بچه از دست رفت.

آلن دلاسر به تحقیق کمک کنید.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

تماس با ما