آخرین اخبار «جدید قم

علی حدادی ، ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها بیان کرد: در جلسه امروز کمیسیون ادامه طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تقریبا بررسی این طرح در کمیسیون رو به اتمام است و چندین تبصره از آن باقی مانده که در جلسه آتی نهایی میشود. علی حدادی در گفت و گو با ایسنا، ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها بیان کرد: در جلسه امروز کمیسیون ادامه طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تقریبا بررسی این طرح در کمیسیون رو به اتمام است و چندین تبصره از آن باقی مانده که در جلسه آتی نهایی میشود. مرور اخبار مهم هفته گذشته و بحث و بررسی پیرامون « طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری » در مجلس و «گژراهه سیاست گذاری در ایران با موضوع آب، خاک و امنیت غذایی» از جمله موارد بررسیشده در جلسه شورای سیاستگذاری بود. خسروی گفت: طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری پس از تعطیلات مجلس در دستور کار صحن قرار میگیرد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نیواطلس، فضای داخلی بسیار داغ زمین به آرامی در حال خنک شدن است، اما سرعت دقیق آن مشخص نیست.

اخبار جدید غسالم

وی افزود: برای متقاضیان نهضت ملی مسکن در تهران که سقف تسهیلات آن ۴۵۰ میلیون تومان است، میزان اقساط این تسهیلات به هیچ عنوان ۷ یا ۵ میلیون تومان نیست و با توجه به آنکه نیمی از اقساط آن را دولت پرداخت میکند، به نصف قسط ۷ میلیون تومانی یعنی ۳.۵ تا ۴ میلیون تومان میرسد. موضوعی که در روزهای پخش سری ششم سریال در تعطیلات نوروز امسال مطرح شد اما هنوز معلوم نیست این بازگشت به چه صورتی خواهد بود و آیا خمسه در فلاش بک و در قالب روح پنجعلی باز خواهد گشت یا نقش دیگری را ایفا خواهد کرد. در دنیای سینما نیز در حال حاضر سری فیلمهای جانوران شگفتانگیز در حال ساخت و اکران هستند که پیش درآمدی برای داستان اصلی هری پاتر محسوب میشوند. همین افزایش قیمت چند کالای خاص نیز با اعطای کامل یارانه حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی به همه مردم، جبران خواهد شد. افراد دیگری هم هستند که از طریق خود صرافی بایننس آن کوین را با قیمت پایین خریداری میکنند و پس از رسیدن به قیمتهای بالاتر، آن را به فروش میرسانند.

این در حالی است که نرخ تورم در ایران به ۴۳ درصد رسیده است و پرداخت چنین یارانهای نمیتواند افزایش تورم و شکاف بین هزینه و درآمد خانوارها را اخبار جدید ارز پای نتورک (کلیک بر روی صفحه وب بعدی کلیک کنید) پر کند. به گزارش جماران؛ روزنامه اعتماد در شماره امروز خود نوشت: مرسوم است که از ابتدای سال پایانی دوره دوم رییسجمهوری مستقر، کنشگریهای انتخابات هم آغاز میشود. رئیس دفتر رئیسجمهور درباره حضور خودش در انتخابات ریاستجمهوری سال آینده هم گفت: مگه من بیکارم گزینه کاندیداتوری انتخابات 1400 باشم. به گزارش خبرگزاری شبستان، اولین جلسه دبیران مناطق و اعضای جدید شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تشکیل شد که طی آن موضوع انتخابات ریاست جمهوری و راهبرد حضور این تشکل سیاسی اصولگرا در آن مورد بررسی قرار گرفت. به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، محمود واعظی، رئیس دفتر رئیسجمهور در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه در حال بررسی شرایط انتخابات است، تعداد کاندیداها برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 زیاد است.

علی حدادی سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی ،با اشاره به جلسه امروز کمیسیون متبوعش، اظهار داشت: ادامه بررسی و جمع بندی درباره طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در دستورکار جلسه عصر امروز اعضای کمیسیون شوراها قرار داشت. به گزارش ایسنا، در این گردهمایی که با حضور اکثریت دبیران و اعضا برگزار شد به موضوع انتخابات ۱۴۰۰ ریاست جمهوری و شوراهای شهر و نحوه ایفای نقش این تشکل سیاسی اصولگرا در آن پرداخته شد. در بازدید از غرفه ایسنا در دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریهای استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: به جد دنبال و پیگیر پروازهای فرودگاه یاسوج، مرکز استان هستیم. ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد از افزایش پروازهای فرودگاه یاسوج در هفته آینده خبر داد. عضو جبهه پایداری در واکنش به اینکه شنیدهها حاکی از این است که جبهه پایداری در خصوص انتخابات ریاست جمهوری با سعید جلیلی جلساتی برگزار کرده است، خاطرنشان کرد: این گمانهزنیها صحت ندارد، جبهه پایداری جلسهای در مورد انتخابات ریاست جمهوری با هیچ کدام از کاندیداهای احتمالی برگزار نکرده است. خبرگزاری ایسنا: سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شورها از بررسی و جمع بندی نهایی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما