آخرین اخبار «شهردار جدید شهرکرد

کلانتری تصریح کرد: سهشنبه هفته جاری نخستین پرواز شرکت هواپیمایی معراج با هواپیمای ایرباس از تهران به یاسوج انجام میشود. بیش از ۳۵۰ هزار میلیارد تومان ارزش کل این شرکت است و سهم ۱۸ درصدی آن نیز ارزش بالایی دارد. به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ آیتالله سید نصیر حسینی در آیین راهاندازی پرواز مستقیم یاسوج به مشهد در محل فرودگاه یاسوج با قدردانی از تلاشهای مدیر فرودگاه که در مدت مسئولیت خود اقدامات خوبی برای گسترش مسافرتهای هوایی در استان و شهر یاسوج انجام داده اظهار کرد: استاندار نیز تلاش های وافری برای راهاندازی پروازهای یاسوج داشتته است. به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج؛ آیتالله سید نصیر حسینی در آیین راهاندازی پرواز مستقیم یاسوج به مشهد در محل فرودگاه یاسوج با قدردانی از تلاشهای مدیر فرودگاه که در مدت مسئولیت خود اقدامات خوبی برای گسترش مسافرتهای هوایی در استان و شهر یاسوج انجام داده اظهار کرد: استاندار نیز تلاش های وافری برای راهاندازی پروازهای یاسوج داشتته است. انصاری فرد تصریح کرد: در حال پیگیری و رایزنی هستیم که پروازهای «یاسوج به مشهد»، «یاسوج به عسلویه» و« یاسوج به کیش» را نیز راه اندازی کنیم. وی ادامه داد: تلاش می کنیم که در فرودگاه یاسوج روزی یک پرواز دایر شود و رایزنی برای برقراری پرواز یاسوج به مشهد، یاسوج به عسلویه و یاسوج به کیش ادامه دارد.

اخبار جدید مهریه 98

تحقیقات دانشمندان در این زمینه نشان می دهد که آلودگی شیمیایی از «حد و مرز سیاره ای» فراتر رفته است. به گزارش خبرنگار مهر، حسین کلانتری ظهر یکشنبه در نشست شورای اقتصاد مقاومتی استان افزود: تعیین مرز مجاز هوایی فرودگاه یاسوج به کمیته ویژه شورای امنیت ارسال شده است. به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، عنایت انصاریفر از تخصیص یک دستگاه خودروی برف خوار Rolba به فرودگاه یاسوج خبر داد و گفت: با داشتن چنین ماشینی شرایط باند فرودگاه جهت نشست و برخاست مطلوب و ایمن پروازها در زمان بارش برف مهیا است. ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد برای نخستین بار هواپیمای ایرباس ۳۲۰ شرکت هواپیمایی “معراج” برای نخستین بار در فرودگاه شهدای شهر یاسوج به زمین نشست. اگر دارندگان چنین کارتهای سوختی با این مسئله مواجه شدند که نمیتوانند در هیچ نازل و جایگاهی با استفاده از کارت سوخت خود، بنزین بزنند، به نواحی شرکت ملی پخش فرآوردههای نفتی مراجعه کنند. قربانزاده گفت که تلاش میشود استقلال و پرسپولیس در عرضه اولیه بازار سرمایه تمام آنچه در گذشته داشتهاند، افشا شود تا خریداران با اشراف کامل سهام را خریداری کنند. عرضه اولیه جدید در راه است؟ در حال حاضر، عرضههای اولیه طی یکی دو سال اخیر و به دنبال افزایش تعداد فعالان بازار به یکی از موضوعات مورد توجه بازارسرمایه تبدیل شده و از طرفی دیگر همین موضوع بازارسرمایه را دچار آسیب هایی از این محل کرده است.

اخبار جدید بازیگران 98

یارانه معیشتی اولین یارانهای است که پس از جدیشدن حذف ارز ترجیحی واریز خواهد شد؛ اخبار زیادی هم در مورد افزایش مبلغ یارانه منتشر میشود؛ البته این اخبار بیش از آنکه نوید از یارانه جدید دهد، خبر از ناهماهنگی در تیم اقتصادی دولت میدهد؛ چرا که هر یک از مسئولان ادعایی متفاوت در مورد یارانه نقدی دارند و هنوز حتی مشخص نیست یارانه جدید نقدی است یا غیر نقدی. باتوجه به آنچه که تاکنون منتشر شده است، یارانه معیشتی دی ماه، ساعت۲۴ روز پنجشنبه ۹دی به حساب سرپرست خانوارها واریز خواهد شد. نکته جالب دیگر اینجاست که رولینگ این توییت را پس از انتشار خبری مبنی بر تغییر ساختار حروف نمایش در تابلوی تئاتر لیریک نیویورک منتشر کرد. رئیس مرکز برنامهریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در آزمون استخدامی امسال، ۳۴ هزار نفر در استانهای مختلف کشور جذب خواهند شد، جزئیات جدیدی از این آزمون را اعلام کرد. پیش از این هم، معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفته بود که وام ازدواج جوانان در لایحه بودجه ۱۴۰۱ حذف نشده، بلکه فرآیند آن به استناد قانون “حمایت از خانواده و جوانی جمعیت” «تغییر» کرده است. در سال جاری مبلغ وام ازدواج بین ۷۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان بود.

اخبار جدید مستمری بگیران

در این ماه چهاردهمین قسط از پرداخت دومین مرحله وام یک میلیون تومانی کرونایی، از حساب سرپرستان خانوادههایی که این وام را دریافت نمودهاند، کسر میشود. به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، در طرح جهش تولید مسکن یا همان ساخت یک میلیون واحد مسکونی در سال، قرار بر این است که برخی از شرایط تسهیل شود تا گروههای مختلفی از متقاضیان مسکن در این طرح مشارکت داشته باشند. وی ضمن تأکید بر لزوم ارتقاء وضعیت برخی از محورهای مواصلاتی، نظر مساعد سازمان برنامه و بودجه را مبنی بر طرح برخی پروژه ها در کمیسیون ماده ۲۳ درخواست کرد. وی با اشاره به رایزنیها برای بهبود وضعیت فرودگاه یاسوج، افزود: سه برنامه برای توسعه ظرفیتهای فرودگاه یاسوج دیده شده است. به گزارش تین نیوز، عنایت انصاریفرد، مدیر فرودگاه یاسوج در گفتوگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی با اشاره به وقوع زلزله اخیر ۵.۶ ریشتری در استان کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: خوشبختانه طی زلزله هیچگونه آسیبی به فرودگاه وارد نشد و تمامی زیرساختها و ابنیه سالم هستند. ۴- تمامی بانکها موظفند به صورت ماهانه تعداد تسهیلات قرضالحسنه ازدواج پرداختی و تعداد افراد در نوبت دریافت این تسهیلات را به صورت اخبار جدید پابجی موبایل (برو اینجا) عمومی اعلام کنند. وی ادامه داد: باتوجه به اینکه دولت هیچ برنامهای اعلام نکرد، نمایندگان نتوانستند ریسک کنند و ارز ترجیحی را مصوب کنند.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

تماس با ما