آخرین خبر: پیامدهای طوفان ایان در فلوریدا

(جستجو و نجات شهری فلوریدا 4)
(جستجو و نجات شهری فلوریدا 4)

به گفته یکی از امدادگران اورژانس، قایق‌ها «حدود 50 تا 100 یارد در جنگل‌های حرا» در جزیره سانیبل شسته می‌شوند و دسترسی به آن برای اطمینان از اینکه هیچ انسانی در قایق‌ها وجود ندارد، دشوار است.

پرسی دل آگویلا به سی‌ان‌ان لیلی سانتیاگو گفت: «وارد شدن به قایق‌ها و جستجوی آن‌ها بسیار دشوار است.»

نجات غریق مستقر در اورلاندو گفت: «سخت‌ترین قسمت زمانی بود که به قایق‌ها نزدیک شدیم، شما فقط منتظر بمانید و امیدوار باشید افرادی که ممکن است آنجا باشند خوب باشند.

دل آگویلا گفت: «نگاه کردن به چیزهای مردم که در همه جا پراکنده شده اند، در جایی که نباید باشند، سخت است. عجیب است، پیدا کردن قایق ها در جایی که نباید باشند، نگاه کردن به اموال مردم وقتی همه چیز را از دست داده اند.

به گفته مت گینز، مدیر تیم نجات Task Force 4، بسیاری از کشتی ها در مناطق غیرقابل دسترس هستند.

(جستجو و نجات شهری فلوریدا 4)
(جستجو و نجات شهری فلوریدا 4)

گینز گفت: «ما قایق‌های کوچک‌تری می‌گیریم که می‌توانیم به این مناطق دورافتاده برگردیم و سپس با پخش هوایی به درون جنگل‌های حرا بالا برویم تا به کشتی‌های هدفی که در آنجا بازگشته‌اند برسیم» تا جستجو کنیم و مطمئن شویم که واضح هستند.

به گفته ینس، “تعداد زیادی کشتی های تجاری میگو و مزارع پهلوگیری وجود دارد که مردم در تمام طول سال در قایق های بادبانی و کشتی های رزمی کابین زندگی می کنند” و بسیاری از مردم تصمیم می گیرند کشتی های خود را به داخل طوفان ببرند.

گینز به سانتیاگو گفت: «ما تعداد زیادی قایق در اعماق جنگل داریم که معمولاً افراد در آن‌ها هستند، بنابراین باید برویم و بگردیم… کدام یک قفل و ایمن هستند».

گینز گفت که تیم شگفتی هایی پیدا کرد.

“ما به آقایی برخوردیم که توانست تمام طوفان را با قایق بادبانی خود پشت سر بگذارد. او حدود 50 فوت دورتر در یک جنگل حرا است و احتمالاً 15 تا 18 فوت در هوا بالای آن نشسته است. او یک کایاک دارد و راهی برای بازگشت دارد. او به سی‌ان‌ان گفت: او کاملاً راضی است. و می‌رود و می‌رود تا وسایلش را بگیرد و زندگی‌اش را بفهمد. بنابراین ما او را پیدا کردیم که آنجا نشسته بود؛ او سیگار می‌کشید و تلفن همراهش را می‌کشید.”

در یک پست فیس بوک در روز سه شنبه، گروه ضربت 4 گفت که به انجام عملیات جستجو و نجات در فورت مایرز نیز ادامه می دهد.

این کارگروه در تلاشی مشترک با کمیسیون ماهی و حیات وحش فلوریدا افزود: «پس از انجام عملیات در Matlacha و Punta Gorda، ما تلاش‌های خود را بر روی کشتی‌هایی متمرکز می‌کنیم که در بندر ماتانزاس و اطراف آن و گذرگاه ماتانزاس سرگردان شده‌اند».

(جستجو و نجات شهری فلوریدا 4)
(جستجو و نجات شهری فلوریدا 4)

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان