آخرین سفر ملکه: چگونه عزاداران فرصتی برای ادای احترام خواهند داشت

آ انگلستان در سوگ است در غم از دست دادن ملکه محترم روز دوشنبه عزادار خواهد بود. در حالی که ده‌ها هزار نفر در خیابان‌های پایتخت بریتانیا صف کشیده‌اند و صدها میلیون نفر در مراسم تشییع جنازه الیزابت دوم شرکت می‌کنند، شکوه و صفوف مردمی به نمایش گذاشته می‌شود.

رویدادهای جشن دوشنبه نقطه اوج تقریباً دو هفته ترتیبات عمومی است که با اسم رمز “عملیات پل لندن” به افتخار زندگی چشمگیر الیزابت – از شاهزاده خانم جوانی که برای ملکه شدن به دنیا نیامده بود، تا بانویی که نقش را دوباره تعریف کرد و برنده شد، است. نزدیک به جهان گرایی پسندیدن.

پس از مرگ ملکه در Balmoral در 8 سپتامبر، تابوت او از اسکاتلند منتقل شد و در یک صفوف غم انگیز به تالار Westminster در لندن منتقل شد. او تا صبح تشییع جنازه اش در آنجا دراز خواهد کشید.

انبوه عزاداران به امید دیدن تابوت – پوشیده شده با استاندارد سلطنتی و حمل لوازم دولتی – برای آخرین بار قبل از سفر ملکه به آخرین مکان استراحت خود در کلیسای سنت جورج در ویندزور، پایتخت را سیل خواهند کرد. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد خداحافظی بریتانیا با یکی از بزرگترین پادشاهانش بدانید.

یک سرویس تعهد صمیمانه تر در کلیسای سنت جورج تقریباً در ساعت 4 بعد از ظهر (11 صبح به وقت شرقی) برگزار می شود که توسط دین ویندزور اداره می شود. خانواده سلطنتی همراه با فداییان متشکل از اعضای خانواده سلطنتی، گذشته و حال، و همچنین کارکنان شخصی که در املاک خصوصی کار می کردند، در آنجا گرد خواهند آمد.

سنت جورج باید برای بسیاری مکان آشنا باشد زیرا مراسم تشییع جنازه شاهزاده فیلیپ در آوریل گذشته برگزار شد و همچنین مراسم جشن های بیشتری مانند عروسی نوه های ملکه.

در پایان مراسم، تابوت ملکه در خزانه سلطنتی، واقع در زیر کلیسای کوچک، جایی که بسیاری از اعضای خانواده سلطنتی در آن دفن شده‌اند، فرود می‌آید.

با این حال، این مراسم مقدمات عمومی برای پادشاه فقید را به پایان می‌رساند و مراسم تدفین خصوصی برای خانواده اواخر عصر دوشنبه برگزار می‌شود. قرار است ملکه به همراه همسر فقیدش شاهزاده فیلیپ، 73 ساله، در کلیسای بزرگ یادبود پادشاه جورج ششم واقع در جای دیگری در کلیسای سنت جورج به خاک سپرده شود.

کلیسای یادبود جایی است که پدر و مادر ملکه در آن دفن شده اند. همچنین یک تابوت حاوی خاکستر خواهر ملکه، پرنسس مارگارت است.

ارل مارشال، دوک نورفولک، هفته گذشته گفت که سازماندهی این رویداد “متواضع و در عین حال استرس زا” بود. او افزود که رویداد روز دوشنبه با هدف “متحد کردن مردم در سراسر جهان” و “ادای احترام مناسب به یک قاضی فوق العاده” برگزار می شود.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

تماس با ما