آدام سندلر جوان همیشه در مورد پیر شدن صحبت می کند | CNNCNN

پس از سه دهه تماشای سرگرم کننده، آدام سندلر هنوز تا حدودی بی سن به نظر می رسد.

اما، اکنون 56 ساله، این بازیگر و کمدین می گوید که شروع به فکر کردن به زندگی و حرفه خود کرده است.

سندلر در آخرین شماره AARP می‌گوید: “من عاشق سنم هستم و بازی کردن با سنم لذت بخش است.” “این رهایی بخش است. من مجبور نیستم با هیچ چیز دیگری غیر از آنچه در زندگی به نظر می رسم، فکر می کنم و انجام می دهم صادق باشم. من بی وقفه به پروژه هایم متعهد هستم، حتی اگر نظم و انضباط مشابهی برای حفظ کردن ندارم. شکل بدنم. حتی یک فیلم هم نبوده است که در آن نمانده باشم.” سه ماه فیلمبرداری با همان وزن. قبلاً نگران این موضوع بودم. الان خوبم.”

سندلر در دهه 90 در «شنبه شب زنده» به یک نام آشنا تبدیل شد و در کمدی های کلاسیک بی شماری از «خواننده عروسی» تا «50 اولین قرار ملاقات» بازی کرده است. او می گوید که وقتی به دوران حرفه ای خود نگاه می کند، به خصوص دوران حضورش در “SNL” از سال 1990 تا 1995، خودآگاه تر است و قدردانی جدیدی از هم تیمی هایش دارد.

سندلر به این نشریه گفت: “من آرام تر از گذشته هستم. قبلاً دیوانه می شدم.” “خیلی سریع و واکنش های سریع داشتم. اشتباهات احمقانه زیادی مرتکب شدم و چیزهای احمقانه زیادی گفتم. با نگاهی به روابط گذشته، می توانستم *** *** باشم. خودخواه بودم. با کمدین ها و چیزهای دیگر رقابت می کردم. . پدرم می گفت “آن پسر خنده دار است” و من می گفتم “هی، من بامزه هستم فلانی” و او می گفت: “چرا هر دوی شما بامزه نیستید.” چون گرسنه بودم، در آن زمان همیشه واضح نمی دیدم.»

وی افزود: “من در شناخت نیز بهتر هستم. اکنون به جای رقابت با استعداد دیگران قدردانی می کنم – در هر زمینه، در هر ورزش، در هر بخش از تجارت سرگرمی. بسیاری از کمدین های جوان، بسیاری از بازیگران جدید در ” SNL، آنها مرا وادار کردند که اکنون دارم می خندم.”

Sandler و Happy Madison Productions در طول سال ها موفقیت چشمگیری داشته اند. حالا او می گوید که فقط می خواهد از سواری لذت ببرد.

او می‌گوید: «من می‌خواهم مردم همچنان از کاری که من انجام می‌دهم لذت ببرند. “امیدوارم آنها با فیلم های من، با آنچه که به آنها دادیم، اوقات خوبی را سپری کرده باشند، و چه آنها مرا دوست داشته باشند یا نه، قدردانی می کنم که تمام تلاشم را انجام دادم … از اینکه مردم تا زمانی که در این تجارت داشتند به من اعتماد کردند شگفت زده هستم. و گلوله ها را یکی پس از دیگری به من داد. زیرا انجام کار دیگری لذت بخش است.”

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

تماس با ما