آرت بریلز که مربی بیلور در جریان رسوایی تجاوز جنسی بود، توسط ایالت گرامبلینگ استخدام شد.

مقامات مدرسه گفتند آرت بریلیس، مربی سابق فوتبال بیلور که در سال 2016 پس از تحقیقات دانشگاه نشان داد که او و دو مربی دیگر اتهامات مربوط به تجاوز جنسی به فوتبالیست ها شکست خورده بودند، روز پنجشنبه به عنوان هماهنگ کننده تهاجمی در دانشگاه ایالتی گرابلینگ منصوب شد.

بریلیس از زمان اخراجش از بایلر در فوتبال کالج مربیگری نکرده است، اما او قبل از استعفا در سال 2020 سرمربی فوتبال در دبیرستان مونت ورنون در تگزاس بود. بریلز 66 ساله نیز در سال 2018 در فلورانس ایتالیا مربی فوتبال بود.

استخدام بریلز در دانشگاه گرامبلینگ در لوئیزیانا، یکی از تاریخی ترین کالج های سیاهپوست در ایالات متحده، سوالاتی را در مورد فرهنگ این برنامه در زمان هیو جکسون، مربی سابق کلیولند براونز که در دسامبر به عنوان سرپرست برنامه فوتبال دانشگاه منصوب شد، ایجاد کرده است. .

برایان هاوارد، سخنگوی دپارتمان ورزشی، گفت که به طور رسمی انتصاب بریلیس را اعلام نخواهد کرد یا درباره دلایل بازگرداندن او به فوتبال کالج صحبت نخواهد کرد. هاوارد افزود که یک خبرنگار ایستگاه تلویزیونی محلی با بریلز مصاحبه کرد و درباره برخی از بحث و جدل های مربوط به دوران او در بیلور صحبت کرد. این کلیپ با حضور بریلز قرار بود عصر پنجشنبه پخش شود.

بیلور در بیشتر دهه 2000 با یک رسوایی تجاوز جنسی خدشه دار شد و برنامه فوتبال او میلیون ها دلار برای دانشگاه به ارمغان آورد. یک گزارش کیفرخواست صادر شده توسط یک شرکت حقوقی خارج از کشور شامل چندین اتهام تجاوز جنسی علیه فوتبالیست ها بود – اتهاماتی که عمداً به مقامات مربوطه گزارش نشده بود. تحقیقات نشان داد که بیلور یک “ادراک فرهنگی را ایجاد کرد که فوتبال فراتر از قوانین است”.

در پاسخ، رئیس دانشگاه، کنت استار، به سمت رئیس دانشگاه تنزل یافت و در نهایت آن را ترک کرد. ایان مک‌کاو، مدیر ورزشی، که اکنون همان سمت را در دانشگاه لیبرتی دارد، استعفا داد. بریلز اخراج شد.

این دانشگاه با چندین زن که مورد آزار و اذیت یا تجاوز قرار گرفته اند به توافق رسیده است و بر اساس عنوان نهم، قانون فدرال که تبعیض جنسیتی در دانشگاه ها را ممنوع می کند، شکایت کرده اند.

اما سال گذشته، NCAA حکم داد که بیلور زمانی که ادعاهای تجاوز جنسی را گزارش نکرد، قوانین خود را نقض نکرد، علی‌رغم اینکه خود دانشگاه به اشتباهات مکرر پیرامون رسوایی‌ها اذعان داشت. یکی از پانل ها نوشت که اتهامات علیه اعضای برنامه فوتبال بیلور، که برخی از آنها به پرونده های جنایی و محکومیت منجر شد، نه تنها بر دانشجویان ورزشکار تأثیر گذاشت، بلکه در «فرهنگ خشونت جنسی در سراسر دانشگاه» رخ داد. از آنجایی که این اتهامات فقط به دانشجویان ورزشکار محدود نمی شد، کمیسیون به این نتیجه رسید که نمی تواند دانشگاه را به دلیل نقض قوانین NCAA تحریم کند.

پس از تیراندازی، بریلیس عذرخواهی کرد و اعتراف کرد که “اشتباهات” داشته است. او گفت که با نگاهی به گذشته، در بیلور که رکورد 65-37 داشت و یک برنامه بی اهمیت برای دو قهرمانی در 12 قهرمانی بزرگ داشت، با مسائل متفاوت رفتار می کرد.

در سال 2017، همیلتون تیم Tiger Cats از لیگ فوتبال کانادا Brillis را به عنوان کمک مربی استخدام کرد، اما کمتر از 24 ساعت بعد، پس از واکنش گسترده مردم، آنها مخالفت کردند و اعلام کردند که او به این تیم نخواهد پیوست.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما