آرزوی اسطوره جیو جیتسو برزیل برای مبارزه با علی اکبری

اسطوره جوجیتسو ضمن تمجید از امیرعلی اکبری، او را مبارزی توانا خواند و گفت: دوست دارم خیلی با او بجنگم.

مارکوس آلمیدا، 17 بار قهرمان جیو جیتسو برزیل، که در چهار مسابقه اول خود از زمان پیوستن به مسابقات قهرمانی ONE برتری داشت، تحت تاثیر پیروزی امیرعلی اکبری مقابل مائورو سیرلی ایتالیایی قرار گرفت.

وی در این خصوص گفت: در جدال علی اکبری و مائورو سریلی ضربات بسیار خوبی رد و بدل شد اما علی اکبری در زمانی که حریف را به زمین زد و بالاتر از او قرار گرفت برتری زیادی داشت (اشاره به کشتی). او توانست مبارزه را کنترل کند که مائورو را ناک اوت کرد و در نهایت با TKO برنده شد.

آلمیدا که در آخرین رقابت خود در یک تورنمنت تنها پس از 64 ثانیه موفق شد کریل گریشچنکو از بلاروس را شکست دهد، معتقد است علی اکبری دارای ویژگی های لازم برای قهرمانی جهان در یک تورنمنت است.

آلمیدا از علی اکبری گفت: او یک مبارز با استعداد است که قدرت زیادی در دست دارد. او مرد با تجربه ای است. البته هر کدام از وزنه برداران در مسابقات قهرمانی ONE شانس قهرمانی دارند، اما من شخصاً دوست دارم این شانس را داشته باشم که با علی اکبری مبارزه کنم.

امیرعلی اکبری مبارز ایرانی پس از تحمل دو شکست در دو نبرد ابتدایی خود در این سازمان موفق شد سیرلی را شکست دهد.

به آلمیدا یادآوری کنید: علی اکبری یک مبارز و کارشناس کشتی است و من نیز یک مبارز جیو جیتسو هستم. فکر می کنم در «کشتی» خیلی راحت هستم و از کثیف شدن و درگیری روی زمین نمی ترسم. راستش را بخواهید، اگر مبارزه من روی زمین بود (اشاره به کشتی و پیکارهای زمینی جیو جیتسو)، پس اینجاست که در مقابل هر کسی در این وزن احساس راحتی می کنم. بازی روی زمین چیزی است که من در تمام زندگی ام تمرین کرده ام.

علی اکبری قبل از پیوستن به مسابقات قهرمانی وان در سنگاپور در سازمان های هنرهای رزمی ترکیبی ژاپن و روسیه به رقابت پرداخت. وی در سال 2009 مدال طلای مسابقات کشتی قهرمانی آسیا را کسب کرد. او در سال 2010 در مسابقات جهانی روسیه به مدال طلا دست یافت.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما