آرون کارتر خواننده در 34 سالگی درگذشت CNNCNN

یک منبع نزدیک به خانواده به سی ان ان گفت که آرون کارتر، خواننده سابق پاپ کودک و برادر کوچکتر پسران بک استریت، نیک کارتر، درگذشت. او 34 سال داشت.

سخنگوی اداره کلانتری شهرستان لس آنجلس به CNN گفت که آنها به درخواست کمک در خانه کارتر در لنکستر، کالیفرنیا، صبح روز شنبه حدود ساعت 11 صبح به وقت محلی، زمانی که یک نفر جسد در محل حادثه پیدا شد، پاسخ دادند.

این منبع گفت که جسد او در وان حمام پیدا شده است.

مقامات هیچ اطلاعاتی در مورد علت احتمالی مرگ ارائه نکردند.

از کارتر که برای اولین بار در یک پسر با آهنگ های پاپ مانند “I Want Candy” و “Crush on You” به شهرت رسید، پسر 11 ماهه خود، پرینس، به یادگار مانده است.

اولین آلبوم استودیویی این خواننده، “آرون کارتر” در سال 1997 منتشر شد و در اوایل همان سال به عنوان نمایش افتتاحیه برای پسران بک استریت خدمت کرد. پنجمین و آخرین آلبوم استودیویی او “Love” در سال 2018 منتشر شد.

کارتر همچنین برای نقش‌هایش در برنامه‌های تلویزیونی مانند “لیزی مک گوایر” در کانال دیزنی و “بهشت 7” که در شبکه تلویزیونی WB برای اولین بار پخش شد، شناخته شد. او همچنین در سریال واقعیت خانواده اش در E! تلویزیون سرگرمی، “خانه کارترها”.

این خواننده در سال 2017 پس از اینکه به عنوان دوجنسه ظاهر شد، موجی از عشق و حمایت از طرفداران و دیگر افراد مشهور را دریافت کرد.

کارتر در توییتر نوشت: «چیزی هست که باید بگویم که احساس می‌کنم برای خودم و هویتم مهم است و تقریباً نیمی از عمرم بر سینه‌ام سنگینی می‌کند.» “این برای من شرمنده نیست، فقط یک وزنه و باری است که برای مدت طولانی آن را به دوش کشیده ام و دوست دارم آن را بلند کنم.”

او سپس توضیح داد که در حدود سیزده سالگی “شروع به دیدن دختران و پسران جذاب کرد”.

سال‌ها گذشت که به آن فکر می‌کردم، اما تا ۱۷ سالگی، پس از چند رابطه با دختران، تجربه‌ای با پسری داشتم که به او علاقه داشتم و با او هم کار کردم و با او بزرگ شدم. ”

این خواننده در مورد سال 2019 در یکی از اپیزودهای Doctors در مورد نبرد خود با مشکلات متعدد سلامت روان، از جمله اختلال شخصیت چندگانه، اسکیزوفرنی، اضطراب شدید و افسردگی شیدایی صحبت کرد.

کارتر در حالی که یک کیسه پلاستیکی از چندین بطری دارو را در یک کلیپ که در صفحه فیس بوک نمایش ظاهر شد، در دست داشت، گفت: “این واقعیت ماست.”

در سال 2017، کارتر در جورجیا به ظن رانندگی مواد مخدر و نگهداری ماری جوانا در حالی که با دوست دختر آن زمان مدیسون پارکر از طریق شهرستان هابرشام سفر می کرد، دستگیر شد.

این خواننده بعداً در مصاحبه‌ای گفت که مشروب نمی‌نوشد و منکر این شد که مشکل مواد مخدر دارد.

او گفت: من به کمک نیاز ندارم. آنچه من نیاز دارم این است که مردم بفهمند که من یک انسان هستم و مانند هر انسان دیگری در این دنیا اشتباه می کنم، اما هرگز جان خود یا زندگی دوست دخترم را به خطر نمی اندازم.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

تماس با ما