آرین خان با عکس های جدید اینترنت را شکست، پدر شاهرخ خان سوال می پرسد!

دهلی نو: آریان خان عکس های شگفت انگیز خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارد و ما عاشق شده ایم! او چند تلنگر از آخرین عکسبرداری خود انداخت و این کار قلب طرفداران را از بین برد.

آریان کاربر چندان فعالی در شبکه های اجتماعی نیست، بنابراین هر زمان که عکس های جدیدی را آپلود می کند، طرفداران آن را دریافت می کنند. روز سه شنبه، پسر بزرگ شاهرخ خان عکس های خود را از عکسبرداری به اشتراک گذاشت که شبیه آتش است و ما شکایتی نداریم.

او با یک برند معروف کفش همکاری کرد و آن را فیلمبرداری کرد. در عکس اول آریان نیمه نشسته با لباس مشکی دیده می شود که کت صورتی و مشکی پوشیده بود. دفعه بعد، خان با تی شرت سفید، شلوار و پیراهن چهارخانه شیک به نظر می رسد. در آخرین عکس، او را می‌توان در حالی که روی دستش با پیراهن خاکستری، ژاکت خردلی و پایین‌تنه مشکی متعادل می‌شمرد.

طرفداران بخش نظرات را پر از ایموجی های چشمی و عشق کرده اند. همچنین، بسیاری از افراد مشهور بالیوود از جمله خواهرش سوهانا خان، کارینا کاپور، سانجی کاپور، کاران جوهر و غیره نظرات خود را در جعبه گذاشته اند.

همچنین، والدینش SRK و Gauri Khan با نظرات خود بخش نظرات را برکت دادند، Gauri نوشت: “پسرم… من عاشق عشق هستم” در حالی که SRK یک سوال بسیار مهم داشت و اظهار داشت: “به نظر می رسد واقعاً خوب است!!… و همانطور که می گویند هر آنچه در پدر ساکت است در پسر حرف می زند. اتفاقا این پیراهن خاکستری مال من است!!!”

آریان، چند ماه پیش، در یک پرونده مواد مخدر در سفرهای دریایی سال گذشته، از NCB مجوز پاک دریافت کرد. بانک مرکزی در تاریخ 7 اردیبهشت کیفرخواست 6000 صفحه ای را علیه 14 متهم پرونده کشف و ضبط مواد مخدر کروز تنظیم کرده بود که نام پنج نفر دیگر از جمله آریان را که پیش از این در این پرونده دستگیر شده بودند، حذف کرده بود.

آنها به دلیل فقدان شواهد “کافی”، هیچ شکایتی علیه آریان و پنج نفر دیگر در مورد توقیف مواد مخدر کروز ارائه نکرده اند.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

تماس با ما