آلیا بات عزیز در 3 روز بیش از 10 میلیون بازدید از خانه دریافت کرد، روندها بالا هستند!

بمبئی: جدیدترین اکران نتفلیکس، عزیزم در هفته گذشته همه را تحت تاثیر قرار داده است – از بازی های قدرتمند گرفته تا داستان سرایی تاثیرگذار، این فیلم همچنان مورد توجه منتقدان و تماشاگران قرار می گیرد! فیلم Darlings به تهیه کنندگی گاوری خان، آلیا بات و گاوراو ورما به کارگردانی جاسمیت کی رن و بازیگرانی چون آلیا بات، شفالی شاه، ویجی وارما و روشن متیو در نقش‌های اصلی این فیلم حضور دارند.

از زمان اکران این فیلم، این فیلم در 10 فیلم برتر در 16 کشور در سراسر آمریکا، آفریقا و آسیا از جمله امارات متحده عربی، سنگاپور، مالزی، کنیا و ترینیداد و توباگو قرار گرفته است.

فیلم عزیزم با بیش از 10 میلیون ساعت تماشا، بالاترین افتتاحیه بین المللی را برای یک فیلم هندی اصل غیرانگلیسی دارد.

با صحبت از قدردانی از عزیزان، کارگردان Jasmeet K. رن: “دیدن آثار ما که بر اساس عشق ساخته شده اند، عزیزم با استقبال تماشاگران در سراسر جهان، واقعاً دلگرم کننده است. به عنوان یک فیلمساز، بسیار عالی است که می بینم Darlings دارای پلت فرمی است که می تواند توسط بینندگان در سراسر جهان مشاهده و تحسین شود. با کلیک روی یک دکمه، و محبوبیت جهانی در نتفلیکس در هفته افتتاحیه فقط سورئال به نظر می رسد! دیدن این داستان با بینندگان در سراسر جهان واقعاً احساس بسیار خوبی و رضایت بخش است و من نمی توانم صبر کنم تا ببینم افراد بیشتری چگونه آن را دریافت می کنند. روزهای آینده!»
صحبت از این عشق

آلیا بات به اشتراک گذاشت که «عزیزان» در نتفلیکس دریافت کرد، «عزیزان همیشه برای من یک فیلم منحصر به فرد و خاص بوده است، و به محض خواندن فیلمنامه، متوجه شدم که می‌خواهم در آن نقش داشته باشم – نه تنها به عنوان یک بازیگر، بلکه به شکلی بزرگ‌تر. – در ارائه این داستان های مختلف به مردم و خوشحالم که نتفلیکس جایی است که در آن زندگی می کنید. شگفت‌انگیز است که این فیلم به اجرای خود ادامه خواهد داد. دیدن این که این فیلم با نتفلیکس بینندگان جهانی دارد و با حضور آن در ده فیلم برتر در 16 کشور در سراسر جهان، فقط در هفته افتتاحیه باورنکردنی است باور نکردنی است!

گاوراو ورما با ابراز عشقی که عزیزان در نتفلیکس، تهیه کننده و مدیر ارشد اجرایی، Red Chillies Entertainment دریافت کرده است، می افزاید: “ما از استقبال فیلم غرق شدیم و امیدواریم که تماشاگران همچنان فیلم را با عشق خود پر کنند. بهترین انتخاب بینندگان نه تنها در هند بلکه در بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان واقعاً دلگرم کننده است.”

مونیکا شرگیل، معاون محتوای نتفلیکس هند گفت: “ما از عشق و قدردانی بی‌نظیر برای فیلم خود، عزیزان در هند و سراسر جهان خوشحالیم. این فیلم ترکیبی از بازی‌های قوی آلیا بات، شفالی شاه و ویجی ورما است. با فیلمنامه‌ای عالی که سطح سینمای سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز را بالا می‌برد. به هند فکر کنید. با روایت صدای بی‌نظیر جاسمیت کی. رین و با یک شریک مورد اعتماد در Red Chillies Entertainment، Darlings قلب‌ها را در همه جا به دست می‌آورد.”

عزیزم، یک کمدی سیاه است که زندگی یک تیم قدرتمند مادر و دختر را در تلاش برای یافتن عشق، گذران زندگی، و یافتن جایگاه خود در دنیای تحت سلطه مردان، بررسی می کند. این فیلم با رازها، فتنه‌ها و درام فراوان، شما را به صفحه نمایش می‌چسباند، زیرا به طور مداوم جنبه‌های مختلف زندگی شمشو و پدرو را کشف می‌کنید، زیرا آنها در هر مرحله از راه در حال حرکت در گوی‌های منحنی هستند که به سمت آنها پرتاب می‌شود.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

تماس با ما