آموزشگاه کنکور – 10 تا از بهترین کلاس کنکور و مشاوره تحصیلی تهران و ایران

پدرم هیچ کاری را بدون تحقیق و مطالعه انجام نمی داد، وگرنه آن زمان رتبه های بسیار خوب دیگری هم بودند که اتفاقاً یکی از آنها همسایه روبرویی خودمان بود که رتبه دوم رشته ریاضی فیزیک را در سه سال قبل از آن کسب کرده بود، اما اینطور نبود که هر رتبه برتری قادر باشد به دانش آموزان دیگر مشاوره کنکور بدهد. بعد از اینکه اطلاعات کامل و کافی را در این زمینه به داوطلب داد، به سراغ اولویت بندی و چیدمان انتخاب ها می رود. در دل این ارتباط، اعتماد اولیه داوطلب و خانواده داوطلب را جذب کند. براساس قانون طلایی اولویت بندی، چیدمان اولیه را انجام دهد. بهترین مشاور انتخاب رتشه کنکور سراسری باید بتواند براساس پیش بینی بازار کار، شما را راهنمایی کند تا بتوانید بعد از فارغ التحصیلی شغل پیدا کنید. اگر رتبه خوبی به دست نیاورده اید و رشته دلخواهتان را قبول نمی شوید، در صورت نیاز بتواند شما را قانع کند که یک سال دیگر تلاش کنید. اما برخی از سایتها نیز هستند که در ازای پرداخت مبالغی درخواست مصاحبه های متنی، صوتی یا ویدئویی می بهترین مشاور کنکور کلاسینو کنند. همانگونه که در قسمتهای قبلی مختصراً به آن اشاره گردید، مشاوران تحصیلی در برخی از موارد تنها به ارائه مشاوره به دانش آموزان اکتفا نمیکنند و والدین آنها را نیز در مسائل جاری درگیر مینمایند و هدف مشاوران از این کار استفاده از پتانسیلهای والدین برای مقابله با مشکلات ایجاد شده است.

از طرفی قطعا طراحان سوالات کنکور نیز از بینندگان چنین برنامه های خواهند بود و این کار ممکن است باعث تغییر در شیوه سوالات آنها شود، هر چند روشهایی که ما در مطالعه دروس می آموزیم به اندازه ای علمی و مفهومی است که حتی تغییر نگرش طراحان نیز نمی تواند مانع موفقیت دانش آموزان شود. او گفت با وجود چند انتشارات معروف کنکور امکان ندارد کتاب ما فروش کند اما من اصرار داشتم که اینکار باید انجام شود اتفاقاً به کمک یک انتشارات کتب فرهنگی که هیچ ارتباطی هم با کنکور نداشت، دوهزار نسخه کتاب تست دینی با نگرش بی نظیر ایشان و کمی هم اندیشه های خلاقانه من چاپ شد که خیلی زود همه آنها بفروش رفت حتی به چاپ سوم و چهارم هم رسید. ایشان وضعیت مالی مناسبی نداشت، باورتان نمی شود حتی کیفی که همیشه همراهش می دیدم رنگ و رو رفته و پاره بود اما در نهایت اخلاص و تواضع هرآنچه که برای موفقیت در کنکور لازم بود به من می آموخت. من نسخههایی ناتمام از فیلم را دیده بودم، ولی نسخه نهایی آن را روز اول نمایش در جشنواره فیلم فجر تماشا کردم. از روز اول صادقانه تمام وضعیت و شرایط خود را به او بگویید تا طبق آن به شما برنامه بدهدو هر چقدر برنامه شما آیینه ی بهتری از شما نشان دهد، عمل به آن نیز راحت تر است.

به همین دلیل ما کلیه متخصصین ایران تحصیل را بهترین مرکز مشاوره تحصیلی کرج می دانیم زیرا هر یک از داوطلبان می توانند به راحتی در آزمون های مذکور پذیرفته شوند. ما یک موسسه رسمی زیر نظر اداره آموزش و پرورش هستیم. به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان و به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان،حمید بهبودی از مشاوران مدارس به عنوان بهترین مشاوران برای انتخاب رشته کنکور نام برد و اظهار کرد: این افراد ویژگیهای فردی و اجتماعی دانشآموزان را میشناسند و چون مستقیماً در طول سال با دانشآموز و خانواده او مرتبط بودهاند بنابراین بهتر میتواننـــــــد در تعیین اولویتهای رشته شهرها به داوطلب کمک کنند. پیچیدگی سوالات کنکور هر ساله بیشتر می شود و این موضوع، لزوم اطلاع از مهندسی تست زنی را برای داوطلبان ضروری تر می نماید. جهت اطلاع از رتبه قبولی سایر رشته و همچنین آگاهی از اینکه برای پذیرش در رشته مورد نظرتان باید چه درصد دروسی را کسب کنید ، می توانید با مشاوره کنکور تجربی تلفنی تماس بگیرید. اما آن مشاور چه شد؟

بله همینطور است ، البته مشاور من شایستگی آنرا داشت که در آن دانشگاه ادامه تحصیل بدهد ضمن اینکه در رشته مهندسی برق الکترونیک دانشگاه صنعتی شریف نیز جزو بهترین دانشجویان بود. ساری – ایرنا – رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران از افزایش… این آزمون ها زیر نظر سازمان سنجش برگزار میشه و کیفیت مناسبی داره، البته بماند که هزینه مناسبی هم داره چون دولتی هست. اما او حقیقتاً این چیزها را نمی دانست و تمرکزش بیشتر بر روی روشهای مطالعه ای بود که مناسب کنکور سراسری نبوده اند و یا سعی می کرد بیشتر به آنها انگیزه بدهد تا راهکار عملی برای رسیدن به موفقیت . بعد از این مرحله علایق، استعدادها و مهارت های داوطلب را ارزیابی کند. آنچه بهترین مشاوره تحصیلی در مشهد انجام میدهد ، ابتدا کار کردن بر روی این احساس شکست محصلان مشهدی و همچنین در گام بعدی توجه به اشتباهات داوطلب که صورت پذیرفته است و در این مرحله باید انجام دهد می باشد. در واقع مشاوران و متخصصان تحصیلی در مشاوره تحصیلی تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری با توجه به سوابق بالای شغلی و مشاوره ایشان، تجارب گرانبهایی در زمینه انتخاب رشته کنکور سراسری در اختیار دارند که داوطلبان کنکور سراسری می توانند با صرف حداقل هزینه اقدام به بهره گیری از این تجارب ارزشمند نمایند و از اعتماد صرف به تجارب و اطلاعات فردی خود خودداری نمایند.مشاوره تحصیلی تلفنی کنکور کاردانی به کارشناسی به شما بسیار کمک میکند که در این زمینه اطلاعات کافی را کسب کنید.

تحقیقات پژوهشگران نشان می دهد که مطالعاتی که قبل از خواب انجام می شود، به مراتب بهتر در ذهن نقش می بندد. حضور دروس عمومی در میان ساعات مطالعه دروس تخصصی می تواند باعث استراحت ذهن داوطلب و آمادگی آن برای مطالعه مجدد محتویات سنگین آموزشی گردد. برخی از موسسات معتبر مشاوره تحصیلی و کنکور جلسات متعددی را تحت عنوان کلاسهای رفع اشکال برای متقاضیان برگزار میکنند و تجربه نشان داده است که شرکت در این کلاسها میتواند عمق یادگیری دانش آموزان را افزایش دهد و باعث پیشرفت آنها در دروس مختلف گردد. تحصیل کردن در شرایطی که دانش آموزان کمتر با معلم و آموزگارهای خودشان در ارتباط هستند، کار بسیار آسانی نیست. این دانش آموز وقتی می فهمد در گذشته ای نه چندان دور، افرادی نظیر شهیدحسن باقری وجود داشته اند که فرماندهی جنگ را بدست گرفته و با قدرت درونی خود و اعتقاد راسخ به خداوند متعال در برابر دشمنی قدرتمند که توسط کشورهای زیادی حمایت می شد، جنگیده و به پیروزی های بزرگی دست یافته اند، با خودش فکر می کند اگر حسن باقری توانست پس من چرا نتوانم !

تصور کنید شما در زمانه ای حساس می زیستید که اطرافیانتان چندان توانایی های شما را جدی نمی گرفتند و تا سن 24 سالگی نیز چیز خاصی از خود نشان نداده اید اما وقتی زمینه برای بروز استعدادهای درونی تان فراهم می شود به یکباره از یک جوان گمنام و به ظاهر بی استعداد تبدیل می شوید به مغز متفکر جنگ ، خب من بارها با دانش آموزانی مواجه شده ام که خانواده هایشان آنها را باور نداشتند. با شناختن علایق و استعدادهای داوطلب، رشته ها را برای داوطلب تفکیک کند. شما عزیزان می توانید با کلیک بر روی نمایندگی تعمیرات بوش ، لیست نمایندگی های مجاز فروش و خدمات بوش در تهران را مشاهده نمایید. در ادامه به معرفی مشاور تحصیلی برتر و دلایل موفقیت آن یعنی مرکز مشاوره تحصیلی مسیرموفقیت شهرکرد و اصفهان و تهران و شیراز و اهواز و مشهد و قم به عنوان بهترین مرکز مشاوره تحصیلی شهرکرد و اصفهان و تهران و شیراز و اهواز و مشهد و قم می پردازیم.

این مشاوران همگی دوره های تخصصی مشاوره تحصیلی را گذرانده ، تمام ویژگی هایی که در بالا به آن اشاره شد را دارا بوده و به تخصص کافی در این خصوص رسیده اند. من هم گفتم باشد من در مدتی کوتاه به تو نشان خواهم داد که بدون هیچ پشتوانه تبلیغاتی نیز می توان موفق شد. بله من ارادت خاصی به همه شهیدان این مرز و بوم و به ویژه شخص شهیدحسن باقری دارم . خب من روی این درس تعصب خاصی دارم زیرا زمانی که در سال آخر دبیرستان بودم روزی دبیر فیزیک مان که آن زمان اتفاقا دبیر صاحب نامی هم در سطح شهر تهران بود، اصرار داشت که کلمه به کلمه نکاتی که درس می دهد را بنویسم ، او تصور می کرد ارائه آنهمه فرمول تستی ناکارآمد باعث می شود دانش آموزانش در کنکور نتیجه خوبی کسب کنند اما من که از مشاورم آموخته بودم چگونه فیزیک بخوانم اعتقادی به آن فرمولها نداشتم ، ایشان هم مرا تهدید به اخراج از کلاس کرد. بتواند با استفاده از دانش روانشناسی و استعدادیابی و شخصیت شناسی، علایق، استعدادها و مهارت های شما را کشف کند. استفاده از کتابهای تستی که درسنامههای خوبی در بخش پاسخ به تستها دارند، میتوانند شما را در روند جمعبندی و مرور کمک کنند و سرعت مرور و تسلط بر موضوع را افزایش دهند.

این افراد از خلاصه برداری زیاد کلافه می شوند و می توان گفت که خلاصه برداری می تواند بازدهی آنها را کاهش دهد. دروسی مثل فیزیک و شیمی و ریاضی را می توان راحت تر خلاصه برداری کرد و نکات و فرمول های مهم را خلاصه برداری کرد. می رسیم به مهم ترین بخش قضیه. من هم می توانم و باید بتوانم که به اهدافم برسم! ضمن آنکه پدرم همان زمانی که شرط رتبه زیرصد را گذاشتند، یک دانشجویی که رتبه یازده کنکور سراسری بود و در دبیرستان البرز هم تحصیل کرده بود را به من معرفی کرد که مهارت های موفقیت در کنکور را به بهترین مشاور کنکور جیرفت من بیاموزد. کارشناسان معتقدند؛ رامین نیکخو همان اشتباهی را مرتکب شده است که سیدامیر دیبازر دچار آن شد و آنهم معرفی خود به عنوان مشاور تحصیلی یکی از مؤسسات تولیدکننده دی وی دی های آموزشی کنکور است.

رئیس اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی زنجان تصریح کرد: برخی افراد سودجو و آموزشگاههایی که در فصل انتخاب رشته کنکور قارچ گونه رشد میکنند، با تبلیغات اغواگرانه بسیاری از داوطلبان را جذب کرده و مبالغ غیرمتعارفی را از خانوادهها و داوطلبان اخذ میکنند در حالی که اطلاعات علمی درباره انتخاب رشته و هدایت تحصیلی کامل و جامع نیست و خانوادهها باید مراقب باشند که در دام آنان گرفتار نشوند. بهترین مشاور کنکور کسی است که دوره های تخصصی مشاوره تحصیلی کنکور را پشت سر گذاشته و با تکیه برا تجربه خود بهترین استراتژی را تا … مهندس حسین پور هم چنین همواره در مشاوره های تحصیلی خویش در شیراز، شاگردانش را به داشتن نظم در کارها دعوت میکند چرا که برترین مشاوان تحصیلی دنیا و برترین روانشناس ها نیز براین باورند که مکانیزم مغز طوری طراحی شده که نظم را دوست دارد و به مغز واکنش مثبتی نشان میدهد انظباط شخصی، پلی بین اهداف و دستاورد هاست. دانشگاه هایی را که داوطلب شانس قبولی در آنها را دارد را به داوطلب می گوید.

یک مشاور کنکور تجربی باید دارای چه ویژگی هایی باشد. خب حالا که فهمیدید بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور سراسری باید چه ویژگی هایی داشته باشد باید بدانی که چگونه باید او را پیدا کنید و یا اگر مشاوری پیدا کردید بفهمید که آیا می تواند مشاور خوبی باشد یا نه. من مطلب تاثیرگذار شما را در سایت رجانیوز خواندم برایم جالب بود که شما از شهید حسن باقری به عنوان یکی از الگوهای خود یادکرده اید؟ البته اینرا هم گفت که اگر بتوانی از آزمون من سربلند بیرون بیایی دیگر کاری به تو ندارم و می توانی جزوات مرا ننویسی . متأسفانه بسیاری از افراد در زمینه مشاوره در حال فعالیت هستند که خود سابقه درخشانی در زمینه تحصیل و کار ندارند! تجربه موفق در کنکور و یا سابقه موفق کردن دانش آموزان کنکوری نشانه خوب بودن یک مشاو است.

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما