آموزشگاه کنکور – 10 تا از بهترین کلاس کنکور و مشاوره تحصیلی تهران و ایران

افراد دموی خیلی علاقه ای به مقید شدن و برنامه ریزی دقیق و ریز به ریز ندارند و اصرار کردن به آنها برای درس خواندن و رعایت برنامه، آنها را کلافه می کند و ممکن است روی دنده لج بیافتند و اصلاً درس نخوانند. استاد حسین پورهمواره پیشنهادات لازم برای فراگیری مقدمات هر درس را در مشاوره تلفنی خود با شاگردانش در یزد در اختیار انها قرار می دهد و به آنها کمک میکند تا قدم اول را محکم بردارند. استاد حسین پور مشاور صدها رتبه برتر در یزد است او تکنیکهای خاصی در مشاوره دارد و در کنکور سال گذشته 62% از شاگردانش رتبه زیر 1000 شدند. اما در صورتی که برنامه یک یا چند روز اول را دریافت کرده باشید و یا اگر بیشتر از هفت روز از زمان ارسال اولین پیامک شما به مشاور گذشته باشد در صورت نارضایتی شما از عملکرد ایشان و به جا بودن انتقادات شما (اثبات ضعف عملکرد مشاور)، هزینه مربوط به تعداد روزهای باقی مانده از ماه اول که هنوز برنامه درسی آنها را از مشاور دریافت نکرده اید به حساب بانکی شما بازگشت داده خواهد شد و فقط هزینه تعداد روزهایی که برنامه درسی آنها را از مشاور دریافت کرده اید کسر می گردد.

یا برای مطالعه ی ژنتیک، باید قدم اول آموزش، فهم مفاهیم مقدماتی ژنتیک باشد. در ادامه روش مطالعه SQ3R را به شما معرفی میکنیم که شامل 5 مرحله برای درس خواندن و مرور مطالب و در نهایت یادگیری آنهاست. این بحث را در ابتدا مطرح کردیم؛ زیرا اگرچه در ادامه به معرفی بهترین روش درس خواندن برای کنکور میپردازیم، اما پیاده سازی این روش زیر نظر یک مشاور درسی خوب میتواند موثرتر باشد. برای یافتن بهترین مشاور تحصیلی در یزد خوب تحقیق کنید تا درست ترین انتخاب را داشته باشید و بتوانید برای پیمودن مسیر کنکور خود، بهترین مشاور و راهنما را انتخاب کنید.

اما این وسط آنچه مهم است این است که یک راهنما در کنار دانش آموز باشد تا اجازه ندهد دانش آموز به همین راحتی بی خیال هدف خود شود و زحماتش پایمال نشود. در جلسه اول مشاوره های تلفنی مهندس حسین پور به عنوان برترین مشاور کنکور با داوطلبان یزد که به صورت رایگان در دسترس است با هدف گفتگو با داوطلب انجام می شود تا نیاز ها و پیش نیاز های ذهن شخص شفاف شود. پس اگر موفق به درس خواندن زیر نظر یک مشاور تحصیلی خوب شویم، میتوانیم از مزایای داشتن یک مربی حرفهای که ما را در طول مسیر راهنمایی و راهبری کرده و نسبت به روش درس خواندن ما بازخورد ارائه کند، قدم اول برای موفقیت در کنکور را محکم برداشتهایم.

مشاور برای اینکه بتونه از پس این کار به خوبی بربیاد، باید قبلا خودش این مسیر رو یک بار با موفقیت طی کرده باشه و از پستی و بلندی هایی که در طول مسیر ممکنه گریبان گیر داوطلبهای کنکور بشه، کاملا آگاهی داشته باشه. بنابراین برای بهره مندی از روش صحیح درس خواندن پیشنهاد میشود متن کتاب درسی یا جزوه را به دقت مطالعه کنید و تمریناتش را حل کنید. و اما می خواهیم درباره روش هایی که می توان از یک سایت کنکوری درآمدزایی کرد را با هم بررسی کنید. اگر شما با پیش مطالعه سر کلاس درس حاضر شوید، تمام اطلاعاتی که معلم ارائه میکند، برای شما تازگی نخواهد داشت. حالا که جدول طولانی بالا رو خوندی و رشته مورد علاقه خودت رو انتخاب کردی، نوبت این رسیده تا باز بشینی پای صبحت های مشاور کنکور انسانی مشهد و ببینی چطوری باید برای رشته مورد علاقه ات درس بخونی! در این مرحله از بهترین روش خواندن دروس برای کنکور نوبت به مطالعه دقیق میرسد و باید با دقت و تمرکز زیاد به مطالعه مبحث درسی بپردازید. شرطی شدن به این منظور است که با ورود به مکان مطالعه تنها مطالعه و تست زنی برای شما تداعی می شود و اینگونه تمرکز شما صد چندان افزایش می یابد.

یک از روش های روانشناختی بسیار کاربردی، جهت افزایش تمرکز در حین مطالعه، شرطی سازی است.اما یعنی چه؟ به گفته ی مهندس حسین پور، بهترین مشاور تحصیلی یزد، با وجود استقبال داوطلبان یزدی از آزمون های آزمایشی، تماسهای تلفنی زیادی مبنی بر شکایت از سطح تراز پایین شان وجود داشته که منجر به نارضایتی داوطلبان یزدی شده است. دکتر رونقی بهترین الگو و نمونه برای دانش آموزان میباشد که مسیر کنکور را با موفقیت طی کرده و در این ۹ سال توانسته دانش آموزان زیادی را پرورش دهد تا در رشتههای پزشکی -دندان پزشکی و داروسازی قبول شوند. نوشیدن آب کافی هم اهمیت زیادی دارد و باعث جلوگیری از خستگی و بیحالی و سردردهای مکرر میشود.

در قسمت بهترین مشاوره کنکور تجربی یزد دوست دارم به این موضوع اشاره کنم که در سال کنکور یکی از مشکلات بزرگ دانش آموزان، بی انگیزگی است؛ یعنی دانش آموزان چنان ناامید می شوند و چنان بی انگیزه می شوند که تصمیم می گیرند که کلا بی خیال تمام زحماتشان شوند! مشاورهای با تجربه توکان آماده هستند تا بهترین مشاوره های خودشان را برای کسب موفقیت دانش آموزان عزیز پایه دوازدهمی به آن ها ارائه کنند. فراموش نکنید که وقت طلاست هر یک از داوطلبان در خرم آباد که از این وقت استفاده نکند، نخواهد توانست موفقیت را از آن خود نماید.

این ها تنها بخشی از برهه زمانی های مختلف است که دانشآموزان در حین و بعد آن ریزش می کنند و کم کم از ماراتن کنکور جا می مانند. خیلی از دانش آموزان بسیار ناله می کنند که ما در حین مطالعه اصلا تمرکز نداریم و حس و حال مطالعه در اتاق مطالعه یا هر جای دیگر را نداریم؛ چگونه بتوانیم تمرکز خود را بالا ببریم و خوب مطالعه کنیم؟ به عنوان مثال: بسیاری از دانش آموزان در طول دوره تحصیل خود ممکن است که به خاطر مسائلی همچون استرس و اضطراب بیش از حد و یا وارد شدن به دوران بلوغ دچار حواس پرتی شوند و تمرکز کافی را در کلاس نداشته باشند. علاوه بر این، برخی از تجربیات آشکار شده توسط دانش آموزان و دانشجویان ممکن است برای بسیاری از افراد قابل درک نباشد. برای مثال یک شخص در زمینه دروس ریاضی تخصص لازم را دارد، دانش آموزانی که با این مشاور تماس می گیرند، سوالاتی مثل نحوه برنامه ریزی، برنامه مطالعاتی ، آزمون ، سوال درباره محصولات موسسه های کنکوری و …

به عنوان مثال ، پذیرش در آزمون نظام مهندسی ، یکی از مواردی است که تمامی مهندسان عزیز برای دریافت پروانه کسب بدان نیازمندند. در این مقاله قصد داریم یکی از بهترین روش های درس خواندن برای کنکور را به شما معرفی کنیم. پایگاه خبری باشگاه خبرنگاران جوان ، برترین های حوزه آموزش در سال جاری را معرفی نمود. در این جلسات در صورت نیاز ابتدا آزمون های روانشناسی و تعیین علایق توسط بهترین مشاور تحصیلی مشهد دکتر فضایلی انجام می شود. مشاوره رایگان کنکور تلفنی که در این بخش به آن اشاره کردیم موردی می باشد که در صورت نیاز و یا تمایل به گرفتن مشاور است. به همین دلیل است که اکثر داوطلبان کنکور پیشرفتی در آزمون های آزمایشی ندارند و چندین سال پشت کنکور می مانند و از ورود به رشته و دانشگاه مورد علاقه خود باز می مانند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد بهترین مشاور کنکور کیه لطفا به بازدید از وب سایت ما.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم