آنچلوتی از آمبابلا دعوت کرد به رئال بیاید

[ad_1]

به گزارش “وارش سه”، رئال مادرید فردا شب در رئال سوسیداد به میدان می رود. رقابت تیم های اول و سوم جدول که بی شک جذاب خواهد بود.

رئال پس از هفت برد متوالی به این مسابقه رسیده است در حالی که سوسیداد چندین هفته است که وضعیت خوبی ندارد.

رئال در دو بازی اخیر خود مقابل سویا و بیلبائو تاثیرگذار بود اما در نهایت پیروز شد. کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال، به دلیل تکیه بر بازیکنان محدود و اعتماد نکردن به نیمکت خود مورد انتقاد قرار گرفته است که باعث خستگی بازیکنان کلیدی شده است.

کارلتو در پاسخ به سوالی گفت: من در این مورد احساس نگرانی نمی کنم و به خوبی تیم را زیر نظر دارم. تقریباً همه در دسترس هستند و حتی گرت بیل به تمرینات بازگشته است. البته او فردا با شما نخواهد بود. همه تیم ها در شرایط بدنی خوبی هستند. من فقط در دو بازی مقابل شاختار و بارسا، به عنوان مثال مقابل الچه مارسلو، تیم اصلی را تکرار کردم یا رودریگو و آسنسیو را جایگزین کردم.

سیستم چرخشی مقابل سوسیداد به دلیل دو بازی مهم مقابل اینتر و اتلتیکو:من به اینتر و اتلتیکو فکر نمی کنم و بهترین ترکیب فردا برگزار خواهد شد. کاسیمیرو هم از ابتدا بازی خواهد کرد، هرچند 4 کارت زرد دارد. تیم برنده را مقابل سوسیداد می فرستم. من نگران این نیستم که کاسیمیرو، مودریچ و تونی کروز سه بازی متوالی در خط هافبک ما انجام دهند. می بینم که آیا بازیکن قدرت بدنی برای بازی دارد یا خیر. به عنوان مثال، اگر مودریچ استراحت خوبی کسب نکند، قطعا بازی نخواهد کرد.”

بهترین محدودیت های تیبو کورتوا: بله، او بارها ما را مقابل بیلبائو کورتوا نجات داد. هر تیمی برای نتیجه گیری به دروازه بان بزرگی مانند کورتوا نیاز دارد.

وضعیت خطر: شاید او هنوز انتظارات را برآورده نکرده باشد، اما دیگر مصدوم نیست و می‌تواند برای بازی‌های آینده بازی کند.»

فاصله 7 امتیازی در بالای جدول:ما می‌خواستیم دو بازی آخر را ببریم زیرا می‌دانستیم فاصله را با رقبایمان بیشتر می‌کنیم، اما لالیگا بیش از هر زمان دیگری شبیه است و معتقدم کار قهرمان تا هفته پایانی مشخص نخواهد شد.

اگر می خواستی به فوتبال برگردی، حالا دوست داری کدام بازیکن شوی؟من در دوران فوتبالم به اندازه کافی گل نزده ام.

پیوستن به رئال، رویای کودکی امباپه:“بچه ها باید رویاهای خود را دنبال کنند. من همچنین از کودکی می خواستم در سری آ بازی کنم و به این هدف رسیدم.”

مسابقات عمیق و خطاهای جدی روی وینیسیوس: بهترین بازیکنان در زمین راحت نیستند و طبیعی است که حریف بر روی کنترل آنها تمرکز کند، اما فکر نمی‌کنم به او آسیب برسانند.»

در بازی مقابل گرانادا، وقتی ایسکولا متوجه شد که در زمین نخواهد بود، از تمرین امتناع کرد و کارلتو برای جلوگیری از اختلاف او را به زمین فرستاد، اما در سه بازی اخیر دستوری برای تمرین به او داده نشده است. فقط برای یک دقیقه

در همین راستا، مربی ایتالیایی دکتر.اگر موردی باشد، توضیح خواهم داد، اما اگر ایسکو اخیراً بدنش را گرم نمی کرد، مطمئناً نیازی به آن نبود. وقتی جلو هستیم و هافبک خسته است، ایسکو را به زمین نمی فرستم چون بازیکن تهاجمی است. در بازی های اخیر ما جلوتر از رقابت ها بودیم و مجبور نبودیم ایسکو را بپذیریم. هی”

[ad_2]

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

تماس با ما