آنچلوتی: امبابه و هلند رویای هر مربی است


به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید فردا شب در برنابئو میزبان سویا، تیم سوم جدول لالیگا است و برای حفظ برتری خود نیاز به کسب سه امتیاز دارد. روحیه رئال بعد از دو برد اخیر متوالی مقابل گرانادا و شریف بالاست و با تمام قوا به مصاف اندلس می رود.

کارلو آنچلوتی سرمربی رئال مادرید در یک کنفرانس خبری گفت:ما مقابل یک تیم خوب و سازمان یافته بازی می کنیم و باید بهترین کار را انجام دهیم. سویا تیمی با بازیکنان و کادرفنی خوب است. هدف سه امتیاز است و ما آماده ایم.

کارلوتو در مورد بمب واقعی تابستان صحبت می کند:آینده رئال روشن است و من فقط در مورد آن صحبت کردم. ورزشگاه برنابئو سال آینده بازسازی خواهد شد و من چشم انداز بسیار روشنی را با این تیم جوان و با کیفیت می بینم.”

وضعیت مصدوم و آیدان هازارد:“والورده در لیست خواهد بود و آلابا امروز تمرین می کند، اما او هنوز اندکی مصدوم است. فردا شرایط دیوید برای بازی مشخص می شود. البته نمی خواهم خطر مصدومیتی داشته باشم. در ذهن هازارد نیستم و من بر اساس ارزیابی های خودم تصمیم می گیرم، او خیلی خوب است اما از نظر مصدومیت بدشانس بود.

گرت بیل دویدن را شروع کرده و دنی سباستین در چند روز آینده به تمرینات خواهد پیوست.

رئال تنها تیم اسپانیایی در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا است: فکر می کنم 4 تیم اسپانیایی دیگر می توانند در روز پایانی صعود کنند. ما باید منتظر بمانیم و مطمئن هستم که فقط به اسپانیایی ها صعود نمی کنیم.

هلند و امباپه در نیو برنابئو: (خنده) فکر می کنم می توانستم رئال مادرید را در این ورزشگاه هدایت کنم. هلند و امباپه بازیکنان بزرگ و خوبی هستند و رویای هر مربی است که با چنین بازیکنانی کار کند.

خستگی وینیسیوس:وینی در بازی با شریف در حد خودش نبود اما خستگی دلیلش نیست شرایط بازی طوری بود که نمی توانست مثل قبل بدرخشد.

سیستم چرخش: من قبل از هر بازی تیم را ارزیابی می کنم و دوست ندارم ساختار پاسخ را تغییر دهم. اگر بازیکنی خسته نباشد بی دلیل روی نیمکت نمی نشیند. تا مارس و آوریل زمان زیادی باقی مانده است. هدف من همیشه بهترین برای تیم است و بهترین تیم در زمین است. اگر موقعیت بازیکن خوب نباشد بیرون می نشیند. چرا یک بازیکن خسته باید روی نیمکت بنشیند؟


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم