آنچلوتی: امبابه و هلند رویای هر مربی است


به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید فردا شب در برنابئو میزبان سویا، تیم سوم جدول لالیگا است و برای حفظ برتری خود نیاز به کسب سه امتیاز دارد. روحیه رئال بعد از دو برد اخیر متوالی مقابل گرانادا و شریف بالاست و با تمام قوا به مصاف اندلس می رود.

کارلو آنچلوتی سرمربی رئال مادرید در یک کنفرانس خبری گفت:ما مقابل یک تیم خوب و سازمان یافته بازی می کنیم و باید بهترین کار را انجام دهیم. سویا تیمی با بازیکنان و کادرفنی خوب است. هدف سه امتیاز است و ما آماده ایم.

کارلوتو در مورد بمب واقعی تابستان صحبت می کند:آینده رئال روشن است و من فقط در مورد آن صحبت کردم. ورزشگاه برنابئو سال آینده بازسازی خواهد شد و من چشم انداز بسیار روشنی را با این تیم جوان و با کیفیت می بینم.”

وضعیت مصدوم و آیدان هازارد:“والورده در لیست خواهد بود و آلابا امروز تمرین می کند، اما او هنوز اندکی مصدوم است. فردا شرایط دیوید برای بازی مشخص می شود. البته نمی خواهم خطر مصدومیتی داشته باشم. در ذهن هازارد نیستم و من بر اساس ارزیابی های خودم تصمیم می گیرم، او خیلی خوب است اما از نظر مصدومیت بدشانس بود.

گرت بیل دویدن را شروع کرده و دنی سباستین در چند روز آینده به تمرینات خواهد پیوست.

رئال تنها تیم اسپانیایی در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا است: فکر می کنم 4 تیم اسپانیایی دیگر می توانند در روز پایانی صعود کنند. ما باید منتظر بمانیم و مطمئن هستم که فقط به اسپانیایی ها صعود نمی کنیم.

هلند و امباپه در نیو برنابئو: (خنده) فکر می کنم می توانستم رئال مادرید را در این ورزشگاه هدایت کنم. هلند و امباپه بازیکنان بزرگ و خوبی هستند و رویای هر مربی است که با چنین بازیکنانی کار کند.

خستگی وینیسیوس:وینی در بازی با شریف در حد خودش نبود اما خستگی دلیلش نیست شرایط بازی طوری بود که نمی توانست مثل قبل بدرخشد.

سیستم چرخش: من قبل از هر بازی تیم را ارزیابی می کنم و دوست ندارم ساختار پاسخ را تغییر دهم. اگر بازیکنی خسته نباشد بی دلیل روی نیمکت نمی نشیند. تا مارس و آوریل زمان زیادی باقی مانده است. هدف من همیشه بهترین برای تیم است و بهترین تیم در زمین است. اگر موقعیت بازیکن خوب نباشد بیرون می نشیند. چرا یک بازیکن خسته باید روی نیمکت بنشیند؟

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان