آنچلوتی: ما قدرت پیروزی را داریم، بدون توجه به سرنوشت بار.

[ad_1]

کد خبر: 1796828/29

زمان: 02:20
1400/09/17

هدیه: 2211

کریم به دربی رسید

برای سرمربی ایتالیایی رئال مادرید نتیجه بازی فردا بارسا و بایرن اهمیتی ندارد و او فقط روی تیم خودش تمرکز کرده است.

به گزارش “ورزش سه”، امشب مهمترین دیدار تیم های رئال مادرید و اینتر در گروه D لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد که با برتری دو بر صفر رئال مادرید و صعود به عنوان تیم اول به پایان رسید. برای رئال مادرید، تونی کروز در دقیقه 17 و مارکو آسنسیو در دقیقه 79 گلزنی کردند، در حالی که نیکولو بارلا در دقیقه 64 اخراج شد و اینتر 10 نفره شد.

کارلو آنچلوتی سرمربی رئال در پایان بازی گفت: ما کیفیت و قدرت قهرمانی در لالیگا را داریم و می توانیم یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ قهرمانان باشیم. من معتقدم که می توانیم با هر تیمی در اروپا رقابت کنیم. شاید از نظر فشار و دفاع تیم های بهتری از ما باشند اما ما هم تیم قدرتمندی هستیم و نقاط قوت خود را داریم. رئال تیم باتجربه ای است و همیشه در لیگ قهرمانان رقیب است.

تمایل به حذف بارسا از لیگ قهرمانان:مهم نیست فردا در بازی بایرن و بارسا چه اتفاقی می افتد و باریا یا به لیگ اروپا می رود یا به نیمه نهایی می رسد. مهم این است که امشب بردیم و به عنوان تیم اول صعود کردیم. باید منتظر قرعه کشی باشیم.»

بهترین شرایط واقعی: در برخی از قسمت‌های بازی امشب فشار خوبی نداریم، اما از هر نظر وضعیت خوبی داریم. ما از هیچ رقیبی نمی ترسیم و تیم را در سطح بسیار بالایی می بینم. به خصوص خوشحالم که کلین شیت کردیم و تمرکز زیادی روی دفاع داشتیم. این یک پیروزی تیمی ارزشمند بود.»

مودریچ 36 ساله بهترین بازیکن زمین: البته در این سن مودریچ نیاز به استراحت دارد و اکنون 5 روز برای بازی بعدی فرصت داریم. من معتقدم که لوکا در خانه به خوبی استراحت می کند و دور ماندن از فوتبال بسیار آسان و حرفه ای است. مودریچ عالی است، اما من به کاموینگا و فد والورده نیز علاقه خاصی دارم. هر دو خوب بازی می کنند و تعهد بالایی به تیم دارند.»

موقعیت بنزما برای دربی یکشنبه:یوویچ امشب خیلی خوب کار کرد و در فاز هجومی مهره مفیدی بود. ما تا روز دربی وقت داریم و باید ببینیم کریم چگونه خواهد بود. فکر می کنم او مقابل اتلتیکو خواهد بود.

[ad_2]

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما