آنچه باید در مورد تمدید حساب بازنشستگی بدانید

کارمندان باید هنگام ترک شغل، گزینه های پس انداز بازنشستگی خود را به دقت در نظر بگیرند، از جمله اینکه آن را در برنامه کارفرمای قدیمی خود رها کنند. ممکن است هزینه های آن طرح کمتر باشد، اما باید مقایسه کنید. (بعضی از کارفرمایان به شما اجازه نمی دهند که پول خود را در صورتی که موجودی اندک باشد بگذارید.)

در اینجا چند سوال و پاسخ در مورد جابجایی موجودی بازنشستگی وجود دارد:

معمولاً می‌توانید نسبت هزینه‌های صندوق را که اغلب «مجموع هزینه‌های عملیاتی سالانه صندوق» نامیده می‌شود، در وب‌سایت شرکت مدیریت یا در دفترچه صندوق پیدا کنید.

سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی، یک گروه خصوصی که شرکت های کارگزاری را تنظیم می کند، یک تحلیلگر آنلاین پول ارائه می دهد که به شما امکان می دهد اطلاعات مربوط به صندوق های مختلف، از جمله هزینه ها را با هم مقایسه کنید.

مدیران طرح‌های 401 (k) ملزم به افشای هزینه‌های وجوه هستند، اما تحقیقات اداره حسابرسی دولت نشان می‌دهد که بسیاری از شرکت‌کنندگان در استفاده از اطلاعات با مشکل مواجه هستند.

دلیل پشت این مشاوره را بپرسید، زیرا مشاوران ممکن است از اول ژوئیه از مدیریت پول شما در IRA هزینه دریافت کنند، مشاوران باید مستندات کتبی ارائه دهند که توضیح دهند چرا تمدید پیشنهادی به نفع شماست. انجمن بازنشستگان آمریکا، یک گروه صنعتی. این مجوز بخشی از قوانینی است که اخیراً توسط وزارت کار تصویب شده است.

هدر وینستون، مدیر برنامه ریزی مالی و مشاوره در Principal Financial Group گفت: شما نمی توانید در طرح 401(k) یک کارفرمای سابق مشارکت کنید. بنابراین اگر آن را پشت سر گذاشتید، باید به یک حساب جدید کمک کنید تا پس‌اندازهای بازنشستگی خود را در مسیر درست نگه دارید. او گفت که پایبندی به برنامه کارفرما به این معنی است که شما به لیست سرمایه گذاری شرکت محدود شده اید، در حالی که IRA ممکن است گزینه های بیشتری ارائه دهد.

مایکل گاری، موسس و مدیر اجرایی Yardley Wealth Management، گفت: اگر چندین بار شغل خود را تغییر دهید، پیگیری چندین حساب ممکن است دشوار باشد. گنجاندن آن در حساب IRA می تواند اطمینان از تخصیص صحیح وجوه بین انواع مختلف سرمایه گذاری را آسان تر کند.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما