آهنگ وحشتناک ترین مرد دنیا برای هالک ایرانی

[ad_1]

مارتین فورد ملقب به “وحشتناک ترین مرد جهان” در مصاحبه ای با روزنامه دیلی استار اسپورت، قول داد تمام تلاش خود را علیه فقر فقیرانه انجام دهد.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی استار، سجاد غریبی ملقب به «هالک ایرانی» و معروف به «هولناک ترین مرد روی زمین»، مارتین فورد در تاریخ 2 آوریل (13 فروردین 1401) در لندن مبارزه می کند.

مارتین فورد قول داده است که سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی را در یک مسابقه بوکس سنگین وزن شکست دهد و از حریفش خواسته است ابتدا “شلوار بزرگ” خود را بپوشد.

فورد 39 ساله در روز 2 آوریل در O 2 Arena با سجاد گریبی دیدار خواهد کرد که به دلیل وزن این دو ورزشکار “سنگین ترین جنگنده سنگین وزن جهان” لقب گرفته است. فورد و غریبی 30 ساله هیچ تجربه قبلی در بوکس ندارند اما این بدنساز انگلیسی سابقه تمرین هنرهای رزمی ترکیبی را دارد.

حضور او در شبکه های اجتماعی او را به یک ستاره جهانی تبدیل کرده است، اما حالا فورد به دنبال این است که به مبارزات حرفه ای خود بیفزاید و در مصاحبه با دیلی استار شب سختی را برای رقیب ایرانی خود پیش بینی کرد.

فورد گفت: «فکر می‌کنم این حادثه روی او تأثیر بگذارد. اگر بخواهم حدس بزنم، او دستش را بالا می‌آورد و شروع می‌کند به تاب خوردن، که بسیار آسان است. برای من مهم نیست که آن پسر اینجا چیست و چه برنامه ای دارد. من کارم را انجام می دهم. این واقعاً یک مبارزه کامل است، و فقط صادقانه، برای آرام کردن او.

فورد اذعان می کند که رژیم غذایی خود را از رژیم غذایی پر پروتئین و کربوهیدرات پرچرب تغییر داده است، اما همچنان روزانه 5500 تا 7000 کالری مصرف می کند.

فورد در پاسخ به این سوال که آیا فیلم های رقیب خود را تحلیل کرده است، پاسخ داد: راستش را بخواهید، چه چیزی برای تحلیل وجود دارد؟ این مبلغ مضحک و شرم آور است. او یا این ویدئو را فقط برای فریب دادن من ارسال می کند یا واقعاً فکر می کند که این راهی است برای زدن یک تکه چوب به شکم من. من از آن نمی ترسم.

فورد تأیید کرد که همه چیز برای رویداد تبلیغ شده توسط Boxstar Celebrity Boxing مهر و موم شده است. این بدنساز در این زمینه گفت: این دعوا پیش می آید مگر اینکه بترسد و شلوارش را بپوشد.

[ad_2]

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

تماس با ما