آپدیت جدید تلگرام با ویژگی های جدید ایموجی منتشر شد

بعدی- تلگرام در جدیدترین آپدیت خود مجموعه ای از ویژگی های جدید را معرفی کرد. این پیام رسان از طریق یک پست وبلاگی اعلام کرد که آخرین آپدیت تلگرام یعنی نسخه 9.0 این برنامه راه های زیادی برای ابراز احساسات در اختیار کاربران قرار می دهد.

به گزارش فرارو به نقل از رهنمات، کتابخانه ایموجی که قبلاً به کاربران ممتاز محدود می شد، اکنون به کاربران رایگان گسترش یافته است. مشترکین ممتاز اکنون لیست جامع تری از شکلک ها را دریافت می کنند. تلگرام این لیست را «ایموجی بی پایان» نامیده است.

تلگرام پنل تعامل را نیز بازطراحی کرده است. از این پس، کاربران تلگرام پریمیوم می‌توانند مانند آفیس مسنجر و اسلک، با ایموجی به پیام‌های گروهی و شخصی پاسخ دهند. با این حال، حتی کاربران ممتاز اکنون فقط می توانند با سه ایموجی به پیام ها پاسخ دهند.

مدیران گروه اکنون می توانند کنترل کنند که آیا ایموجی های سفارشی در واکنش های گروهی مجاز هستند یا خیر. کاربران ممتاز اکنون می توانند از ایموجی های سفارشی برای به روز رسانی وضعیت خود به جای هفت گزینه محدود موجود در به روز رسانی قبلی استفاده کنند.

آخرین به‌روزرسانی تلگرام با پشتیبانی از دریافت کدهای ورود در آدرس‌های ایمیل یا استفاده از گزینه‌های Sign in with Apple و Sign in with Google، ورود کاربران اندروید و iOS را آسان‌تر کرد. کاربران iOS یک انیمیشن را در صفحه ورود مشاهده خواهند کرد. قبلاً این فقط به کاربران اندروید محدود می شد.

تلگرام همچنین فرمت لینک منحصر به فرد جدیدی را برای نام های کاربری معرفی کرده است. این فرمت که با نام username.t.me شناخته می شود، مشکل یافتن کلید «https://fararu.com/» روی صفحه کلید را برطرف می کند.

همه کاربران اندروید اکنون می توانند دانلودها را اولویت بندی کرده و آنها را بر اساس اولویت در تب دانلودها مرتب کنند. کاربران اندروید 13 با انیمیشن های جدید برای باز کردن، بستن و تغییر رسانه تجربه درون برنامه ای روان تری را تجربه خواهند کرد.

کاربران این سیستم عامل نیز امکان انتخاب آیکون های تم تلگرام را خواهند داشت. این آیکون ها به طور خودکار با حالت تاریک و تنظیمات رنگ تاکیدی گوشی مطابقت دارند.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما

Warning: Undefined variable $html in /home/snappcla/domains/snappclass.ir/public_html/wp-content/themes/writing/footer.php on line 564
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان