آیا بایرن مونیخ در باتلاق خود فرو می رود؟

[ad_1]

به گزارش “ورق سه”، بایرن مونیخ فردا شب در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به مصاف دیناموکیف می رود. در قرنطینه است و نمی تواند در این دیدار برای بایرن مونیخ به میدان برود.

مجله کیکر امروز فاش کرد که تصمیم اخیر مدیران بایرن مونیخ باعث ناراحتی ستارگان این تیم شده است. به نظر می رسد مدیران باشگاه در جلسه ای اعلام کرده اند که در این مدت قرنطینه به بازیکنان حقوقی پرداخت نمی شود و این وضعیت با وضعیت مثلاً مصدومان متفاوت است. این باشگاه همچنین اعلام کرد که بازیکنان از مصرف واکسن کرونا منع خواهند شد، اما به زودی قوانینی برای متمایز کردن زمین‌های تمرینی آن‌ها از سایرین وضع خواهد شد.

برخی از بازیکنان واکسینه نشده بایرن مونیخ از تصمیم این باشگاه برای کاهش حقوق و البته علنی شدن این موضوع از مدیریت بایرن ناراحت و ناراضی هستند. حداقل به طور علنی بازیکنان انتظار حمایت بیشتری را داشتند، اما مدیریت بایرن مونیخ رویکرد متفاوتی در پیش گرفته و به نظر می‌رسد که می‌خواهد فشار را بر این پنج بازیکن افزایش دهد. کیکر مدعی است که این تصمیم باعث ناآرامی در رختکن بایرن مونیخ شده و اعتماد بازیکنان به باشگاه را از بین برده است.

“فکر نمی‌کنم این روند شرایط را برای تیم بدتر کند. در نهایت باید با چنین مسائلی کنار بیایید و رشد کنید و کنار هم بمانید. این شرایطی است که می‌توانید پیشرفت کنید و ما هم همین را پشت سر خواهیم گذاشت. روند به عنوان بایرن مونیخ

البته مسائل داخلی باشگاه جای تاسف دارد. این موضوع به باشگاه بستگی دارد که کرونا کیست و به چه دلیل و چقدر حقوق می گیرد، اما چیزهای زیادی درباره باشگاه فاش شده است.

اما با وجود مصاحبه امروز ناگلزمن، به نظر می رسد که بایرن مونیخ در تنگنا قرار گرفته است و تیمی که به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا شناخته می شود، ممکن است در پایان فصل با موقعیتی غیرمنتظره روبرو شود.

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم