آیا حیوانات غیر انسانی این را مدیون دیگران هستند؟ – زومیت

[ad_1]

تصور کنید پرنده ای در آسمان در حال گرفتن نوری از نور است. کبوترهای وحشی آمریکایی (Ectopistes migratoriusدر گذشته صدها میلیون یا شاید میلیاردها پرنده به صورت دسته جمعی پرواز می کردند و چند ساعتی برای عبور پرواز می کردند. پس از همه، انسان ها شروع به شکار تخم می کنند. به گفته مجله Audubon، انسان ها شکار این کبوترها را در قرن نوزدهم آغاز کردند و تا شش سال ممنوع شدند.

کبوترهای وحشی آمریکای شمالی مظهر این هستند که انسان ها با چه سرعتی می توانند از شر فجیع ترین گناهان خلاص شوند. اما آیا ما تنها هستیم یا می توانیم حیوانات غیرانسانی را نیز مانند سایر حیوانات منقرض کنیم؟

حیوانات نیز ممکن است در انقراض گونه های دیگر نقش داشته باشند، اما انسان ها نیز معمولاً درگیر هستند. اگر انسان آنها را بدون مراقبت رها کند و به آنها حمله کند (گناهانی که باعث آسیب زیست محیطی یا اقتصادی به خود محیط غیر بومی می شود)، برخی از حیوانات می توانند از گناهان دیگر اجتناب کنند.

به عنوان مثال، Mar Python Burma (پایتون بیویتاتوسهر جنبه ای از آسیا را می توان در Orgilds، فلوریدا یافت. به گفته موزه تاریخ طبیعی فلوریدا، این جامعه با تعداد زندگی مریخی ها و ازدواج هایی که فرار کرده اند آغاز شده است.

به گناهانی که با گناه جدید در محیط خودشناس یا پاسخ مناسب به آن قابل تشخیص نباشد، گناهان بی تجربه می گویند. هیچ اشتباهی در آن مورد وجود ندارد. حیوانات برای فرار یا دفاع از خود با سرعت بالایی تکامل نمی یابند و اصلا سازگاری ایجاد نمی کنند. تیم بلکبرن، استاد زیست شناسی در دانشگاه لندن در علوم زیستی، گفت:

راه اصلی خورده شدن گناهان خارجی از گناهان بومی به این دلیل است که شکارچیان به منطقه ای می آیند که قبلاً شکارچی وجود نداشته است یا گونه شکارچی که آنجا بوده متفاوت است. در این شرایط به حیوانات بی تجربه اجازه تولید مثل در منطقه داده می شود.

بهترین مثال از حمله بلکبرن، گربه خانگی است. این پرندگان در انقراض ده ها هزار نفر نقش دارند. جزیره الکایه استفنز (تراورسیا لیالینیوزلند یکی از معدود کشورهایی است که سه سال است بدهکار بوده است.

کبوتر آمریکایی وحشی / کبوتر مسافر

کبوتر وحشی آمریکای شمالی در موزه وودمن در نیوهمپشایر به نمایش گذاشته شده است.

بر اساس گزارش ABC که از حیات وحش و زیستگاه آنها محافظت می کند، نقش گربه ها در کشتن پرندگان در ایالات متحده بیش از نقش مستقیم انسان است. به عبارت دیگر پرندگان آمریکا که بیشتر از صدف ها در معرض خطر انقراض محسوب می شوند توسط گربه های اهلی در معرض خطر انقراض هستند.

انسان وظیفه شکار و شکار پستانداران را در سرتاسر زمین بر عهده دارد. هر کاری که بعد از ماموریت انجام می دهند، مسئولیت ماست. اما در مورد زمانی که حیوانات به طور طبیعی به منطقه جدید مهاجرت کردند، چطور؟

به گفته بلکبرن، حیوانات معمولاً به طور طبیعی در مناطق مجاور پراکنده می شوند، جایی که شباهت مشابهی با این نوع گناهکاران وجود دارد و بنابراین، از آنجایی که به نسبت برابر هستند، معمولاً وجود ندارند.

مقالات مرتبط:

گهگاه به دلیل خشکسالی جابجایی جدی زمین رخ می دهد. مهاجرت های بزرگ حیوانات در قاره آمریکا (تقریباً 1 میلیون تا 6000 سال پیش) نمونه ای از این پدیده است. طی این رویداد، صفحات تکتونیکی آمریکای شمالی و جنوبی به هم متصل شدند و گناهان هر قاره از طریق زمین به قاره آمریکای مرکزی رسید.

بسیاری از حیوانات جدید، از جمله شکارچیانی مانند خرس ها و گربه های بزرگ، وارد قاره آمریکا شدند، در حالی که گناهکاران، مانند بره های تنبل و گلیپتودنت ها که از بستگان آرمادیلو هستند، وارد آمریکای شمالی شدند. تنوع حیواناتی که از آمریکای شمالی به آمریکای جنوبی آمده بودند، در واقع برعکس بود، بنابراین ساکنان جدید آمریکای جنوبی بیشتر شدند.

بر اساس مطالعه ای که در سال سوم در مجله PNAS منتشر شد، این بدان معنا نیست که نرخ استهلاک بسیار بالاتر از پستانداران آمریکای جنوبی بوده است. به عبارت دیگر، بیشتر جنایات در آمریکای جنوبی دفع شد و کمتر توانستند در آمریکای شمالی مستقر شوند.

جودان کاریلو، زیست شناس قدیمی در دانشگاه فرایبورگ، سوئیس و نویسنده مقاله سال سال، گفت:

شکار توسط گوشتخواران آمریکای شمالی یکی از تنها دلایلی است که این مبادله آشتی ناپذیر است. کاریلو به Lioscience گفت:

بادام زمینی و گلیپتودونتا احتمالا به اندازه کافی بزرگ بودند که بتوانند از چنگ این شکارچیان بگریزند. این ممکن است یکی از دلایلی باشد که آنها می توانند به شمال مهاجرت کنند و ما آنها را در فسیل های بسیاری از مناطق آمریکای شمالی یافته ایم.

گربه و پرنده اهلی / گربه اهلی

گربه اهلی در حال تماشای پرندگان کوچک است

اما در حالی که تأثیر تهاجم مدرن بر تکامل مشهود است، این فضا تصویر پیچیده ای را ارائه می دهد. کاریلو گفت: «این فقط یک لحظه در تاریخ زمین اتفاق نیفتاد، در واقع چند میلیون سال طول کشید و مراحل مختلفی داشت.

تأخیر آمریکای جنوبی در تغییرات آب و هوایی منجر به گرم شدن کره زمین شده است و احتمالاً این موضوع تحت تأثیر قرار خواهد گرفت.

اما آیا هنوز هم منصفانه است که فرض کنیم حداقل برخی از جرایم شکار در آمریکای جنوبی به این دلیل که شکارچیانی از آمریکای شمالی وارد این منطقه شده اند محکوم شده است؟ کاریلو گفت که این احتمال وجود دارد، اما جدا کردن این عامل از تغییرات آب و هوایی و عوامل دیگر دشوار است.

صفات حیوانات در میدان نبرد تکامل می یابند، اما این بدان معنا نیست که شکارچیان تا حد پتانسیل کامل انقراض تکامل می یابند. کاریلو به یاد آورد که اگر شکارچی غذای خود را تا سر حد انقراض بخورد، دیگر نمی خواهد چیزی بخورد و محروم می شود.

اگر شکارچی تعداد زیادی غذای لذیذ داشته باشد، از نظر تئوری، می تواند از انقراض جان سالم به در ببرد، اما در انقراض معمولاً چند عامل نقش دارند.

بلکبرن نمونه هایی از تجاوز طبیعی را که در آن یک گناه، گناه دیگری منقرض شده است، تشخیص نمی دهد. وی بیان کرد: دنیای طبیعی بسیار پیچیده است و کشف فرنچایزها که معمولا در دست اقدام است نیازمند کار بسیار است.

انسان ها به صراحت در معرض فعالیت هایی مانند شکار، خرابکاری و واردات گناهان هستند که منجر به انقراض می شود. بلکبرن گفت: “با این حال، این واقعیت که این اثرات بسیار چشم نواز هستند، شواهدی قوی از واقعی بودن این عجایب است و آنچه در گذشته اتفاق افتاده است بسیار متفاوت است.”

[ad_2]

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

تماس با ما