آیا رنگینیک در اولدترافورد موفق خواهد شد؟

[ad_1]

به گزارش ورزش سه، این دیگر جای تعجب نداشت. منچستریونایتد روز دوشنبه اعلام کرد که رالف رنگینیک به عنوان سرمربی موقت این تیم را تا پایان فصل هدایت خواهد کرد و پس از آن حداقل دو سال در این باشگاه باقی خواهد ماند.

طبق اعلام باشگاه، این مربی 63 ساله هنوز مجوز کار صادر نکرده است. اگر مجوزها به موقع صادر می شد، رنگینیک می توانست برای اولین بار روی نیمکت تیم جدیدش مقابل آرسنال باشد.

لوکوموتیو رنگارنگ تابستانی به عنوان افسر ارشد ورزشی در مسکو برگزیده شد. این قرارداد اکنون منقضی شده است. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد.

گفته می شود رنگانیک در مصاحبه ای با مدیران یونایتد توانسته آنها را متقاعد کند. در حالی که گزینه های محبوب تری برای یونایتد وجود دارد، بسیاری از منابع خبری ادعا می کنند که اد وودوارد به همراه دارن فلچر، مدیر باشگاه، اولین گزینه برای جان مورتاف، مدیر فوتبال است.

مرتاف حضور رنگینیک را تایید کرد: رالف یکی از مربیان شایسته و تازه کار در فوتبال اروپاست. او شماره یک ما برای پست مربیگری موقت بود.

طبق گزارش ها، رانگنیک گروه کوچکی از دستیاران را به منچستر می آورد، اما به همکاری با اعضای فعلی کادر فنی یونایتد، از جمله مایکل کریک، دستیار سابق اوله گونار سالشر، که بعداً هدایت این تیم را بر عهده گرفت، ادامه خواهد داد.
او مشتاقانه منتظر کار جدیدش در منچستریونایتد است و تمام تمرکزش روی تکمیل موفقیت آمیز این فصل است. رنگنیک گفت: این تیم پر از استعداد است و تعادل بسیار خوبی بین جوانی و تجربه وجود دارد. وظیفه او این است که به بازیکنان کمک کند تا در شش ماه آینده به حداکثر پتانسیل خود برسند. “توانایی شخصی و مهمتر از همه تیم.”

قبل از شروع فصل، یونایتد حدود 140 میلیون یورو برای خرید گیدئون سانچو از بروسیا دورتموند، رافائل واران از رئال مادرید و کریستیانو رونالدو از یوونتوس هزینه کرد. بسیاری از پردرآمدترین بازیکنان لیگ برتر در حال حاضر با یونایتد قرارداد دارند.

علیرغم همه این هزینه ها، بازیکنان انگلیسی پس از 13 بازی، بیشترین تعداد قهرمان انگلیس را در 13 بازی دارند و فاصله آنها با رهبر خود چلسی بیش از فاصله برنلی در انتهای جدول است.

یونایتد در صدر گروه F لیگ قهرمانان اروپا قرار دارد، اما برتری با گل رونالدو حاصل شده است. بازی یونایتد به قدری حول محور او می چرخد ​​که منتقدان او را یک مانع بزرگ می دانند. دیدن نقش رونالدو در رانگنیک بسیار جالب خواهد بود.

رنگینیک به عنوان یک کارشناس فوتبال در مقابل سولچر قرار می گیرد که فردی احساساتی به حساب می آمد زیرا پیش از این سابقه بازی در یونایتد را داشت. بنابراین هواداران امیدوارند که Rangnik آنها را در این فصل نجات دهد.

مربیان آلمانی در انگلیس مشهور هستند: یارگن کلوپ از لیورپول و توماس توهل از چلسی ممکن است الهام بخش تصمیم گیرندگان کلیدی یونایتد از جمله وودوارد، مورتاف و فلچر باشند.

کلوپ و توخال در روزهای اخیر به رانگنیک ادای احترام کرده‌اند، مربیانی که به خاطر مدرن‌سازی استراتژیک مربیگری فوتبال در آلمان شهرت دارند. با این حال، تردید وجود دارد که رنگنیک که در درازمدت در تمرینات و برنامه ریزی موفق تر بوده، گزینه خوبی برای پیشرفت سریع به عنوان مربی موقت باشد یا خیر. این تیم به طور خاص با سبک خاص خود که بستگی زیادی به مطبوعات دارد، سازگار نیست.

بی بی سی در تحلیلی نوشت: «او کارهای زیادی برای انجام دادن دارد. البته کار زیادی پیش رو دارد.»

[ad_2]

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

تماس با ما