آیا نیروی دریایی آمریکا با بیگانگان ارتباط برقرار کرد؟

بعدی- روز دوشنبه 9 می 2019، مرکز فرماندهی وزارت دفاع ایالات متحده (پنتاگون) رسما ویدئوهایی را منتشر کرد که نشان می‌دهد اشیاء پرنده ناشناس رهگیری شده توسط خلبانان نیروی دریایی در این کشور را نشان می‌دهد. اگرچه این نوار چندین سال از عمر آن می گذرد، اما پنتاگون اقدامی بی سابقه برای انتشار عمومی آن برای اولین بار انجام می دهد.

به گزارش فرارو به نقل از رهنمات، پس از این اقدام بی‌سابقه، بسیاری از آژانس‌های رسمی در ایالات متحده به دیدن اشیاء پرنده ناشناس اعتراف کردند و حتی در 17 می 1401، کنگره ایالات متحده اولین جلسه استماع عمومی را در مورد یوفوها در 50 سال گذشته برگزار کرد.

این جلسه که در مقابل یک کمیته فرعی اطلاعات مجلس نمایندگان برگزار شد، شامل شهادت مقامات دفاعی بود که جزئیات بیش از 140 مورد مشاهده عجیب توسط ماشین‌ها و خلبانان جنگی را شرح می‌داد.

با این حال، آنچه در میان همه هیاهوها گم می شود، ذکر موارد مشاهده است که جالب اینکه همه هواپیماهای نظامی نیروی دریایی آمریکا هستند.

در واقع بیشتر این مشاهدات و رهگیری ها توسط خلبانان نیروی دریایی آمریکا انجام شده است. به عبارت دیگر به نظر می رسد نیروی دریایی آمریکا بیش از هر سازمان دیگری در جهان اطلاعات و اسناد طبقه بندی شده اشیاء پرنده را در اختیار دارد که با اعلام اخیر این نیرو تایید شد.

روز چهارشنبه (7 سپتامبر)، سخنگوی نیروی دریایی ایالات متحده گفت که نیروی دریایی ایالات متحده فیلم های دیده نشده بیشتری از اشیاء پرنده ناشناس (UFO) – یا پدیده های جوی ناشناس (UAPs) – دارد، اما این فیلم را به صورت عمومی منتشر نکرده است، زیرا “به امنیت ملی آسیب می زند.” ” این در حالی است که ادعای این مقام نیروی دریایی آمریکا نقض قانون آزادی اطلاعات (FOIA) است.این قانون از طریق وب سایت دولتی The Black Vault توانست هزاران سند مربوط به اشیاء پرنده را از سازمان های امنیتی و اطلاعاتی آمریکا دریافت و منتشر کند.

تنها یک روز پس از اینکه نیروی دریایی سه ویدیوی گرفته شده توسط خلبانان خود را از حالت طبقه بندی خارج کرد، Black Vault یک درخواست قانون آزادی اطلاعات را به نیروی دریایی ایالات متحده ارائه کرد تا اسناد را تحویل دهد. دو سال بعد سربازی ضمن تایید اینکه اسناد و فیلم های بیشتری در این زمینه دارد، به بهانه امنیت ملی درخواست تحویل آنها را رد کرد.

گرگوری کاسون، معاون دفتر نیروی دریایی ایالات متحده در پاسخ به این درخواست گفت: «انتشار این اطلاعات برای امنیت ملی مضر است زیرا ممکن است اطلاعات ارزشمندی درباره عملیات، آسیب‌پذیری‌ها و/یا قابلیت‌های وزارت دفاع/دریایی در اختیار دشمنان قرار دهد». داده شده تا هیچ بخشی از این ویدیوها برای انتشار قابل جداسازی نباشد. کاسون افزود: «نیروی دریایی سه ویدیوی UAP را که در آوریل 2020 منتشر شد، تنها به این دلیل از طبقه بندی خارج کرد که قبلاً به رسانه ها درز کرده بود.

جالب اینجاست که نیروی دریایی در پاسخ به درخواست The Black Vault سعی نکرد وجود ویدیوهای UAP بیشتری را پنهان کند. واضح است که نیروی دریایی آمریکا بیش از هر نهاد دیگری اطلاعات و اسنادی درباره یوفوها دارد و حتی ممکن است مأموریت های ویژه ای را در این منطقه هدایت کند، اما چرا این نهاد نظامی نمی خواهد اطلاعات خود را در این زمینه فاش کند؟

افزایش بودجه و ایجاد دفتر جدید بشقاب پرنده در ارتش ایالات متحده، تلاش‌های جدید برای بازگرداندن یک انسان به ماه، و گسترش برنامه‌های اکتشاف برای یافتن جهان‌های بیگانه ممکن است به دلیل شواهد قوی در نهایت وجود بیگانگان فضایی باشد.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

تماس با ما