آینده لبرون جیمز جونیور چیست؟

نورث آگوستا، SC – همانطور که لبرون جیمز هفته گذشته بر روی یک صندلی تاشو در گوشه زمین بسکتبال مرکز سرگرمی نشسته بود، اغلب به نظر می رسید که او در حال عصبانیت است.

جیمز بود که بارها و بارها به سمت زمین می دوید تا تابلوی امتیاز و ساعت بالای سرش را بررسی کند. یا یک سیب را خرد کنید و در یک کیسه آجیل به اندازه گالن فرو کنید. یا وقتی که تماس مورد پسند او نبود، التماس می‌کند: «بیا، مرجع.»

او ایستاده بود تا دستورات پسرش را زمزمه کند، پسرش در حالی که توپ را در امتداد خط اصلی به سمت داخل می‌فرستاد، سرش را به شدت تکان داد. جیمز در نیمه اول به میدان رفت – ابتدا به مربی تیم فوتبال مسافرتی خود، یعنی تلاش برای عظمت، مشاوره داد و سپس با دست چپش چند شوت دریافت کرد که باعث شد بسیاری در جایگاه های شلوغ از تلفن همراه خود استفاده کنند. . برای ثبت تمرین

جیمز برای چند روز در هلو جم، نمایشگاه کار تابستانی نایک، فقط یک پدر بسکتبال دیگری بود (البته با جزئیات امنیتی). او آنجا بود و پسر بزرگش لبرون جیمز جونیور را تماشا می‌کرد که در کنار برونی می‌رود و متوجه می‌شود که آینده بسکتبال کجاست، درست مانند هر بازیکن دبیرستانی دیگری که وارد فصل اول خود می‌شود (حتی آنهایی که 6.3 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام و جهان دارند). -پدر ستاره بسکتبال).مشهور).

برونی، یک دروازه بان 6 فوتی 2، تا حد زیادی با بهره هوشی بسکتبال قوی خود متمایز است، اما فاقد ورزشکاری نخبه و شوت صیقلی است – تقریباً برای هر تیمی یک مزیت است اما به احتمال زیاد یک بازیکن نقش است.

هر کاری که برونی یک سال بعد انجام دهد – رفتن به کالج، بازی در لیگ توسعه یا در پیش گرفتن یک مسیر غیر متعارف – بعید است که مسیر جاه‌طلبی‌های قهرمانی را در مثلاً گونزاگا یا کارولینای شمالی تغییر دهد یا رشد G را افزایش دهد. League، League Development توسط NBA یا Overtime Elite، یک لیگ توسعه نوظهور که به بازیکنان دبیرستانی و دانشگاهی حقوق می‌دهد.

با این حال، حرکت بعدی او مطمئناً باعث ایجاد علاقه بسیار فراتر از کاسه ماهی بیش فعال بازیکنان بسکتبال کالج خواهد شد. جیمز، 37 ساله، قبل از بازی ستاره های NBA در ماه فوریه به اتلتیک گفت که آخرین فصلش را با پسرش سپری خواهد کرد. او با تکرار سناریویی از دوران کودکی خود که در آن کن گریفی و پسرش کن گریو جونیور با هم برای سیاتل مارینرز بازی می کردند، گفت: “هرجا که برونی باشد، من آنجا خواهم بود.” من برای بازی کردن با پسرم به مدت یک سال هر کاری لازم بود انجام می دادم.

(برونی در اکتبر 18 ساله می شود و طبق قوانین فعلی که بازیکنان را ملزم می کند حداقل 19 سال و یک سال از فارغ التحصیلی از دبیرستان فاصله داشته باشند، تا سال 2024 واجد شرایط درفت NBA نخواهد بود.)

جیمز، که قراردادش با لیکرز در ژوئن آینده به پایان می‌رسد، در حالی که برونی قرار است از سیرا کانیون، یک مدرسه خصوصی در چتس‌ورث، کالیفرنیا فارغ‌التحصیل شود، از بحث در مورد برنامه‌های برونی یا آماده کردن او برای قدم بعدی در بسکتبال خودداری کرد. زندگی برای او و همسرش ساوانا که هفته گذشته با دختر 7 ساله‌شان زوری در کنار او نشسته بودند، مانند آن است. (کوچکترین پسر جیمز، برایس، 15 ساله، نیز در سیرا کنیون بازی می کند.)

جیمز گفت که بعداً زمانی برای صحبت در مورد آینده برونی وجود خواهد داشت.

این درسته. در حالی که بسیاری از هم دوره‌های برونی در هفته‌های آتی از دانشگاه بازدید می‌کنند، تعهدات دانشگاهی را اعلام می‌کنند یا با انجمن‌های توسعه به توافق می‌رسند، برونی برنامه‌های فوری تری دارد. در 7 آگوست، او به همراه تیم آل استار دبیرستان خود را برای نمایش در لندن، پاریس و رم که در ESPN پخش می شود، ترک می کند.

با این حال، هنگامی که او شروع به اتمام حرکت بعدی خود در پاییز امسال می کند، بیش از دوجین مربی کالج، بالستیک های مسافرتی، پیشاهنگان NBA، مقامات تلویزیونی شبکه، و نوجوانانی که برای و علیه برونی بازی کرده اند، انتظار دارند که استخدام شوند – اگر نه کاملاً این تصمیم. پسر – دور بودن از هنجار.

یکی از مربیان مدرسه ای که به برونی علاقه مند است، می گوید: «فکر نمی کنم مثل همیشه با مامان و بابا تلفنی باشم. این شخص، مانند دیگران، به شرط ناشناس ماندن صحبت کرد، زیرا طبق قوانین NCAA، مربیان از اظهار نظر عمومی در مورد ورزشکاران قابل استخدام منع شده اند.

اد استوان، مربی تلاش برای عظمت و دستیار در سیرا کانیون، انتظار دارد که برونی پاییز امسال دیدارهای استخدامی خود را انجام دهد.

استفان با اشاره به اینکه به ندرت پیش می‌آید که برونی بدون آزار و اذیت وارد رستوران شود یا از فرودگاه عبور کند، گفت: «می‌دانم که او زندگی عادی ندارد، اما او فقط یک بچه عادی است. او می خواهد همه چیزهای دیگری را که همه بچه های دیگر تجربه می کنند، تجربه کند.

او افزود که مربیان کالج تا همین اواخر تلاش زیادی برای استخدام برونی انجام نداده بودند زیرا آنها در مورد حضور او در کالج تردید داشتند. استفان گفت: «اکنون، بسیاری از مربیان کالج می‌دانند که او به دانشگاه علاقه‌مند است و این جایی است که او احتمالاً می‌بیند که به آن می‌رود، بنابراین تلفن دیوانه‌وار خاموش می‌شود.

برخی چیزها قطعی به نظر می رسند: اگر برونی در کالج تحصیل کند، در مدرسه ای خواهد بود که توسط نایک حمایت مالی می شود، که از زمان ورود جیمز به NBA به عنوان یک پدیده نسلی در سال 2003، سرمایه گذاری زیادی روی پدرش انجام داده است. جیمز، یک شریک سرسخت خواهد بود. مشاوران قدیمی جیمز، ریچ پل و ماوریک کارتر، کانال های ارتباطی برای هر کسی که علاقه مند به استخدام برونی است خواهد بود. یکی از دستیاران مدرسه که به استخدام او ابراز علاقه کرده است، گفت: “من باید به حرف پدرم، ریچ یا ماوریک گوش بدهم.”

پیدا کردن نقطه مناسب برای برونی ممکن است به سادگی برداشتن خون آبی نباشد. به عنوان مثال، کنتاکی و دوک قبلاً تعهداتی را از نگهبانان 5 ستاره دریافت کرده اند که محتمل ترین موقعیت آینده او است. UCLA نقطه گارد نخبه خود، ایزایا کولیر از ماریتا، گا را هدف قرار می دهد. ، و همچنین یک نمودار عمق پشته ای خواهد داشت. (UCLA و مدرسه دیگر او در زادگاهش، کالیفرنیای جنوبی، از هفته گذشته هیچ علاقه ای نشان نداده اند.)

اگر برونی نقش برجسته ای را بازی نمی کند، کدام مربی می خواهد زحمت بکشد تا دلیل آن را توضیح دهد – برای هواداران، رسانه ها، جیمز و اردوی او؟

بنی هاردوی، مربی تیم ممفیس که خود ستاره سابق NBA است و پسرش اشتون 18 ساله در حال بررسی این است که آیا در ممفیس یا جاهای دیگر بازی کند، می‌گوید: «شما به‌عنوان یک پدر و مادر تبدیل به یک فرد عادی می‌شوید – فقط به دنبال بهترین سناریو برای فرزندتان هستید. . . . به عنوان یک والدین، شما می‌خواهید مطمئن شوید که هر کجا که می‌روند از حمایت برخوردار هستند.»

هارداوی که هفته گذشته حداقل دو بار بازی برونی را تماشا کرد و به طور خلاصه با جیمز صحبت کرد، در سال های اخیر از روابط NBA خود با مایک میلر، رشید والاس و لری براون در تیمش سود برده است. (براون در حال بررسی این است که آیا برگردد یا خیر؛ بقیه رفته اند.) با این حال، رکورد هارداوی مختلط است. ایمونی بیتس، در میان برترین سربازان این کشور در فصل گذشته، در ممفیس شکست خورد و از آن زمان به شرق میشیگان نقل مکان کرد.

جوآن هاوارد، مربی میشیگان که پسرش جت در این فصل دانشجوی سال اول خواهد بود، سه فصل در کنار جیمز با میامی هیت بازی کرد و یک فصل دیگر را به عنوان دستیار مربی با او گذراند. ولورینز نیز علاقه مند هستند، اگرچه اگر جیمز – یکی از طرفداران مادام العمر اوهایو – پسرش را به رقیب باکیز بفرستد، چیزی خواهد بود.

با این حال، برونی ممکن است در کلمبوس تمام شود. ایالت اوهایو، جایی که جیمز در صورت رفتن به کالج احتمالاً در آنجا بازی می‌کرد، اگر جیمز به او اطلاع داده بود که به استخدام پسرش علاقه مند است و مربی کریس هولتمن و دستیار جیک دیبلر بازی او را در هلو جام تماشا می‌کردند.

با این حال، اگر کیت دامبروت، سرمربی دبیرستان جیمز در آکرون تماس بگیرد، محدودیت‌های روابط خانوادگی آزمایش خواهد شد. او مربی Duquesne است.

یکی از مدارسی که برای جذب جیمز تلاش غیرمنتظره ای انجام می دهد، راتگرز، یک بسکتبالیست است. هر چقدر هم که دور از ذهن به نظر برسد، راتگرز امیدوار است که سابقه خوب مربی استیو بیکل تکامل یابد – تبدیل سربازان غیرقانونی مانند ژئو بیکر و ران هارپر جونیور.

همانطور که برونی در پیسکاتوی ممکن است سرگرم کننده باشد، جام هلو دریچه ای به شکل ظاهری آن ارائه کرده است. از آنجایی که او برای اولین بار قبل از شروع دبیرستان در این مسابقات شرکت کرد، هوادارانی که منتظر تماشای بازی برونی بودند، یک ساعت قبل از دریافت انعام در مسیرهای خارج از استادیوم جمع شدند – حتی اگر مربیان برتر در استادیوم‌های دیگر، بازیکنان بالقوه‌تری را تماشا کنند. امسال، رامل دریک، 32 ساله، از گرانیتویل، کارولینای جنوبی، به همراه پسرش مارک، 5 ساله، از آنها تشکر کرد که توانستند وارد جایگاه های شلوغ شوند. (مارک اشاره کرد که برونی شماره 6 را پوشیده بود.)

در این بازی خاص، کارملو آنتونی و کریس پل کنار جیمز در گوشه ورزشگاه نشستند که او از درب کناری از پارکینگ وارد آن شد.

جاش هوبارد، یک جسارت‌کننده از مدیسون، که با پدرش برای عکس گرفتن با جیمز و پسرش پس از بازی آنها ژست گرفت، گفت: “اوه، مرد، محیط دیوانه‌وار بود.” افرادی بیرون از درها بودند، افرادی در بازی قبل از اینکه منتظر تماشای بازی ما بودند.

در فصل ارزیابی شخصی امسال، که همین هفته به پایان رسید، مربیان کالج جنبه متفاوتی از برونی را دیدند، که اغلب در تیم‌های دبیرستان و تراول‌بال نقش حمایتی داشت. طی چند ماه گذشته، فهرست Strive for Greatness دائماً در حال تغییر بوده است، تیم به ندرت برنده می‌شود و برونی مسئولیت تیمش را بر عهده می‌گیرد – نقشی آشنا در خانواده.

تادئوس یانگ، که به تازگی پانزدهمین فصل خود را در NBA به پایان رساند و اسپانسر تیمی بود که تلاش برای بزرگی را بازی می کرد، گفت: “این جهنم سخت است.” “بدیهی است که شاید نخبه نخبه نباشد. اما او ورزشکار است، قوی است، در دفاع بازی می کند، می تواند به خوبی توپ را شوت کند، می تواند موقعیت گارد را اجرا کند، او می تواند با توپ بازی کند.”

یانگ افزود: من عاشق بازی او هستم.

خیلی زود، مخاطبان بیشتری درباره خود قضاوت خواهند کرد.

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

تماس با ما