ابتدا به بازی Weird West – Disconnect and Fallout نگاه کنید


در راه رفتن به شهر تمام تلاشم را کردم تا پاداش ها را بگیرم و دوباره تبهکار شدم که ناگهان از هر طرف به زامبیایی ها حمله کرد. زامبیایی ها مسلح هستند و پویایی خود را محکوم خواهند کرد! هر کاری می کنم آنها نمی میرند و قهرمان داستان به حمله ادامه می دهد. بالاخره و یکدفعه به شکل دینامیت که تو همون دست بود می لرزیدم و بوم می کردم! آنها منفجر می شوند و زامبیا را منفجر می کنند. بقیه را هم همین شکلی می کنم تا هیچ کس دیگر مقاومت نکند. این جهان غرب عجیبی است، جهان بی رحم، بی رحم و البته امرسون است.

غرب عجیب، در حالی که در جهان ثروتمند است، سخت و چالش برانگیز است. عنوانی که ترکیبی از طراحی ژانر و شوتر است و وضعیت دوربین آن اغلب از بالا به پایین است و گاهی اوقات به ایزومتریک تبدیل می‌شود، توسط Studio WolfEye ساخته شده است. رهبر پروژه همچنین بخشی از رافائل کولانتینو نیست، شخصی که استودیو Arkin را تأسیس کرد و نقش مهمی در ساخت Dishonored and Prey ایفا کرد. عشق و علاقه کولانتینو به عنوان Emersio، در Weird West نیز کاملا مشهود است، اما این بار شاهد ترکیبی از این علاقه با شکست های باستانی هستیم که این بازی را تعریف می کنند.

مطالب پیشنهادی:صعود – شرودر ولز تشنه خون استمرا زنده کن!

داستان Weird West یک نمایش یک نفره نیست و در ابتدا رای های جهانی نشان می دهد که این فیلم غربی است، طلسم شده و فانتزی را در خود جای می دهد. در لغت به معنای عجیب یا غریب است. این نمایشنامه داستان شخصیت متفاوتی را در قالب یک راوی همزمان روایت می کند که در ابتدا شهادت می دهد که پدر و پسر مورد حمله گروهی راهزن که خود را استیل واتر می نامند، قرار می گیرند. راهزنان موفق پسرشان را می کشند و همچنین پدرشان را اسیر می کنند و فردی را که بالاتر از او به حساب می آید می کشند. دوربین دوچشمی آنجاست و شما در اسارت شریک مردتان هستید: جین بل. جنی که قبلاً ثواب گرفته بود و با تبهکاران جنگیده بود، پس از ازدواج و تشکیل خانواده، دعوا را کنار گذاشتند و تفنگ را در جایی که نیاز بود دفن کردند، به دنبال آن نبودند. شپرد شهر پس از ماجراجویی به کمک شما می آید تا همسرتان را نجات دهد و از فرزندانتان انتقام بگیرد.

از اینجا نقشه Weird West باز می شود و اگرچه ممکن است در ابتدا به کل نقشه دسترسی نداشته باشید، اما می توانید با کمی پیمایش این مشکل را حل کنید و نقشه را کامل و جامع نگه دارید. این البته خطر کمتری دارد، مخصوصا اگر پیاده باشید، زیرا Stillwater در میانه راه به شما حمله می کند و قفقاز به شکل گربه ها و زامبی ها خواهد بود و مورد استقبال دینامیت ها قرار می گیرد. این تعاملات عجیب و غریب با جهان در حال بازی، Weird West را جذاب‌تر می‌کند و می‌تواند درست مانند آن کار کند، و دائماً سایه‌های از قبل موجود را مرور می‌کند و سبک‌های مختلف را برای پیشرفت بررسی می‌کند.

بازی های مبارزه ای نیز بسیار متنوع هستند. همانطور که در بالا ذکر شد، این ترکیبی از تیراندازی و نقش آفرینی است و همچنین داشتن طیف گسترده ای از سلاح ها در اختیار شما و دستیابی به سلاح های جدید، به دست آوردن قدرت های جدید برای جایگزینی انواع جدید مبارزه و مقابله با جدید مجاز است. استراتژی های دشمن . . راه های بیشتری برای مبارزه وجود دارد: می توانید مخفیانه دشمن را تعقیب کنید، قوطی های اسید را روی آنها خالی کنید و از شر آنها خلاص شوید. یا چراغ نفتی روشن کرده و با گلوله آن را منفجر کنید تا دشمن آتش بگیرد. در صورت تمایل می توانید دشمن را به زمین زده و سپس با تیر به او شلیک کنید. در یک کلام، هر چه می خواهید بازی کنید!

مطالب پیشنهادی:فیلم نوروزی ۱۴۰۰ ژانر وسترن: فیلم ریو براووغرب وحشی است
فیلم نوروزی ۱۴۰۰  ژانر وسترن: فیلم ریو براوو

گیم‌پلی و ضربه‌های پایین خیلی زیاد نیستند، زیرا Weird West به شما چندین گزینه را می‌دهد: بازی کنید، اما می‌توانید تقریباً با همه چیز در بازی تعامل داشته باشید و از آنها استفاده کنید. عدم انجام این کار در زمان آتش سوزی به نجات جان افراد کمک می کند، توانایی های مختلف بسیار زیادی را حذف می کند و در داخل پنجره ها اشتباه می کند و همچنین حس تجربه شخص سوم که در عنوان ایزومتریک بسیار نادر است.

دنیای Weird West خطرناک و زنده است. هر کاری بکنید در دنیا اثر می گذارد و عواقبی هم دارد. مثال: پس از چند دقیقه، مقدار کمی پول دریافت می کنید و می خواهید یکی از مجرمان را شکار کنید. تو هم قبول کن و با خودت بجنگی. در حین مبارزه، به طور تصادفی یک چراغ نفتی روشن می کنید و دوستان شما در آتش می سوزند. پس از پایان دعوا، جیب های خود را خالی کنید و بچرخید. پس از مدتی که کاملاً آن را فراموش می کند، با یک دهکده شخصی روبرو می شود و در میان صحبت ها متوجه می شود که این روستا برادر شوهر او است. برای برادرانشان عزاداری می کنند و بدون آنها قاتل را نفرین و نفرین می کنند و سوگند یاد می کنند که خون خواهند ریخت. غرب عجیب و غریب هرگز اجازه ندارد کارهای خوب یا بد را فراموش کند و همچنین اجازه ندارد بزرگ یا کوچک باشد.

محیط و دنیای Weird West نیز تمام اعمال شما را به یاد شما می آورد. شخصیت اصلی داستان به شکلی کاملا مستقل روایت می‌شود، اما هر کدام از انتخاب‌هایی که انجام داده، تأثیر متفاوتی بر شخصیت داستان دارد و قطعاً تبعات آن مشاهده خواهد شد. در مراحل پایانی این 9 نفر دوباره با هم ملاقات خواهند کرد و در آنجا اثر پروانه ها را در Weird West خواهید دید.

مطالب پیشنهادی:نقد فیلم اخبار جهان – در راه سینمای غرباحساس زیر صدای گلوله
نقد فیلم اخبار جهان - در راه سینمای غرب

Weird West واقعاً یک تجربه گیم پلی نیست، این عنوان شگفتی های زیادی را پشت سر خود دارد و می تواند هر لحظه نظر شما را جلب کند. اگر به استایل عادت ندارید، سخت کار می کنید و به سیستم و مکانیزم ها عادت می کنید، بارها کشته می شوید و می خواهید Weird West باشید. بازی واقعاً تکراری نیست و مانند Assassin’s Creed Valhalla پس از چند ساعت چیز جدیدی برای ارائه وجود ندارد.

Weird West در این ماه برای پلی استیشن 2 و 3، ایکس باکس وان، ایکس باکس وان و اس و نظرات شخصی منتشر خواهد شد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم