اتلتیکو مادرید 2-0 بارسلونا: شب انتقام


سوارز که سال گذشته از بارسلونا حذف شده بود ، در بازی امشب یک گل و یک پاس گل به ثمر رساند تا نقش مهمی در پیروزی 2-0 اتلتیکو مادرید ایفا کند.

بارآآ شروع خوبی داشت و کوتینیو در دقیقه دوم با پاس سرتیو پیش افتاد ، اما حضور به موقع خیمنز این فرصت را از ستاره برزیلی بارآآ گرفت.

سپس نوبت به برتری بازیکنان اتلتیکو مادرید رسید و در دقیقه 8 ، با کمک سوارز و لورنته ، توماس لامار از موقعیت استفاده کرد اما ضربه او به بالای دروازه باراآ رفت.

بازی تا دقیقه 17 متعادل بود ، با تأخیر مینگسا ، کاراسکو ژوائو فلیکس را در موقعیت نگه داشت ، اما ضربه ستاره پرتغالی به دلیل تهدید به گل بارسا خطرناک شد.

حملات هر دو تیم تا دقیقه 23 ادامه داشت و اتلتیکو تک گل را به ثمر رساند. بازی فوق العاده جوآئو فلیکس و سوارز به لامار این فرصت را داد و توپ با یک ضربه محکم از کنار دروازه باراآ برگشت خورد.

باراآ پس از گل پیش افتاد و زمان تساوی کوتینیو در دقیقه 27 فرا رسید ، اما خیمنز با دفاع ناقص جایی را در اختیار گرفت و ضربه خود را بیرون از دروازه زد.

یک دقیقه بعد ، روی پاس فوق العاده جوآئو فلیکس ، سوارز پیش افتاد ، اما ضربه او به خطر دروازه رسید.

بارسلونا تلاش زیادی کرد تا برتری را در اختیار بگیرد و کنترل بیشتری به دست آورد ، اما اتلتیکو مادرید در دقیقه 44 روی یک ضدحمله فوری گل دوم را به ثمر رساند. توماس لامار حرکت را شروع کرد و سپس جوآئو فلیکس سوارز را در موقعیت گلزنی قرار داد و او با یک ضربه دقیق توپ را به گوشه دروازه ترستانیون فرستاد.

در ثانیه آخر نیمه اول اتفاق خاصی رخ نداد و این نیمه با همان دو گل اتلتیکو به پایان رسید.

نیمه دوم با دو تیم متعادل آغاز شد و دقایق ابتدایی بدون ایجاد موقعیت خاصی روی دروازه گذشت.

روی پاس خوب گاوین در دقیقه 60 ، کوتینیو موقعیت فوق العاده ای داشت تا یکی از گلهای باراآ را پر کند ، اما ضربه او به جایی رسید که اوبلاک در آن قرار داشت.

در حالی که بازیکنان بار – آ سعی می کردند باخت را جبران کنند ، سوارز می توانست در دقیقه 66 اختلاف را به سه برساند ، اما این بار تریستانیان به موقع پاسخ داد تا دروازه باراآ را نجات دهد.

به آخرین دقیقه رسیدیم ، بارسلونا تلاش بازیکنان برای گلزنی را افزایش داد ، اما بازیکنان نتوانستند موقعیتی برای گلزنی ایجاد کنند. یکی از معدود موقعیت های این تیم در دقیقه 86 زمانی بود که ممفیس دیپ شانس خود را روی ضربه ایستگاهی امتحان کرد اما ضربه او از بالای دروازه عبور کرد و بازی با نتیجه 2-0 به سود اتلتیکو به پایان رسید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم