اجاره ویلا در رامسر. 15 میلیون شب!

آینده– اجاره ویلا در رامسر در کنار دریا شبی 15 میلیون تومان هزینه دارد. اکنون ویلاهای اجاره ای در رامسر با استخر آب گرم، روف گاردن، اتاق خواب مستر و امکاناتی مانند میز بیلیارد و تنیس روی میز از جمله گزینه های گران قیمت هستند. در عین حال ویلاهایی در رامسر وجود دارد که اجاره روزانه آنها 300400 هزار تومان است. معمولا بیشتر این ویلاها از مرکز شهر دور هستند و از جمله امکانات آن می توان به تلویزیون، مبلمان و یخچال اشاره کرد.

گران ترین ویلاهای رامسر; 15 میلیون شب!

به گزارش فرارو، اجاره ویلا در رامسر گاهی شبی نزدیک به 15 میلیون تومان هزینه دارد. به عنوان مثال اجاره یکی از گران ترین ویلاهای رامسر که دارای استخر آب گرم است، شبی 14 میلیون و 500 هزار تومان است. این ویلا دارای پنج طبقه، روف گاردن، اتاق خواب مستر، میز بیلیارد، فوتبال دستی و … می باشد که از امکانات آن می باشد و در آگهی گنجایش 15 نفر اعلام شده است. یکی دیگر از ویلای رامسر در ایام تعطیلات میزبان شبی 12 میلیون تومان است.

بررسی ها نشان می دهد که این ویلای 750 متری دارای 6 اتاق خواب بوده و حداکثر 24 نفر را در خود جای می دهد. در توضیحات امکانات این ویلا به سیستم برق اضطراری، تنیس روی میز، فوتبال دستی و جکوزی اشاره شده است. ویلای سه طبقه 325 متری در رامسر شبی 8.5 میلیون تومان اجاره داده می شود. این ویلا دارای استخر آب گرم، بالکن، میز بیلیارد و پارکینگ از دیگر امکانات آن می باشد. ویلاهای رامسر با اجاره روزانه بالای 10 میلیون تومان کم نیستند و از گزینه های گران قیمت می توان به ویلا با اجاره شبی هشت میلیون تومان اشاره کرد. این ویلا دو طبقه دارای سه اتاق خواب است و با استخر اجاره داده می شود.

ارزان ترین ویلاهای رامسر; هر شب 300000 تومان

اجاره ویلا در رامسر شبی حداقل 300400 هزار تومان است. میزبان ویلای یک خوابه در رامسر شبی 350000 تومان می گیرد. عکس های ویلا نشان می دهد که زمان زیادی از ساخت آن می گذرد و وجود تلویزیون و مبلمان را می توان از معدود امکانات آن دانست. این ویلا تا شش نفر ظرفیت دارد و دارای یک اتاق خواب می باشد. در اطراف منطقه آسیابسر رامسر که حدود 15 کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد، یک ویلای دوبلکس 80 متری را شبی 500000 تومان اجاره می کنند. یخچال، مبلمان و تلویزیون را باید از جمله امکانات این ویلا دانست. میزبان یک ویلای 104 متری در رامسر شبی نزدیک به 700 هزار تومان دریافت می کند. این ویلا دارای متراژ 350 بوده و حداکثر گنجایش شش نفر را دارد و با هر مهمان اضافه 50000 تومان به مبلغ اجاره اضافه می شود. می توانید یک ویلای 2 خوابه 200 متری در رامسر را با قیمت 1 میلیون تومان اجاره کنید. میزبان وجود آلاچیق و باربیکیو در این ویلا را از امکانات آن دانست و گفت: ظرفیت این اقامتگاه 14 نفر خواهد بود.

وجوه مورد نیاز برای اجاره ویلادر رامسر

جزئیات ویلا

مهمترین ویژگی های ویلا

اجاره روزانه

هزار متر (پنج طبقه)

استخر آب گرم، روف گاردن، اتاق خواب مستر

14 میلیون و 500 هزار تومان

750 متر (سه طبقه)

سیستم برق اضطراری، جکوزی

12 میلیون تومان

325 متر (سه طبقه)

استخر گرم، نگهبان

هشت میلیون و 500 هزار تومان

210 متر (دو طبقه)

استخر

هشت میلیون تومان

200 متر (یک طبقه)

یخچال، مبلمان و تلویزیون

میلیون تومان

104 متر (یک خواب)

یخچال، مبلمان و تلویزیون

700 هزار تومان

80 متر (دو طبقه)

یخچال، مبلمان و تلویزیون

500 هزار تومان

100 متر (یک طبقه)

مبلمان و تلویزیون

350 هزار تومان

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما