اخبار 4 تحقیقات: 23 خانواده در شهرستان جفرسون مجبور به ترک خانه های خود بدون هشدار قبلی شدند

خیابان لوئیس (KMoff) – نزدیک به دوجین خانواده که در یک پارک خانه متحرک در شهرستان جفرسون زندگی می کنند، گفتند که از آنها خواسته شده است که بعد از ظهر جمعه بدون هشدار خانه های خود را ترک کنند.

بازرسان News 4 دریافته اند که این در بحبوحه اختلاف طولانی مدت در مورد خط فاضلاب بین مالک ملک و شهر آرنولد رخ می دهد که باعث شده خانواده ها در وسط گیر کنند.

اریک یورگنسن، صاحب خانه ای در باغ، می گوید: «من یک خانه خوب برای بچه ها ساختم، و آن را به تازگی از من گرفتند، آن را به تازگی گرفتند. “کسی که کار خود را انجام نمی دهد باعث می شود خانواده ام را در وضعیت ناعادلانه تغییر قرار دهم.”

به گفته برایان ریچیسون، مدیر شهر آرنولد، شخصی نشت را در خط فاضلاب بالای زمینی که از یک نهر می گذرد و به پارک خانه سیار اوزارک هیلز می گذرد، گزارش کرده است.

ریچیسون می‌گوید، خدمه نشت را صبح جمعه تأیید کردند و تا ساعت 7 صبح او به پیمانکاران دستور داد خط را قطع کنند.

ریچیسون توضیح داد: “این یک وضعیت بسیار جدی است و ما باید آن را در اسرع وقت برطرف کنیم.”

خدمه خط را برداشتند و فاضلاب را خاموش کردند. آنها به طور موقت یک خط را اشغال نکردند و خانه های موجود در پارک کاروان را خالی از سکنه گذاشتند زیرا قوانین شهری نیاز به سرویس فاضلاب دارد.

ریچیسون گفت: “ما باید به سرعت حرکت می کردیم، این لوله بسیار قدیمی است.” نمی‌دانم می‌توانید با خیال راحت یک لوله موقت وارد کنید یا خیر.

فونت یک مشکل شناخته شده است. سال‌هاست که در حال افول بوده و در کانون اختلافات طولانی مدت بین شهر و صاحبخانه‌اش بوده است. هر دو ادعا می کنند که دیگری مسئول خط است.

راب روزنفلد که مالک زمین است و سایت‌ها را به صاحبان خانه‌های سیار اجاره می‌دهد، گفت: «شهر همیشه این بخش از خط فاضلاب را تعمیر کرده است.

روزنفلد می‌گوید تا زمانی که شهر در روز جمعه شروع به پارگی خط فاضلاب کرد، در مورد این نشت به او گفته نشد.

او معتقد است که رسالت شهر حفظ خط است. روزنفلد می‌گوید که قرار است دوشنبه آینده میانجی‌گری شود تا درباره ملک صحبت شود.

وی ادامه داد: قسمت عریان شده خط فاضلاب مورد نظر در سمت آنها از ملک است، ما هیچ گونه امکاناتی برای رفتن به سمت آنها از ملک نداشته ایم و از نظر فنی حتی حق تعمیر خط را نداریم. روزنفلد توضیح داد. .

روزنفلد توضیح داد که بدون خط فاضلاب، آنها آب باغ را قطع کردند تا از برگشت فاضلاب به خانه های مردم جلوگیری کنند.

در حالی که شهر برای اولین بار از نشت پنج شنبه شب مطلع شد، ساکنان پارک خانه متحرک اوزارک هیلز گفتند که بعدازظهر جمعه زمانی متوجه شدند که اخطاریه هایی بر روی درهای آنها نصب شده بود که به آنها می گفت نمی توانند در خانه ها زندگی کنند.

بازرسان News4 از شهر پرسیدند که آیا برنامه ای برای کمک به ساکنان آواره برای یافتن خانه های جدید وجود دارد یا خیر، و شهر گفت که هیچ چیزی در محل نیست.

دیوید ادواردز که مجبور بود برای خود، دوستش و دو فرزندش هزینه اتاق هتل را بپردازد، گفت: “بدون آب، بدون فاضلاب، آنها چه کار خواهند کرد؟ من فکر نمی کنم این عادلانه است.”

سایر ساکنان می گویند که از حقوق به دستمزد زندگی می کنند و نمی توانند برای یک محل اقامت بپردازند.

“کجا باید برم؟ من پول ندارم.” تری بیت گفت. «اگر پولم را برای هتل خرج می‌کردم، بنزین نداشتم، و اگر بنزین نداشتم، راهی برای کار پیدا نمی‌کردم، بدون کار، جایی برای زندگی هم نداشتم. “

بیات می گوید که تمام پس انداز خود را صرف خرید خانه سیار خود در ژانویه کرده است. او گفت که نمی تواند هزینه هتل را بپردازد، بنابراین قصد دارد در پارک بماند.

خانواده های نیوز 4 که با آنها صحبت کردم تعجب کردند که چرا هیچ کس قبلاً به آنها نگفته است. شهر ادعا کرد که این یک فناوری قانونی است و تا زمانی که خط فاضلاب قطع نشده بود نمی‌توانستند خانواده‌ها را آگاه کنند.

این شهر و صاحب ملک می گویند که قرار است روز دوشنبه برای میانجیگری بر سر لوله ملاقات کنند.

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

تماس با ما