اختصاصی: در روز جهانی قلب، بازیگران تلویزیون راز سلامت قلب را به اشتراک می گذارند

دهلی نو: روز جهانی قلب در 29 سپتامبر هر سال برای افزایش آگاهی در مورد بیماری های قلبی عروقی و پیشگیری از سکته مغزی جشن گرفته می شود. قلب یک عضو حیاتی است و بنابراین مراقبت از آن بسیار مهم است.

در این روز، بازیگران تلویزیون Neha Joshi (Yashoda و Dossari Ma)، Himani Shivpuri (Katori Ama و Habu Ki Altan Paltan) و Rohitashiv Gaur (Manmohan Tiwari و Babeji Ghar Bar Hai) رازهای خود را برای داشتن قلبی سالم به اشتراک می گذارند.

در حالی که نها جوشی خواب مناسب را کلید داشتن قلب سالم می داند، هیمانی شیوپوری در مورد اهمیت مواد مغذی در حفظ سلامت قلب صحبت کرد. از سوی دیگر، روهیتاچف گور گفت که باید به طور مرتب سطح کلسترول را کنترل کرد.

بیایید ببینیم آنها چه می گویند –

نها جوشی که به عنوان یاشودا در تلویزیون و دوسری ماا دیده می شود، گفت: “وقتی برای کار از پونا به بمبئی نقل مکان کردم، تمام کارهای روزمره من روان شد و بر سلامتی من تأثیر گذاشت. من غرق کار بودم و زیاد به خودم اهمیت نمی دادم. عادات غذا خوردن و خوابیدن مادرم مرتباً با من تماس می گرفت و به من یادآوری می کرد که در طول روز غذا بخورم، استراحت کنم و آب بنوشم، که اکنون بخشی ضروری از برنامه روزانه من است. خواب برای سلامت قلب بسیار مهم است. به اندازه کافی نخوابید، ممکن است بیشتر مستعد ابتلا به عفونت باشید. بیماری های قلبی عروقی، صرف نظر از سن یا سایر عادات بهداشتی شما. روز قلب، من می خواهم همه را تشویق کنم که غذای سالم بخورند و معاینات پزشکی منظم داشته باشند و به اندازه کافی بخوابند تا قلبشان شاد و سالم بماند.

نها جوشی

Himani Shivpuri، که در هاپو کی اولتان پالتان و تلویزیون به عنوان Katori Amma دیده می‌شود، می‌گوید: “من سعی می‌کنم غذاهای کم‌چربی و سرشار از مواد مغذی بخورم. دستور العمل‌هایی با سبزیجات یا میوه‌ها به عنوان مواد اصلی، مانند سرخ کردن سریع. سبزیجات یا میوه های تازه مخلوط سالادها عالی هستند. تغییر تعادل غذا، چه بیماری قلبی داشته باشید و چه نداشته باشید، می تواند به کاهش خطر کلی حمله قلبی کمک کند و سلامت قلب شما را بهبود بخشد. همچنین سعی می کنم حداقل 8 ساعت وقت داشته باشم. هر شب بخوابم عمیق و زود بیدار شوم تا تمریناتم را انجام دهم. معمول است. من در مورد روتین تناسب اندام خود بسیار خاص هستم و هرگز بدون انجام یوگا از خانه بیرون نمی روم که به من کمک می کند بدن و قلبم را سالم نگه دارم.

هیمانی شیوپوری

روهیتاچف گاور با نام مستعار مانموهان تیواری از بابیجی غار پرهای و مجری تلویزیونی می گوید: «من کاملاً به این جمله اعتقاد دارم که «سلامتی ثروت است». او از نشستن روی صندلی در تمام طول روز، چرخه بد خواب، عادات بد مانند سیگار کشیدن یا پرخوری که به قلب آسیب می زند اجتناب می کند. من احساس خوشبختی می کنم که دو دختر دارم که هر روز از من مراقبت می کنند. در خانه، همه ما از برخی قوانین اولیه قلبی پیروی می کنیم. سلامتی که شامل پیاده روی سریع می شود خوردن منظم، خوردن کمی غذا با ادویه و روغن و تحمل نکردن استرس زیاد گاهی اوقات تا زمانی که بیمار نشوید برای سلامتی ارزش قائل نیستید، اما پیشگیری بهتر از درمان است.

روهیتاچف گور

ما امیدواریم که هر یک از شما مراقب قلب خود باشید!

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

تماس با ما