اخطار جعلی در مورد آزادسازی وجوهی که گمان می رود تحت کنترل دفتر کنترل ارز است.

هشدار 2-2021| 17 فوریه 2021

به من

مدیران عامل تمام بانک های ملی و انجمن های پس انداز فدرال؛ کلیه مقامات بانکی دولتی؛ رئیس شورای حکام سیستم فدرال رزرو؛ رئیس شرکت بیمه سپرده فدرال؛ کنفرانس ناظران بانک های دولتی؛ معاونان ناظر (منطقه ها)؛ معاون معاون نظارت؛ شوراهای شهرستان؛ و کلیه کارکنان آزمون

مصرف‌کنندگان ایمیل‌های جعلی متعددی را دریافت کرده‌اند که مربوط به کلاهبرداری وراثت/ذینفع است، که گفته می‌شود توسط دفتر کنترل ارز (OCC) یا مقامات ارشد آژانس در رابطه با وجوهی که گفته می‌شود تحت کنترل OCC هستند، آغاز شده است. اعلامیه دریافتی نشان می‌دهد که پین/پین گواهی درخواست انتقال درآمد برای اجازه دادن به نقل و انتقال ادعایی وجوه لازم است. ممکن است از قربانیان احتمالی خواسته شود که ظرف 48 ساعت با یکی از افراد زیر تماس بگیرند:

  • Chung Lee Pui، عامل تقلب و پرداخت، ATOM Bank of England، Northumbria House، Akley Heads Durham، DH1 5TS England. اطلاعات تماس Bowie در +44-703-193-7992 ارائه شده است.
  • والتر هام، نماینده تقلب و پرداخت، دفتر لندن بانک ATOM، خانه نورثومبریا، Akley Heads Durham DH1 5TS City در انگلستان. اطلاعات تماس آقای حما در شماره 7102-205-745-44+ یا [[email protected]].

هرگونه ارتباطی که ادعا می‌کند OCC در نگهداری وجوه به نفع هر فرد یا نهادی دخیل است، تقلبی تلقی می‌شود. OCC در انتقال وجوه برای یا از طرف افراد، شرکت های تجاری یا نهادهای دولتی شرکت نمی کند.

به هیچ وجه به پیشنهادی که ظاهراً توسط OCC صادر شده و اطلاعات حساب شخصی را درخواست می کند یا نیاز به پرداخت هر گونه هزینه ای در رابطه با پیشنهاد دارد، یا نشان می دهد که OCC در انتقال وجوه برای یا از طرف دیگران دخالت دارد، پاسخ ندهید. OCC توصیه می کند که مصرف کنندگان شکایات خود را در صورت لزوم به آژانس های زیر ارسال کنند:

  • OCC: از طریق ایمیل به آدرس [email protected]؛ فکس به (571) 293-4925; یا از طریق تماس با بخش نظارت ویژه به شماره 649-6450 (202).
  • وزارت خزانه داری ایالات متحده، دفتر بازرس کل (OIG): با تلفن (800) 359-3898 یا با مراجعه به وب سایت OIG.
  • کمیسیون تجارت فدرال (FTC): از طریق تلفن (877) FTC-HELP یا برای ثبت شکایت الکترونیکی از طریق وب سایت FTC.
  • انجمن ملی مصرف کنندگان (NCL): با تلفن (202) 835-3323 یا از طریق ایمیل. برای ثبت شکایت کلاهبرداری، به وب سایت NCL Fraud مراجعه کنید.
  • Better Business Bureau (BBB): سیستم BBB به بازارهای سرتاسر کانادا، پورتوریکو و ایالات متحده خدمت می کند و رهبر بازار در ارتقاء اعتماد بین مشاغل و مصرف کنندگان است. این وب‌سایت اطلاعات تماس برای BBB‌های محلی، گزارش‌های عینی در مورد بیش از ۲ میلیون کسب‌وکار، هشدارهای کلاهبرداری مصرف‌کننده، و مشاوره در مورد موضوعات مختلف را ارائه می‌دهد که به مصرف‌کنندگان کمک می‌کند تا کسب‌وکارهای قابل اعتماد را پیدا کنند و تصمیم‌گیری عاقلانه برای خرید بگیرند.
  • مرکز شکایات جرایم اینترنتی FBI (برای گزارش کلاهبرداری که ممکن است به صورت آنلاین رخ داده باشد).
  • اگر مکاتبات از طریق خدمات پستی ایالات متحده دریافت شده است، با خدمات بازرسی پستی ایالات متحده از طریق تلفن (888) 877-7644 تماس بگیرید. از طریق پست در سرویس بازرسی پستی ایالات متحده، دفتر بازرس کل، گروه پشتیبانی عملیات، 222 S. Riverside Plaza, Suite 1250, Chicago, IL 60606-6100; یا از طریق فرم شکایت آنلاین.

برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع دیگر کلاهبرداری های مالی، لطفاً از صفحه منابع تقلب OCC بازدید کنید، که همچنین می توانید از مشاهده OCC.gov پیدا کنید.

مونیکا آ. فریاس
مدیر پیاده سازی

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما