از بالاترین 10 خطای ایجاد شده در راه اندازی ارز دیجیتال جلوگیری کنید

بیت کوین 21 (یا به طور خلاصه 21) یک نوع پیشرفته بیت کوین هفتمین سالگرد است که هفتمین سالگرد بلاک چین را جشن می گیرد. "مردی که این سریال را میزبانی می کند به دو مجری دیگر گواهی هدیه بیت کوین داد. تلویزیون بلومبرگ یک درس مهم در مورد ارز دیجیتال به بینندگان ارائه داد که یکی از مجریان آن هنگام نمایش کارت هدیه در یک پخش زنده به سرقت رفت. روز جمعه، در 20 دسامبر، مت میلر دو مجری همکار خود – آدام جانسون و تریش ریگان – را با گواهی هدیه بیت کوین در طول بخش "12 روز بیت کوین" خود غافلگیر کرد. حداقل 13٪ از کل درآمدهای مجرمانه در بیت کوین از طریق کیف پول های حریم خصوصی منتقل می شود – که کار را سخت تر می کند. برای ردیابی تراکنش‌های ارزهای دیجیتال – در سال 2020، بر اساس مطالعه شرکت پزشکی قانونی ارز دیجیتال، در سال 2020، از 2 درصد در سال 2019 افزایش یافته است. در حالی که تراکنش‌های ارزهای دیجیتال با نام مستعار هستند، در یک دفتر کل عمومی به نام بلاک چین ثبت می‌شوند که ردیابی جریان‌های سرمایه را آسان‌تر می‌کند. دولت مادورو سابقه ضعیفی در سیاست پولی دارد. برای میلیون‌ها ونزوئلایی که در فقر فرو رفته‌اند و برای خوردن سه وعده غذایی در روز تلاش می‌کنند، بعید است که اعلام مادورو تسکین فوری به همراه داشته باشد.

این اعلامیه برخی از پیروان ارزهای رمزپایه را که معمولاً توسط هیچ دولت یا بانک مرکزی پشتیبانی نمی‌شوند، گیج کرد. با این حال، این اعلامیه نشان می‌دهد که چگونه تحریم‌ها در سال جاری توسط ایالات متحده به جای استفاده از بانک مرکزی برای کنترل عرضه پول در یک اقتصاد (مانند فدرال رزرو در کنار ایالات متحده آمریکا) اعمال شد. یک مقام ارشد دولت گفت: HKMA همچنین روز سه‌شنبه اعلام کرد که مقاله‌ای را منتشر خواهد کرد که در آن امکان‌سنجی صدور یک CBDC متمرکز خرده‌فروشی، یک e-HKD، ظرف 12 ماه بررسی می‌شود. آنها بسیار گسترده هستند." خبرنگاران در تماس سه شنبهنلسون چاو، مدیر ارشد فین‌تک اداره پولی هنگ‌کنگ (HKMA) در یک نشست خبری در روز سه‌شنبه، در حالی که تنظیم‌کننده چندین طرح دیگر فین‌تک را راه‌اندازی کرد، گفت.

چرا همه چیزهایی که درباره Digital Currency می دانید دروغ است

به گفته رئیس کل بانک مرکزی، تصویب شکل جدید ارز نیز مستلزم اصلاح قانون است. ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) بیش از هر زمان دیگری مورد توجه قرار گرفته اند. نمونه‌ای از شرکت‌هایی که چنین خدماتی را ارائه می‌دهند، BitPay است، یک شرکت مستقر در آتلانتا که گزینه پذیرش بیت‌کوین و همچنین دریافت معادل آن را به ارز دولتی از طریق انتقال بانکی از BitPay در اختیار بازرگان قرار می‌دهد. تاریخ به ما نشان داده است که تغییر نیازهای مصرف کننده با نوآوری در سیستم های پرداخت منعکس خواهد شد.

نوآوری پرداخت‌های آماده اینترنتی ارزان‌قیمت و مبتنی بر کاربر عمدتاً از آسیا آمده است و این نوآوری‌ها به سرعت در حال تبدیل شدن به جریان اصلی هستند. تاکتیک ها و استراتژی بیشتر بر شروع ساده و بهبود تدریجی، ارائه ویژگی های ضروری برای اجرای پلت فرم با UX رضایت بخش، و رشد مداوم آن بر اساس بازخورد کاربر واقعی ما تأکید می شود. اولین قدم این است که تصمیم بگیرید از کدام پلتفرم استفاده کنید. این توسعه مشکلات متعددی را برای پلتفرم وام دهی ایجاد کرد، از بدهی های معوق گرفته تا ترس از اخراج و اخیراً. لیبرا در هفته‌های اخیر در میان انتقادهای مداوم قانون‌گذاران و قانون‌گذاران در سطح جهان به دلیل ترس از اینکه ممکن است به پولشویی کمک کند و سیستم مالی جهانی را خراب کند، دچار تزلزل شده است. این شرکت رسانه های اجتماعی در ماه ژوئن اعلام کرد که قصد دارد ارز دیجیتال لیبرا خود را در سال آینده راه اندازی کند. در 9 ژوئن 2021، السالوادور اعلام کرد که بیت کوین را به عنوان ارز قانونی و اولین کشوری که این کار را انجام می دهد، اتخاذ خواهد کرد. هنگ کنگ، 8 ژوئن (رویترز) – مقامات روز سه شنبه گفتند که هنگ کنگ در حال آزمایش اتصال یوان دیجیتال چین به شبکه پرداخت داخلی خود است، مرحله دوم آزمایش ارز دیجیتال چین در مرکز مالی.

کشورهای سراسر جهان به دنبال توسعه CBDCها هستند تا سیستم های مالی خود را مدرن کنند، تهدید ارزهای رمزپایه را دفع کنند و پرداخت های داخلی و بین المللی را سرعت بخشند. از قضا، کنترل های ارزی ونزوئلا در سال های اخیر باعث شده است که هوس بیت کوین در میان ونزوئلایی های باهوش فناوری که به دنبال دور زدن کنترل ها برای به دست آوردن دلار یا خرید اینترنتی هستند، افزایش یابد. چرا ساتوشی بیت کوین ایجاد کرد؟ گراس، جسیکا. 10 ارز جایگزین، از بیت کوین گرفته تا BerkShares تا عرق و مواد شوینده لباسشویی. TEDBlog. اما فرانسه و آلمان در ماه سپتامبر گفتند که برای بخش مالی خطراتی ایجاد می کند و از توسعه یک جایگزین عمومی حمایت کردند. بروکسل (رویترز) – پس از اینکه فیس بوک برای معرفی ارز خصوصی با واکنش خصمانه تنظیم کننده های جهانی مواجه شد، پیش نویس سند اتحادیه اروپا اعلام کرد که بانک مرکزی اروپا باید صدور یک ارز دیجیتال عمومی درآمد از ارز دیجیتال را بررسی کند. بنوا کور، عضو هیئت مدیره بانک مرکزی اروپا، در ماه سپتامبر گفت که این بانک باید تفکر خود را در مورد ارز دیجیتال عمومی افزایش دهد. رهبران اپوزیسیون گفتند که او اکنون می تواند به دنبال پرداخت پول به دارندگان اوراق قرضه و طلبکاران خارجی در بحبوحه طرحی برای بازسازی بار بدهی اصلی کشور باشد، اما این طرح احتمالاً شکست می خورد.

صنعت ارزهای دیجیتال اکنون در حال ظهور است. علاقه مندان به ارزهای دیجیتال و اعضای صنعت مالی مشتاقانه منتظر تحقیقات فدرال رزرو هستند، که در ابتدا قرار بود در تابستان منتشر شود، تا نکاتی در مورد موضع سیاست گذاران در مورد اینکه آیا ایالات متحده باید CBDC صادر کند یا خیر. مشکلات آنها در یک جلسه استماع کمیته فرعی دائمی تحقیقات سنا که به ریاست سناتور لوین برگزار شد، شنیده شد و گفت که او قصد دارد توجه شرکت‌های کارت اعتباری را حفظ کند و ممکن است اقدامات قانونی برای پاکسازی صنعت ضروری باشد. برای میلیون‌ها نفری که در حال حاضر به جای کارت نقدی از تلفن هوشمند استفاده می‌کنند، مانند یک برنامه پرداخت دیگر احساس می‌شود. دیم اعلام کرد که با هدف ایجاد سیستم پرداخت خود از ایالات متحده، دفتر مرکزی خود را از ژنو به واشنگتن منتقل خواهد کرد. واشنگتن (رویترز) – مدیرعامل فیس بوک، مارک زاکربرگ، روز چهارشنبه پذیرفت که ارز دیجیتال برنامه ریزی شده این شرکت، لیبرا، یک "پروژه مخاطره آمیز" است، اما به دنبال این بود که به تحریم های آمریکا علیه مقامات ونزوئلا، مدیران PDVSA و صدور بدهی این کشور اطمینان دهد.

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

تماس با ما