از برخی از ساکنان شهرستان لس آنجلس خواسته شده است که آبیاری در فضای باز را به مدت 15 روز به حالت تعلیق درآورند زیرا شرکت های برق به دنبال تعمیر خط لوله نشتی از رودخانه کلرادو هستند.

اما از آنجایی که تامین آب تحت تاثیر “تعمیرات اضطراری” قرار خواهد گرفت، منطقه آبی متروپولیتن کالیفرنیای جنوبی از ساکنان و مشاغل در بخش‌هایی از شهرستان لس آنجلس می‌خواهد که آبیاری در فضای باز را به مدت 15 روز، از 6 سپتامبر، که روز دوشنبه منتشر شد، متوقف کنند.
متروپولیتن می گوید بیش از 4 میلیون نفر از جمله در بورلی هیلز، بربنک، گلندیل، لانگ بیچ، پاسادنا و سن فرناندو تحت تاثیر این تعطیلی قرار خواهند گرفت. برخی از این جوامع قبلاً مشمول محدودیت‌های اجباری شده‌اند که از اول ژوئن به اجرا درآمد. متروپولیتن گفت که این محدودیت ها پابرجا خواهند ماند.
با افزایش بحران رودخانه کلرادو، برخی از مقامات می گویند که وقت آن رسیده است که فدرال رزرو برای قطع آب اقدام کند.

“ما باید این تعمیر فوری را انجام دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که این زیرساخت به خدمت کالیفرنیای جنوبی در آینده نزدیک و برای سال‌های آینده ادامه می‌دهد. و همانطور که ما این کار را انجام می‌دهیم، به افرادی نیاز داریم که معمولاً از این خط لوله آب می‌گیرند تا فضای بیرونی خود را از بین ببرند. برنت یاماساکی، مدیر عملیات سیستم آب پایتخت در بیانیه‌ای گفت که منابع آبی محدود موجود است.

پس از کشف نشت در اوایل سال جاری، متروپولیتن گفت که “تعمیر موقتی انجام داده و عملیات خط لوله را با ظرفیت کاهش یافته آغاز کرده است، در حالی که راه حل دائمی تر طراحی و توسعه یافته است”. خط لوله تا 20 سپتامبر متوقف خواهد ماند.

از آنجایی که کالیفرنیای جنوبی – مانند بسیاری از مناطق غربی – با شرایط خشکسالی طولانی مواجه است، ساکنان تابستانی و مشاغل با قطع آب مواجه شده اند و مقامات ناامید از آنها خواسته اند تا اقداماتی را برای حفظ محیط زیست انجام دهند. به برخی از شهرستان ها، از جمله شهرستان لس آنجلس، قبلاً گفته شده بود که آبیاری در فضای باز را در میان کمبود عمده عرضه کاهش دهند.

این خط لوله آب را از رودخانه کلرادو که 40 میلیون نفر را تامین می کند و بیش از 5 میلیون هکتار زمین کشاورزی را آبیاری می کند، منتقل می کند.
کالیفرنیا به دنبال کاهش مصرف آب با کاهش فاصله دو ماهه در داده های تامین کنندگان است
از آنجایی که تغییرات آب و هوایی منجر به شرایط خشکسالی ویرانگر در غرب شده است، رودخانه و مخازن آن شروع به خشک شدن تا سطوح بحرانی کرده اند. زهکشی غرب و استفاده بیش از حد از منابع رودخانه مقامات فدرال را بر آن داشت تا قطع اجباری آب را اجرا کنند. دولت این هفته اعلام کرد که رودخانه اکنون در وضعیت کمبود سطح 2 قرار دارد، به این معنی که آریزونا، نوادا و مکزیک باید مصرف آب خود را از ژانویه کاهش دهند.
کالیفرنیا هنوز در مرحله کاهش سطح 2 قرار نگرفته است، اما مقامات ایالتی همچنان زنگ خطر را در مورد بدتر شدن منابع آب به صدا در می آورند و اقداماتی را برای پاسخگویی انجام می دهند زیرا سایر منابع آب ایالتی نیز در رنج هستند.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما