از صفر تا 100 شرکت اجاره خودرو در جزیره کیش

آینده– اجاره خودرو در کیش از 500 هزار تومان شروع می شود و می تواند روزانه 10 میلیون تومان هزینه داشته باشد. در جزیره کیش معمولا خودروهای مونتاژی به نام مدل های اقتصادی به مسافران تحویل داده می شود و برای اجاره روزانه خود حداقل 500 هزار تومان می گیرند. در عین حال برای اجاره روزانه مدل های لوکس پورشه و مازراتی در کیش نزدیک به 10 میلیون تومان معاوضه می شود.

به گزارش فردا آنچه اجاره خودرو در کیش را سخت می کند، شرایط اعلام شده از سوی شرکت های فعال در این زمینه است. برخی از آنها در شروع کار عددی معادل ارزش کل خودرو را به عنوان ضمانت می خواهند.

اجاره ماشین لوکس در جزیره کیش; 10 میلیون در روز

اجاره خودرو در کیش گاهی 10 میلیون تومان در روز هزینه دارد. این هزینه را در کیش برای خودروهای لوکسی مانند پورشه، مازراتی و بی ام و می گیرند. مثلاً یک شرکت بابت اجاره پورشه باکستر روزانه دقیقاً 10 میلیون تومان دریافت می کند. یا مثلا اجاره روزانه مازراتی گرن توریسمو مدل کروک در نظر گرفته شده در کیش حدود 10 میلیون تومان است.

مازراتی گرن توریسمو مدل 2012 هم اکنون با قیمتی نزدیک به هشت میلیارد تومان در بازار خرید و فروش می شود. مازراتی لوانته یکی از گران ترین کراس اوورهای موجود در ایران در کیش اجاره داده می شود و هزینه روزانه این کار حدود هشت میلیون تومان است.

هزینه اجاره بنز cls در کیش در روز تقریباً پنج میلیون و 500 هزار تومان می باشد. روزانه پنج میلیون تومان برای اجاره بی ام و 740 در جزیره کیش اختصاص داده شود. حداقل هزینه مورد نیاز برای خودروهای خارجی در کیش معمولا حدود 1 میلیون تومان است و این هزینه برای خودروهایی مانند مینی کوپر، کادیلاک CTS و کامارو کوپه اخذ می شود.

اجاره خودرو اقتصادی در کیش; کمتر از 500 هزار نیست

اجاره خودرو در جزیره کیش می تواند حدود 1 میلیون تومان هزینه داشته باشد. شرکت های اجاره خودرو در کیش مدل هایی را تحت عنوان خودروهای اقتصادی برای مسافران و گردشگران عرضه می کنند و کمتر از یک میلیون تومان برای آن ها هزینه می گیرند. یکی از این شرکت ها هزینه اجاره روزانه ام وی ام X33 را دقیقا 500 هزار تومان اعلام کرد.

اجاره کیا ریو نو در کیش 24 ساعت 500 هزار تومان است. یا مثلا اجاره مزدا 3 را با قیمت 790 هزار تومان در نظر بگیرید. از دیگر مدل هایی که اجاره روزانه آنها در کیش کمتر از 1 میلیون تومان است می توان به تویوتا یاریس و هیوندای النترا اشاره کرد. اجاره روزانه این دو مدل حدود 800000 تومان است. اجاره خودروهای هیوندای توسان، هیوندای ولستر و نیسان آلتیما در کیش 24 ساعته 950 هزار تومان.

شرایط اجاره ماشین در کیش

اجاره خودرو در جزیره کیش دارای شرایط و ضوابط می باشد. اولین قدم ارائه گواهی و کارت شناسایی به شرکت های اجاره خودرو می باشد. متقاضی اجاره خودرو در کیش همانند سایر شهرها باید چک بانکی را جهت خسارت احتمالی به شرکت ارائه دهد. مبلغ چک برای خودروهای اقتصادی معمولا حدود سه میلیون تومان است و این مبلغ برای خودروهای لوکس از پنج تا ده میلیون تومان است.

اما برخی از شرکت ها شرایط اجاره خودرو را دشوارتر کرده اند و در ابتدا عددی معادل ارزش کل خودرو درخواست می کنند. برخی از این شرکت ها بند حداکثر سرعت و مسافت را هنگام امضای قرارداد درج می کنند.

هزینه روزانه اجاره خودرو در جزیره کیش

جمله ها

هزینه اجاره روزانه

پورشه باکستر

10 میلیون تومان

مازراتی گرن توریسمو

10 میلیون تومان

مازراتی لوانته

هشت میلیون تومان

بنز CLS

پنج میلیون و 500 هزار تومان

BMW 740

پنج میلیون تومان

مینی کوپر

میلیون تومان

هیوندای توسان

950 هزار تومان

هیوندای النترا

800 هزار تومان

تویوتا یاریس

800 هزار تومان

مزدا سه

750 هزار تومان

چه توهمی

750 هزار تومان

ام وی ام X33

500 هزار تومان

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

تماس با ما