از قهرمان دوران کودکی تا همبازی، برخورد آزاد آدرین مرونکه با تایگر وودز | CNNCNN

به قول معروف هرگز بت های خود را ملاقات نکنید. سعی کنید آن را به آدرین مایرونک بگویید.

در مسابقات قهرمانی آزاد در ژوئیه، او گلف باز لهستانی تایگر وودز را برای گرفتن عکس دنبال کرد. بیست و چهار ساعت بعد، او با 15 بار قهرمان اصلی برای 9 سوراخ در استادیوم افسانه ای اولد سنت اندروز صحبت می کرد.

این واقعیت که مرونکه در همان تورنمنت قهرمان دوران کودکی خود بود، به خودی خود یک لحظه تنگ است. تنها دو هفته قبل از آن در مسابقات آزاد ایرلند، این بازیکن 29 ساله به عنوان اولین قطب برنده تور جهانی DP تاریخ ساز شد و اولین بلیط خود را برای حضور در یکصد و پنجاهمین دوره گرند اسلم امضا کرد.

مرونکه با مشاهده وودز در زمین گلف در روز دوشنبه، از فرصت عکس خود متقاعد شد، و فکر می‌کرد فرصت دیگری پس از شروع رقابت در روز پنجشنبه بعید است.

شوکه‌اش را تصور کنید، وقتی صبح روز بعد در ساعت 8:45 صبح برای دور تمرینی خود به سمت سه راهی دهم می‌رفت و کسی را نمی‌دید جز وودز که برای رانندگی افتتاحیه خود آماده می‌شد. بعد از اینکه از او پرسیده شد که آیا پیوستن به آن ایده خوبی است، مرونکه بقیه صبح را در کنار Kings of Golf گذراند.

مرونکه در برنامه The Jazzy Golfer از CNN گفت: “این احتمالا یکی از رویاهای کودکی من بود، بنابراین پیام های زیادی از کشورم دریافت کردم و این برای من بسیار هیجان انگیز بود.”

“من کمی مغز او را انتخاب کردم. او با من بسیار مهربان بود و همچنین پرحرف بود، بنابراین من بسیار شگفت زده شدم.”

مرونیک وودز در حین دویدن برای عکس گرفتن.

از بت خود چه خواهید پرسید؟ برای مرونکه، شروع با نکات مسابقه مهم بود، به خصوص که وودز دو بار قهرمان سنت اندروز شده است.

با توجه به اینکه مسابقات اوپن جهانی احتمالاً تا سال 2030 به سنت اندروز بازنمی گردد، گمانه زنی ها مبنی بر اینکه 150مین دوره وودز آخرین دوره حضور وودز در زمین اسکاتلند خواهد بود، به وجود آمده است، به خصوص با توجه به مبارزات فیزیکی او.

این بازیکن 46 ساله پس از صدمات ناشی از یک تصادف رانندگی در سال 2021، بازگشت قابل توجهی به ورزش داشته است و بازگشت به سنت اندروز تمرکز اصلی او در طول روند طاقت فرسا بهبودی است.

مرونکه به یاد می‌آورد: «من با توصیه‌هایی در مورد دوره، چند خط و چیزهایی مانند آن شروع کردم. “چند نکته در مورد نحوه مدیریت شرایط زمانی که واقعا باد می‌وزد.

سپس او در مورد اولین قهرمانی خود در سنت اندروز به من می گفت، زیرا از من پرسید که آیا این اولین قهرمانی من است یا خیر.

از او پرسیدم که چه احساسی دارد، وضعیت سلامتی‌اش چگونه است و چیزهایی از این قبیل، فقط چیزهای معمولی. او بسیار باز بود.

مرونک و وودز در خیابان سرگردان هستند.  هتل اندروز اولد کورس.

زمین گلف باز افسانه ای روز جمعه با صحنه های تکان دهنده ای به پایان رسید، پس از اینکه او جلسه را از دست داد، وودز پر از اشک در خیابان هجدهم توسط جمعیتی از سنت اندروز آواز خواند. برای مرونکه، این یک تشویق مناسب برای بهترین زمان بود.

او گفت: “او احتمالاً بت اکثر بچه های اینجا بوده است و ما هنوز باید صادق باشیم.” با دستاوردهایی که او به دست آورده، می توانم بگویم که او قطعا بهترین در ورزش ما است.

برخلاف وودز، دوران مورنک در سنت اندروز راه زیادی را طی کرده است. پس از تحمل یک کابوس وحشتناک از 3 تا 75 شروع، لهستانی با امتیاز چشمگیر 68 بازگشت تا به آخر هفته برسد، با دو راند قوی 70 و 69 که او را در اولین حضورش در مسابقات قهرمانی آزاد، رتبه 42 را مشاهده کرد.

مرونک در دور سوم The Open از روی سه راهی بازی می کند.

این آخرین رویداد یک فصل درخشان برای مرونک بود و بهترین رویداد او در تور جهانی DP از زمانی که در سال 2016 حرفه ای شد. پس از کسب مقام سوم در میان ده رتبه برتر، قطبی به طور قطع از دست دادن های نزدیک خود پایان داد. . با پیروزی با سه گلوله در کیلکنی ایرلند.

مرونکه گفت: “برنده شدن در تور جهانی DP همیشه هدف من بوده و همیشه یک رویا بوده است.” “این که بتوانم آن را در ایرلند، در مسابقات آزاد ایرلند، در چنین رویداد تاریخی انجام دهم، برای من احساس بسیار بسیار خوبی بود.

امسال فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشتم، چند بار به آن نزدیک بودم، بنابراین از اینکه بالاخره آن را به پایان رساندم، خیالم راحت شد.»

مایرونک پیروزی خود را در مسابقات آزاد ایرلند در ماه جولای جشن می گیرد.

علاوه بر نوشتن چک درآمد برنده بیش از 974000 یورو (947690 دلار)، این پیروزی همچنین میرونکه را به عنوان اولین قهرمان تور از لهستان، کشوری که به دلیل مهارت گلف خود شناخته شده نیست، در کتاب های تاریخ ثبت کرد.

این مایه آرامش است که بهترین گلف باز لهستان در رتبه 64 جهان قرار گرفته است، بهترین گلف باز برای Mironc Mateusz Grädecky با رتبه 341 است. پس از آن، در حال حاضر هیچ گلف باز لهستانی در بین 2700 گلف برتر وجود ندارد.

“او انجام داد [feel historic]مایرونک گفت. افراد بیشتری در لهستان و همچنین در سرتاسر جهان مرا دنبال می کنند. لهستانی های زیادی در همه جا وجود دارند.

لهستانی‌های زیادی در میان جمعیت بودند که به من تبریک می‌گفتند و من پیام‌های زیادی از کشورم دریافت کردم، بنابراین این واقعاً هیجان‌انگیز بود و همچنین به من انگیزه داد که ادامه دهم.»

میرونک پس از پیروزی در دور اول خود با پرچم لهستان ایستاده است.

مرونک با قد 6 فوت و 6 اینچ از راکت های بلندتری استفاده می کند و زوایای خوابیدن متفاوتی برای قرار دادن شاسی بلند خود دارد. مرونکه برای متعادل کردن خمش طبیعی خود روی توپ، یک تمرین وضعیت بدنی سخت را پنج بار قبل از هر جلسه تکرار می کند. در حالی که اهرم‌های بلندتر او به او اجازه می‌دهد تا مسافت‌های بیشتری را با توپ رانندگی کند، اعتقاد بر این است که قد او در بازی کوتاه یک معامله است.

او گفت: «شاید مجبور شوم بچه‌های دیگر را به شکلی منظم دستگیر کنم.

“من باید کمی بیشتر روی آن کار کنم، به خصوص از نظر بازی سبز و کوتاه. بنابراین اشکالاتی نیز وجود دارد، اما فکر می کنم با اهرم های بلندتر مطمئناً می توانم کمی بیشتر ضربه بزنم.”

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

تماس با ما