از مانیفست جدید سرعت، زمانی که ثانیه ها ارزش بیشتری دارند – زومیت پرده برداری کرد

[ad_1]

جالب است بدانید که اظهارنامه در صنعت حمل و نقل فهرستی از محموله یک کشتی، قطار یا کامیون است که حاوی بیش از یک قبض فرود است و شامل کلیه قبوض مربوط به حمل و نقل است. سریع‌تر، محموله‌های شرکت‌ها، فروشگاه‌های آنلاین، کتاب‌فروشی‌ها، بازارها و صاحبان صفحه اینستاگرام را جمع‌آوری کرده و در دو شیفت صبح و عصر در مدت ۷۲ ساعت در تهران و شهرستان‌ها به مشتریان تحویل می‌دهیم.

امروزه در مانیفست با اعتماد بیش از 60 صاحب کسب و کار، همه چیز از کتاب، مجلات و روزنامه گرفته تا بیمه نامه، لوازم آرایشی، دارو، غذا و کالاهای مصرفی را بررسی می کنیم. مفتخریم که به اعلامیه خود وفادار بوده و ثانیه های ارزشمندی را از مرحله اولیه تحویل محموله از طریق سامانه لجستیک هوشمند در اختیار شما قرار می دهیم. سرعت ما بهینه شده ایم تا کالاهای شما را در اسرع وقت به دست شما برسانیم.

اگر صاحب کسب و کار یا فروشگاه اینترنتی هستید و یا بسته های ویژه شب یلدا را در شرکت خود دارید و می خواهید تعداد زیادی کالا را تحویل دهید، دیگر ثانیه های ارزشمند شما را نمی گیریم و مزایای سرعت را به شما ارائه می دهیم. سیستم هوشمند برای شما:

  • امکان پخش محموله از طریق پیک موتوری و باربری کمتر از 24 ساعت در تهران و 72 ساعت در شهرستان ها
  • امکان استفاده از خدمات پرداخت در محل (COD) و سفارش واریز در 24 ساعت کاری
  • امکان احراز هویت کاربران با کارت شناسایی یا استفاده از کد تحویل سرویس پیامکی
  • پنل نهادی برای نظارت سریع بر وضعیت حواله ها و گزارش های مالی
  • قبل از ارسال، اعلان های پیامکی را برای کاربران ارسال کنید
  • پشتیبانی 16 ساعته دو شیفت کاری در تهران
  • خدمات انبار و بسته بندی
  • خدمات ارسال سریع در تهران در دو شیفت ۹ تا ۱۵ و ۱۵ تا ۲۱ به صورت اعزام در روز بعد و اعزام در همان روز ارائه می شود.

    سرعت

اسپید یک تجارت موفق در زمینه ارسال مرسوله در تهران است که می توانید در ارسال انواع بسته به آن اعتماد کنید. شرکت اسپید با ایجاد سیستم مسیریابی پیشرفته، انواع فروشگاه های اینترنتی، محصولات سازمانی، پکیج ها را با قیمت مناسب به ارگان ها و سازمان های تهران تحویل می دهد.

در سال 1377 مفتخر به دریافت جایزه ملی لجستیک و زنجیره ای شدیم که این شرکت را به یکی از پیشرفته ترین استارت آپ ها در زمینه لجستیک و باربری در تهران تبدیل کرد.

ما مشتاقانه منتظر یک جلسه چالش برانگیز با شما هستیم!

[ad_2]

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

تماس با ما