از نسل هشتم ساعت هوشمند اپل چه انتظاری داریم؟ – زومیت


در حالی که اپل واچ 7 برای خرید در دسترس است، اکنون به سراغ اپل واچ 8 می رویم و در نظر می گیریم که این ساعت هوشمند چه ویژگی هایی ممکن است داشته باشد. نسل هفتم ساعت هوشمند اپل بسیاری را با ویژگی های مختلف خود تحت تاثیر قرار داد. اما این گجت ها ویژگی های مورد انتظار ما را ندارند. به همین دلیل، هنوز ویژگی ها و قابلیت هایی وجود دارد که با ساعت هوشمند اپل عرضه نمی شود.

به گزارش tomsguide، اپل هر سال از زمان عرضه مدل اصلی، نسخه جدیدی از بهترین ساعت هوشمند خود را معرفی می کند. بنابراین این شرکت احتمالاً روی نسخه بعدی اپل واچ 7 کار می کند. اطلاعات زیادی در مورد Apple Watch 8 وجود ندارد. اما شایعاتی که در نسل قبلی محقق نشدند، ممکن است با جدیدترین ساعت هوشمند اپل به حقیقت بپیوندند.

در حال حاضر، می دانیم که اپل همچنان در حال برنامه ریزی برای طراحی مجدد لبه های صاف است که بسیاری از مردم انتظار دارند. این شرکت همچنین ممکن است سنسورهای سلامت جدیدی را در Apple Watch 8 معرفی کند. زیرا سخت افزار اپل واچ 7 می تواند پیشرفت بیشتری در این زمینه داشته باشد. در همین حال، WatchOS 8 می تواند میزبان تمرینات بیشتری باشد.

با این حال، ما همچنان مشتاقانه منتظر هستیم تا ببینیم چه چیزی در خط تولید اپل واچ خواهد آمد. این دستگاه می تواند تاثیر زیادی بر ساعت هوشمند دنیای فناوری داشته باشد. بنابراین، بد نیست نگاهی به شایعات منتشر شده در مورد اپل واچ 8 و سیستم عامل آن بیاندازیم.

جدیدترین شایعات و اخبار اپل واچ 8

در حالی که مدت زیادی از انتشار شایعات در مورد اپل واچ 8 نمی گذرد، برخی مسائل مهم مطرح شده است. به تازگی تصویری منتشر شده که مدعی طراحی نسل جدید اپل واچ است. ما نمی توانیم این تصویر را تأیید کنیم. اما در صورت صحت، طراحی اپل واچ 8 نسبت به اپل واچ 7 تغییر محسوسی نخواهد داشت.

با توجه به ساعت هوشمند، آنچه در دستگاه وجود دارد به اندازه ظاهر آن مهم است. در نتیجه، امیدواریم که شاهد بهبود ویژگی‌های تناسب اندام و سخت‌افزار پیشرفته‌تر ردیابی سلامت باشیم. تاکنون شایعاتی در مورد این قسمت از نسل جدید اپل واچ منتشر شده است که به ویژگی هایی مانند نظارت بر قند خون اشاره می کند.

تاریخ عرضه اپل واچ 8 و قیمت احتمالی

هنوز تاریخ عرضه احتمالی اپل واچ 8 را نمی دانیم. اما با توجه به عرضه قبلی اپل واچ، انتظار داریم در سپتامبر 2022 شاهد نسل بعدی این ساعت هوشمند باشیم. با این حال، اطلاعاتی درباره قیمت اپل واچ 8 در حال حاضر در دسترس نیست. با این حال، اپل ساختار قیمت گذاری خود را برای سال ها حفظ کرده است. بنابراین انتظار داریم قیمت نسل بعدی مشابه اپل واچ 7 باشد.

قیمت اپل واچ 7 از 399 دلار برای مدل 41 میلی متری شروع می شود و برای مدل بزرگتر به 45 میلی متر افزایش می یابد. این احتمال وجود دارد که اپل واچ 8 از نسل بعدی اپل واچ SE جلوتر باشد ارزان ارائه دهید. می توانید انتظار قیمت اپل واچ را داشته باشید SE 2 با ویژگی های به روز شده از 279 دلار شروع می شود.

طراحی اپل واچ 8

ظاهر اپل واچ از زمان عرضه اولین مدل در سال 2016 تقریباً بدون تغییر باقی مانده است. اما در نسل هفتم شاهد تغییراتی بودیم تا روی صفحه نمایش بزرگ روی یک شاسی منحنی قرار بگیرد. با این حال، اگر اپل واچ 8 به روز رسانی هایی را که باید در نسل هفتم می دید دریافت کند، می تواند زبان طراحی آیفون صاف جدید را وارد دنیای ساعت هوشمند این شرکت کند.

او را یکی از افشاگران معروف دنیای فناوری می نامند جان پرسر در اوایل سال جاری، چندین رندر سایبری از ساعت‌های صفحه تخت اپل به اشتراک گذاشته شد. او گفت که این طراحی برای نسل هفتم ضروری نیست و می‌توان آن را در نسل‌های آینده اپل پل واچ دید. قبل از معرفی اپل واچ 7، مجموعه دیگری از تصاویر با لبه تخت منتشر شد. CAD را ارائه می دهد این فاش شده دارای طراحی کاملاً مسطح در تمام قسمت‌های ساعت هوشمند اپل است.

معرفی اپل واچ 8

ویژگی هایی که می خواهیم در اپل واچ 8 ببینیم

عمر باتری خوب

عمر باتری اپل واچ سال هاست که 18 ساعت رتبه بندی شده است. این شرکت در سال های اخیر ویژگی های زیادی را به محصول خود اضافه کرده است، با این حال اپل باید هر شب ساعت هوشمند خود را شارژ کند. شاید با ظرفیت باتری بیشتر و پردازنده کارآمدتر، کارکرد اپل واچ 8 نسبت به مدل‌های نسل قبلی بیشتر طول بکشد.

البته امیدواریم هر سال این اتفاق بیفتد. اما اپل نه. همچنین شایعاتی مبنی بر افزایش عمر باتری اپل واچ 7 وجود داشت. اما در نهایت این اتفاق نیفتاد. اپل واچ 8 می تواند مدلی باشد که در نهایت اپل را مجبور به استفاده از باتری بزرگتر می کند.

سنسور دمای پوست

طبق گزارش بلومبرگ، اپل در حال کار بر روی سنسور دمای پوست در Fitbit Sense است را می توان یافت. بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، سال 2022 زمان دستیابی به این پتانسیل است. با این حال، ساعت های هوشمند به سخت افزار جدیدی نیاز دارند که بتواند دمای بدن را کنترل کند.

سنسور قند خون

مدتی است که شایعاتی مبنی بر اضافه شدن سنسور قند خون به ساعت هوشمند اپل منتشر شده است. در قسمت دوم گزارش وال استریت ژورنال آمده است که اپل قصد دارد دمای پوست و قند خون کاربر را زیر نظر بگیرد تا بتواند با ساعت هوشمند خود به بیماران دیابتی کمک کند.

در حال حاضر برنامه های شخص ثالثی وجود دارند که این کار را به شدت انجام می دهند. اما اپل در حال مطالعه روش های غیر تهاجمی برای اندازه گیری قند خون است. گزارش های اخیر در DigiTimes منتشر شده، بیشتر تایید می کندغده در این مقاله ادعا شده است که اپل در تلاش است تا حسگرهای مادون قرمز با طول موج کوتاه ایجاد کند که بتواند سطح قند خون کاربران را کنترل کند.

نمایشگر فشار خون

مدتی است که گمانه زنی هایی در مورد سیستم سنجش فشار خون اپل واچ به همراه شایعاتی در مورد قند خون منتشر شده است. کمی قبل از عرضه اپل واچ 7، به نظر می رسد اپل آماده معرفی حسگر سلامت خود است. اما در نهایت این اتفاق نیفتاد.

سامسونگ همچنان به دنبال تاییدیه FDA برای سنسورهای کنترل فشار خون در گلکسی واچ 3 و گلکسی واچ 4 است. اپل واچ بدون دریافت گواهینامه های مورد نیاز از سازمان های مربوطه نمی تواند فشار خون را به ساعت هوشمند خود اضافه کند.

صفحه نمایش میکرو LED

شایعات حاکی از آن است که نسل بعدی اپل واچ می تواند از OLED به MicroLED تبدیل شود. این نوع پنل باعث باریک شدن اپل واچ و مصرف انرژی کمتری می شود. نمایشگرهای میکرو ال‌ای‌دی روشنایی بسیار خوبی ارائه می‌دهند و مشکلی رایج در پنل‌های OLED سنتی نیستند. به عبارت دیگر، این نمایشگر جدید نه تنها می تواند تصویر بهتری ارائه دهد، بلکه به افزایش عمر باتری اپل واچ نیز کمک می کند.

معرفی اپل واچ 8

قابلیت تاچ آیدی

سیستم بیومتریک اپل واچ فعلی بسیار ساده است. اگر رمز عبور دارید، باید هر بار که اپل واچ خود را روی مچ دست خود می‌گیرید، آن را تایپ کنید. با توجه به حجم اطلاعات موجود در ساعت هوشمند، به نظر می رسد یک سیستم امنیتی قوی گزینه خوب و منطقی باشد و مطمئناً کاربران از آن استقبال خواهند کرد.

تا زمانی که اپل واچ یک دوربین سلفی بومی برای FaceID داشته باشد، TouchID راه حل خوبی به نظر می رسد. ممکن است یک حسگر اثر انگشت کوچک به دکمه کنار یا درست زیر صفحه نمایش اپل واچ متصل شود.

ابعاد بزرگ

مقالات مرتبط:

اگرچه اندازه اپل واچ 7 از 40 و 44 میلی‌متر به 41 و 45 میلی‌متر افزایش یافته است، اما برخی از کاربران دوست دارند ساعت هوشمندشان حتی بزرگ‌تر باشد. اندازه فعلی کار با ساعت های هوشمند اپل را برای برخی از کاربران دشوار می کند.

اندازه روزافزون اپل واچ نه تنها می تواند به نفع مصرف کنندگان باشد، بلکه می تواند برای سازنده نیز مفید باشد. اضافه کردن چند میلی متر به اپل واچ تغییر بزرگی نخواهد بود. اما می تواند به شرکت اجازه دهد تا چیزهایی مانند میکروفون و بلندگو یا یک پردازنده قدرتمندتر را به ساعت هوشمند خود اضافه کند.

در پایان لازم به ذکر است که این محصول هنوز معرفی نشده است و قطعاً شاهد شایعات بیشتری در مورد اپل واچ 8 خواهیم بود. در مورد ساعت هوشمند بعدی اپل چه چیزی را دوست دارید؟


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم