استقلال یک بام و دو هوای فکری دارد

[ad_1]

خبرورزشی: اقدام کوبنده محمود فکری علیه استوری میلیک فضایی از تشویش را در بین هواداران در آستانه دربی ایجاد کرده و در فضای مجازی واکنش نشان داده اند.

لیدر لیگ جدید کنار رفت و سال جدید را آغاز کرد. سرمربی آبی ها در اولین روز سال، هاروی میلیک، بازیکن کروات سرمربی خود را پس از بازی با گل گهر در صفحه اینستاگرام خود از انتشار استوری منع کرد و او را به باشگاه داد! اقدام تند هوایی در آستانه دربی باعث نگرانی هواداران شده و آنها در فضای مجازی واکنش نشان داده اند.

هواداران استقلال می پرسند با توجه به استوری های منتشر شده و اگر در فضای مجارستان هستند چرا در پست اینستاگرامی فرشید باقری که این روزهای استقلال بعد از بازی با فولاد از فرم دور است، هیچ واکنشی مشاهده نکردیم؟! بازیکنی که مقصر اصلی تساوی و شکست مقابل تیم نکونام بود اما در صفحه شخصی خود رفتار درستی از خود نشان داد و به نوعی به هواداران توهین کرد!

میلیک و دیابت دو بازیکن خارجی موفق دو فصل اخیر استقلال هستند که انصافاً کوچکترین تفاوتی با هم داشته اند اما گویا جایی در برنامه های محمود فکری ندارند و فرصت چندانی برای بازی نداشته اند. صدمات البته در دیابت بیشتر است، اما آقای گل فصل قبل، قبل از مصدومیت، لیگتا هرگز به عنوان بازیکن کلیدی بازی نمی کرد!

این در شرایطی اتفاق می افتد که تلاش و هزینه زیادی برای جدا ماندن این دو بازیکن انجام شده است و آنها همانطور که انتظار می رفت نگاه و دویدن داشته اند. گل زیبای میلیک و سه امتیاز کارمیکر که فراتر از سطح لیگ ما بود، نه تنها مشکل گلزنی تیم فکری را حل کرد، بلکه نشان از کیفیت بالای این بازیکن داشت. اما واکنش کادر فنی به گل دیپورت او دلگرم کننده بود.

فکری در باگل گهر به جای نادری مصدوم از دانشگر استفاده کرد و میلیک عصبانی شد اما این تصمیم باعث سوراخی عمیق در دفاع چپ استقلالی شد و موقعیت های متعددی در همان منطقه روی دروازه استقلال ایجاد کرد و از حمله فرار کرد. یادتان نرود که دانشگر در همان محدوده ضربه پنالتی را روی بازیکن حریف زد!

فکری شاید فکر کند تیمش بدون هیچ مشکلی در بالای جدول است، اما همه می دانند که آنچه تیمش برای ارائه دارد با استانداردهای عادی و ایده آل هواداران فوتبال فاصله زیادی دارد. او همچنان فاقد برنامه و تاکتیک مشخص برای ایجاد موقعیت و رسیدن به دروازه حریف است، اما حضور بازیکنان خلاق توانسته بخشی از این ضعف های مفرط را و حداقل به گفته کادر فنی پوشش دهد.

فکری با تجربه بین بازی و تمرین خود را به عنوان سرمربی بی تجربه ثابت کرده است. او در اولین روز سال جدید می توانست با احترام به بازیکن خارجی در تیمش انگیزه تلاش برای صعود به اوج را تقویت کند اما متاسفانه مربیان باتجربه و ناپخته ای مانند او مشاوران مجرب و پرتلاشی برای جلوگیری ندارند. این. از افتادن به او. تیم در حباب نادیده گرفته خواهد شد!

[ad_2]

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency channel