اسنپ ​​قصد دارد 20 درصد از کارکنان خود را در کمپین کاهش هزینه اخراج کند

این شرکت که برنامه رسانه های اجتماعی اسنپ چت را اجرا می کند و تجارت آن عمدتاً بر تبلیغات دیجیتال متکی است، روز چهارشنبه گفت که در سه ماهه جاری تاکنون شاهد رشد 8 درصدی درآمد بوده است که کمتر از حد انتظار قبلی است. اسنپ ​​به کارمندان هشدار داد که ممکن است در سال آینده از یک دوره رشد درآمد پایین رنج ببرند.

ایوان اشپیگل، مدیر عامل اسنپ در یادداشتی خطاب به کارمندان گفت: «مشخص شده است که ما باید ساختار هزینه خود را کاهش دهیم تا از متحمل شدن ضررهای مداوم جلوگیری کنیم. اکنون باید با پیامدهای رشد درآمد کمتر مواجه شویم و خود را با محیط بازار وفق دهیم.»

سهام اسنپ در معاملات صبح با 6 درصد افزایش به 10.61 دلار رسید. از روز سه شنبه، سهام در سال 2022 79 درصد کاهش یافته است.

این تجدید ساختار، که Verge پیشتر گزارش کرده بود، کمی بیش از یک ماه پس از آن صورت می‌گیرد که اسنپ ضعیف‌ترین رشد سه ماهه خود را در آن زمان به عنوان یک شرکت سهامی عام گزارش کرد، و بالاتر از انتظارات وال استریت بود که پس از انتشار هشدار درآمد در ماه قبل کاهش یافته بود. سهام اسنپ در سال گذشته بیش از 85 درصد کاهش یافته است.

در تلاش برای کاهش حدود 500 میلیون دلار از هزینه‌های سالانه، آقای اشپیگل گفت که اسنپ پروژه‌هایی مانند اسنپ اورجینال را که در اپلیکیشن ظاهر می‌شود و بازی‌های چند نفره روی پلتفرم را متوقف می‌کند. این شرکت همچنین به برنامه‌های مستقل Zenly و Voisey، یک برنامه نقشه‌برداری اجتماعی و برنامه‌ای که به ترتیب خوانندگان و ترانه‌سراها را به هم متصل می‌کند، پایان می‌دهد. وال استریت ژورنال قبلا گزارش داده بود که اسنپ توسعه آینده پهپاد دوربین خودران Pixy خود را کمتر از چهار ماه پس از انتشار عمومی متوقف می کند.

این شرکت تخمین می زند که تغییرات ساختاری بین 110 تا 175 میلیون دلار هزینه های غیر تکراری برای آن هزینه در بر خواهد داشت.

اسنپ ​​نمونه دیگری از یک شرکت فناوری است که در طول همه گیری با سرعتی سرسام آور کارمندان خود را اضافه کرده است، زیرا کاربران این خدمات را پذیرفته اند و مجبور شده اند به سرعت با شرایط رو به وخامت بازار سازگار شوند. Amazon.com یک شرکت

اندی گیسی، مدیر عامل شرکت، پس از گسترش سریع تجارت الکترونیک در دو سال گذشته، برای کاهش افراط در عملیات تجارت الکترونیکی شرکت تلاش کرده است. Meta Platforms Inc، شرکت مادر فیس بوک نیز برنامه های استخدام خود را بررسی کرده است.

اسنپ، در یک پرونده نظارتی قبلی، اعلام کرد که در پایان سال 2020، 3863 کارمند داشت که در حدود 18 ماه آینده حدود 65 درصد به تعداد کارکنان اضافه کرد، قبل از اینکه تصمیم بگیرد ابتدا استخدام را کند کند و اکنون بیش از 1200 شغل را کاهش دهد. انتظار می رود این کاهش در ماه های آینده انجام شود.

اسنپ ​​گفت این تغییرات، از جمله کاهش هزینه های بازاریابی و کاهش هزینه ها در املاک و مشاغل عمومی، منعکس کننده یک برنامه تجاری برای سال آینده برای ایجاد جریان نقدی آزاد حتی در سناریوی رشد پایین است.

این شرکت گفت که با طیف وسیعی از چالش‌های تجاری از جمله تأثیر رکود اقتصادی بر هزینه‌های تبلیغاتی، تغییرات پلت فرم که بر توانایی ردیابی عملکرد تبلیغات و افزایش رقابت تأثیر گذاشته است، مواجه است. در میان این مشکلات، این شرکت اعلام کرد که پیش بینی سود عملیاتی یا فروش تعدیل شده برای سه ماهه جاری ارائه نخواهد کرد.

آقای اشپیگل گفت که این شرکت در حال تغییر ساختار است تا بیشتر روی افزایش تعداد کاربران، رشد درآمد و واقعیت افزوده تمرکز کند. سایر پروژه هایی که مستقیماً به این مناطق مرتبط نیستند یا سرمایه گذاری بسیار کمتری نسبت به گذشته دریافت می کنند، قطع خواهند شد.

به عنوان بخشی از بازسازی، اسنپ معاون ارشد مهندسی، جری هانتر را به سمتی که به تازگی ایجاد شده به عنوان مدیر عملیاتی ارتقاء می دهد. جرمی گورمن، مدیر ارشد بازرگانی این شرکت و مدیر تبلیغات دیگری برای راه اندازی نتفلیکس ترک می کنند. یک شرکت

آنها قصد دارند یک گزینه لایه پشتیبانی شده از تبلیغات را به پیشنهادات خود اضافه کنند.

یکی از اصلی ترین چالش های تجاری اسنپ از تغییرات اپل ناشی می شود یک شرکت

برای سیاست حفظ حریم خصوصی خود که در سال گذشته اجرا شد. آنها برای ردیابی در سایر برنامه‌ها و وب‌سایت‌ها، از برنامه‌ها برای کسب رضایت کاربر نیاز دارند. بسیاری از کاربران انصراف داده‌اند و این امر ارائه‌دهندگان پلتفرم را برای ارائه معیارهای قابل اعتماد در مورد عملکرد تبلیغات برای تبلیغ‌کنندگان دشوار می‌کند. اسنپ ​​اعلام کرد که اخیراً دو مدیر اجرایی را برای رفع مشکلات مربوط به تغییرات اپل در iOS پس از تلاش برای ارائه راه‌حل‌ها استخدام کرده است.

این شرکت گفت که طرح تجاری کوتاه مدت خود بر تلاش هایی مانند افزایش تعامل کاربران و بهبود پلت فرم تبلیغاتی خود تمرکز دارد. علاوه بر این، به منابع درآمدی جدید مانند اسنپ چت + که یک سرویس اشتراک ماهانه است چشم دوخته است، و در بلندمدت، اسنپ اعلام کرد که موقعیت رهبری در واقعیت افزوده را هدف قرار داده است، جایی که قبلا سرمایه گذاری کرده است.

اسنپ ​​که در ماه جولای اعلام کرد قصد دارد 500 میلیون دلار سهام خود را بازخرید کند، گفت که این برنامه را تکمیل کرده است.

نوشتن به مگان بابروسکی در [email protected]

حق چاپ © 2022 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق حفظ شده است 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما