اسپانیول 2-1 رئال مادرید؛ کابوس همچنان ادامه دارد


به گزارش “ورجش سه” ، رئال مادرید که هفته گذشته در لیگ قهرمانان مقابل شریف در خانه شکست سختی را متحمل شد ، امروز مقابل اسپانیول عملکرد خوبی نداشت و مقابل این تیم در ایالت کاتالونیا 1-2 شکست خورد.

رئال مادرید شروع خوبی داشت و در دقیقه اول ، روی پاس عقب و خطای پدروسا می توانست گل اول را به ثمر برساند ، اما دیگو لوپز به شوت کاریگو بنزما پاسخ خوبی داد.

این بار در دقیقه 13 ادواردو کاماوینگر با پاس خوب خود فرصت خوبی برای گلزنی به ستاره فرانسوی رئال مادرید داد اما این بار ضربه بنزما با واکنش دیه گو لوپز رقم خورد.

اما دقایقی بعد اسپانیول اولین گل را به ثمر رساند. پاس زمینی آمبربا از سوی رائول دو توماس و تیبو کورتوا ، بازیکن سابق رئال مادرید ، دروازه را به راحتی باز کرد تا اسپانیول یک گل پیش بیافتد.

جریان بازی آرام بود و بیشتر در میانه میدان بود. در پایان نیمه اول ، رئال مادرید شانس خوبی برای تساوی داشت اما ضربه سر آدره میلیتیا راهی برای دروازه اسپانیول پیدا نکرد و نیمه اول با برتری مساوی 0-1 میزبان به پایان رسید.

رئال مادرید نیمه دوم را با حمله آغاز کرد و خیلی زود فرصت مساوی را داشت اما باز هم ضربه سر ادر میلیتائو با فاصله بسیار اندک از دروازه اسپانیول در 6 قدم به بیرون رفت.

اما اسپانیول در دقیقه 60 گل دوم را به ثمر رساند. میزبان صاحب یک ضربه آزاد شد و الکس ویدال با غلبه بر ناچو فرناندز توانست گل دوم را مقابل تیبو کورتوا از اسپانیول به ثمر برساند.

دقایقی بعد اسپانیول نزدیک بود گل سوم را به ثمر برساند. دردار با دروازه رئال مادرید در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما ضربه این بازیکن با فاصله کمی از کنار دروازه این تیم به بیرون رفت.

اما در دقیقه 71 ، رئال مادرید اختلاف را کم کرد. کریم بنزما لوکوویچ با ارسال جوکوویچ از چپ حرکت کرد و پس از ورود به زمین ، اولین ضربه رئال مادرید را در کرنر با ضربه فنی به ثمر رساند.

دقایقی بعد ، دوباره به دلیل اشتباه مدافعان رئال مادرید ، اسپانیول دوباره فرصت گلزنی داشت اما پاس دی توماس اشتباه بود و فرصت از دست رفت.

تلاش رئال مادرید برای گل تساوی ناموفق بود و این تیم در نهایت با نتیجه 1-2 به اسپانیول باخت.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم