اصلی: کسانی که در فولاد مرتکب تخلف شده اند باید برکنار شوند

آیت الله سیدابراهیم رئیسی روز یکشنبه در جلسه هیات دولت با اشاره به انتشار گزارش نتیجه تحقیق و تفحص مجلس از شرکت فولاد مبارکه تاکید کرد: دولت شفافیت و کنترل شرکت های دولتی را افزایش می دهد. خود را موظف به رسیدگی به هرگونه پرونده فساد می داند

به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران. رئیس جمهور با تشکر از وزیر صامت به دلیل ایجاد تغییرات اداری در نعمت فولاد در ابتدای کار، دستور داد: هرکسی که تخلفی در نعمت فولاد تشخیص داده شد باید از کار برکنار شود و تخلفات آنها انجام شود. طبق قوانین و مقررات رسیدگی می شود. در مراجع ذیصلاح

آیت‌الله دو رئیس تنظیم مقررات دولتی شرکت‌های دولتی و اصلاح نحوه انتصاب در هیأت‌های شرکتی را یک ضرورت دانست و خاطرنشان کرد: وزرا موظفند در تغییر و تبدیل شرکت‌های تابعه دقت کافی داشته باشند. استاندار در بکارگیری صلاحیت ها، تخصص و کارآمدی برای حفظ بیت المال.

رئیس جمهور ضرورت انجام مسئولیت های اجتماعی توسط شرکت های سهامی عام را ضروری دانست و گفت: البته شرکت های سهامی عام نمی توانند به بهانه ایفای وظایف خود مبالغ هنگفتی را به هیچ فردی پرداخت کنند.

آیت‌الله رئیسی به وزیر رفاه دستور داد ظرف 15 روز کمیته‌ای متشکل از وزارتخانه‌های ذیربط برای تنظیم و شفاف‌سازی مسئولیت اجتماعی این شرکت‌ها تشکیل و برای تصویب به دولت ارائه کند.

رئیس جمهور در بخشی دیگر از سخنان خود به اقدامات دولت در یک سال گذشته برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور اشاره کرد و تاکید کرد: تبیین خدمات دولت به مردم به ویژه نخبگان موجب ایجاد امید در جامعه و ایجاد امید می شود. افزایش اعتماد عمومی

آیت الله رئیسی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به گزارش وزیر امور خارجه در خصوص اقدامات اخیر برای رفع تحریم ها، از اقدامات این وزارتخانه و تیم مذاکره کننده در کشورمان قدردانی کرد و گفت: این کار را نمی کنیم. . نادیده گرفتن حقوق ملت در هر جلسه و مذاکره.

رئیس جمهور با بیان اینکه دولت مردمی برای پیشرفت کشور و حل مشکلات به تلاش خود ادامه خواهد داد، تصریح کرد: این دولت زندگی مردم را به هیچ عامل بیرونی ربط نداده است و همه برنامه های عمرانی در کشور در حال پیگیری است. به طور جدی.

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما