اطری، عموزاد و محمدیان به مرحله نیمه نهایی مسابقات جهانی راه یافتند

در ادامه رقابت های سه وزن اخیر کشتی آزاد قهرمانی جهان 2022 در بلگراد صربستان، رضا اطری نماینده وزن 61 کیلوگرم ایران و دارنده مدال های طلا و برنز آسیایی بازی های آسیایی در دور نخست قهرمان شد. مقابل بصیرعلی لی از مقدونیه با نتیجه 11 بر 1 به مصاف اسلام بازرجانف از آذربایجان رفت و در نهایت با نتیجه 4 بر صفر پیروز شد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. آتاری در این مرحله به مصاف گئورگی وانگلوف دارنده مدال برنز اروپا در سال 2022 از بلغارستان رفت و در فینال با نتیجه 6 بر 3 پیروز شد و راهی نیمه نهایی شد. وی برای رسیدن به فینال امشب از ساعت 19:30 به مصاف نارنداخ از مغولستان می رود.

در وزن 65 کیلوگرم رحمان عموزاد خلیلی در دور نخست با نتیجه 8 بر 1 جئون سوک یون از کره جنوبی را شکست داد و در دور بعد با نتیجه قاطع 6 برنده اسماعیل موزوکایف دارنده مدال برنز جهان از مجارستان را به دست آورد. صفر شد و راهی یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله اسبانوف از قزاقستان را با نتیجه 13 بر 2 شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. عموزاد در این مرحله امشب (شنبه) در دیداری حساس به مصاف حاجی علی اف دارنده مدال طلا، نقره و برنز المپیک جهان از آذربایجان می رود.

اما در وزن 97 کیلوگرم 23 نفر شرکت کردند، محمدحسین محمدیان دارنده مدال برنز جهان در سال 2014 پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف ساموئل شیرر از سوئیس رفت و در پایان در نیمه اول 10 برنده شد. 0، رسیدن به یک چهارم نهایی. محمدیان در دیدار دوم و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل ماگومد زاکرف اوکراینی به تشک صعود کرد و در پایان با نتیجه 8 بر 5 پیروز شد و راهی نیمه نهایی شد. محمدیان زمانی که در نیمه اول 5 بر یک از حریف عقب بود پیروز شد اما در نیمه دوم نتیجه را جبران کرد و در نهایت 8 بر 5 پیروز شد.

محمدیان برای صعود به فینال امشب (شنبه) در دیداری سخت و حساس به مصاف کایل اسنایدر قهرمان جهان و المپیک از آمریکا می رود.

مرحله نیمه نهایی اوزان فوق از ساعت 19:30 (شنبه) به وقت ایران آغاز می شود.

تا کنون محمد نکودی در وزن 79 کیلوگرم و حسن یزدانی در وزن 86 کیلوگرم مدال نقره و امیرحسین زر در وزن 125 کیلوگرم به مدال برنز دست یافتند.

بر اساس اعلام کادر فنی این تیم، امیرمحمد یزدانی در وزن 70 کیلوگرم به حداکثر وزن نرسید و علیرضا سرلک نیز در دسته 57 کیلوگرم از دور رقابت ها کنار رفت.

کامران قاسم پور امشب (شنبه) برای کسب مدال طلای جهان به مصاف جی دان کاکس قهرمان جهان از آمریکا و مقام سوم المپیک در وزن 92 کیلوگرم می رود و یونس امامی جاگلان از هند در راگبی وزن 74 کیلوگرم به میدان می رود. وزن برای کسب مدال برنز

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

تماس با ما