اظهارات تند میس رفسنجان علیه فدراسیون والیبال

کد خبر: 1845548
06 مهر 1401 ساعت 12:41 |
1.1 هزار بازدید |

0
نقطه نظر

آقای حاکمیت کجای دنیا این اتفاق می افتد؟

باشگاه خانم رفسنجان از اینکه نمی تواند مسابقات والیبال را در شهر خود میزبانی کند بسیار عصبانی است.

اظهارات تند میس رفسنجان علیه فدراسیون والیبال

به گزارش “ورزش سه”، یکی از موضوعاتی که اتحادیه والیبال قبل از شروع فصل لیگ برتر انگلیس نسبت به آن حساسیت و وسواس زیادی نشان داد، کفپوش تیم های حاضر در مسابقات است. چندی پیش فدراسیون والیبال اعلام کرد که تنها سه تیم می توانند میزبانی مسابقات را داشته باشند، اما اعتراضات و درخواست های مداوم تیم ها باعث شد این تصمیم تغییر کند. در واقع تیم ها تا پایان نیم فصل فرصت داشتند تا کف سالن های خود را تعویض کنند.

اما برخی از تیم ها به دلایل دیگری موفق به دریافت مجوز میزبانی نشدند. یکی از این تیم ها میس رفسنجان است که قرار است امروز دیدارش مقابل فولاد سرجان در یزد برگزار شود.

میس رفسنجان اصلا از تصمیم انجمن والیبال خوشش نیامد و مجید زین الدینی مدیرعامل این باشگاه با ارسال بیانیه ای به ورزش سی ایرادات خود را اینگونه بیان کرد: بی نظمی و بی برنامگی در نیمه اول ایران. لیگ .فصل والیبال .. بعد از تایید سالن نهم رفسنجان که این کار 8 روز قبل از مسابقات انجام شد میزبان رفسنجانی را تا شهر یزد اسکورت کردند دربی استان کرمان بین تیم های میس رفسنجان و فولاد سرجان شهر یزد اما آقای . داورزنی کجای دنیا اینجوری میشه ناظر کجای دنیا تیم لیگ برتر رو به عنوان رئیس شورای شهرستان معرفی میکنن ذینفع مسابقات کیه؟ .

با توجه به مقررات جاری در کشور چرا اصرار به خرید کفپوش خارجی با نمونه داخلی دارید؟ باشگاه خانم رفسنجان سه چهار نامه در این زمینه به الاتحاد ارسال کرده است که هیچ پاسخی از سوی الاتحاد دریافت نکرده ایم. آیا می توانید بدون اطلاع باشگاه میزبان باشگاه های شهر دیگری باشید؟ آیا حقوق باشگاه در نظر گرفته شده است؟ علیرغم میل درونی‌مان، مجبور شدیم در رسانه‌ها تبلیغ کنیم، حقوق خود را از طریق روزنامه‌ها بگیریم و به مردم اطلاع دهیم.»

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

تماس با ما