الهامی: کاش این بازی را می بردم

[ad_1]

به گزارش “ورزش سه”، ساکت الهامی سرمربی نساجی در نشست خبری پس از دیدار مقابل فولاد گفت: باید به آقای نکونام تبریک بگویم. در این مدت کوتاه تیمش را عوض کرد و روز به روز بهتر شد و نشان داد مربی بسیار توانا و ماهری است. ما شاهد یک فوتبال پر جنب و جوش، بدنی و بسیار خوب از هر دو تیم بودیم. نیمه اول بازی ای بود که فولادی ها به گل رسیدند. به نظر من موقعیت گل آنها در مسابقه بود.

وی افزود: در 7 تا 8 دقیقه ابتدایی نیمه دوم بازی را با فشار بیشتری شروع کردیم چون باید به گل می رسیدیم، بعد از گل تا دقیقه 70 فوتبال فیزیکی زیادی وجود داشت اما بعد از آن تبدیل شد. یک فوتبال احساسی و فولاد روی سرمان افتاد آنها ما را هل دادند به جرات می توانم بگویم هیچ تیمی مثل فولاد در 20 دقیقه اخیر تیم من را تحت فشار قرار نداده است به آنها تبریک می گویم و شاید می توانستند گل بزنند.

الهامی افزود: در ضد حمله یکی دو موقعیت داشتیم که یکی از آنها موقعیت خوبی بود و آنها هم شوت زدند، بازی بسیار خوبی بود اما ای کاش می توانستیم این بازی را ببریم. فکر می کنم بازی فوق العاده ای با سبک، تاکتیک و فشار زیاد بود. من شخصا از بازی لذت بردم. از بازی شاگردان فولد و نکونام هم لذت بردم. در حین تبریک 90 دقیقه تنش ایجاد شد. حالا باید واقع بین باشیم و بتوانیم حقایق را بگوییم.

وی در خصوص حکم بیژن حیدری افزود: از قاضی تشکر ویژه دارم. بازی واقعا سختی بود. از نیمکت هر دو تیم و همچنین از بازیکنان داخل زمین. فکر می کنم داور 7، 8 اخطار داد. برای فولاد و جواد نکونام آرزوی موفقیت در مسیر و موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا و رسیدن به مراحل بالاتر را دارم. چون می دانم حقیقت فولاد و جواد نکونام از این حرف ها بیشتر است.

الهامی گفت: در مصاحبه دیروز هم گفتم که فکر می کنم الان فوتبال ما بالاتر از فوتبال آسیاست. تیم هایی مثل فولاد به روز بازی می کنند و شرایط خوبی دارند. وقتی دیدم فولد در 20 دقیقه آخر اینقدر فشار آورده است، فکر نمی کردم تیم در این مدت کوتاه اینقدر خوب شده باشد. من می خواهم این واقعیت را بگویم که برخلاف برخی از ما نمی توانستیم برنده شویم.

وی در پایان افزود: در 20 دقیقه آخر فولد واقعاً فشار زیادی روی دروازه ما وارد کرد، اما برای ما راحت تر بود که یک جور فوتبال بازی کنیم، آن بازیکن را نداشتیم.

[ad_2]

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

تماس با ما