الهام من: سخت ترین روزهای زندگی ام را سپری کردم

کد خبر: 1847061
16 اکتبر 1401 ساعت 00:24
11.4 هزار بازدید |

1
نقطه نظر

ساکت الهامی، مربی تیم هوادار گفت که پس از سه شکستی که در بازی های گذشته متحمل شده اند، محکوم به پیروزی در این دیدار هستند و باید برای نتیجه بازی کنند.

الهام من: سخت ترین روزهای زندگی ام را سپری کردم

به گزارش “فرزش دید”، ساکت الهامی در نشست خبری پس از بازی مایس کرمان گفت: اینجا شهر سردار دلها است و من شخصا بهترین خاطرات ورزشی خود را در این شهر داشتم و یکی از شهرهایی است که من دوست دارم. آنها یک تقدیم دارند.” اول از همه می خواهم به هیئت داوران خسته نباشید بگویم. فوق العاده کار کرده اند. حالا بچه ها صحنه ای را به من نشان می دهند، اما این مهم نیست. مسابقه با جسارت سوت زد و به آقای زمانی، تیمش، آقای نجفی و همکارانشان تبریک گفت. می دانم که قطعا آینده بسیار خوبی در پیش دارند. به نظر من مهمترین اصل قضاوت شجاعت است، امروز خیلی شجاعانه سوت بزن. دوم اینکه به تیم خوب مایس میگم خسته نباشید. آقای حسینخانی قبلا تیم خوبی ساخته و به ایشان تبریک می گویم. مطمئنا این تیم آینده بسیار خوبی با او خواهد داشت. سوم، به تیمم تبریک می گویم.

الهامی درباره روزهای حضورش در هوادر گفت: راستش را بخواهید این روزها سخت ترین روزهای زندگی ام بود و با چالش بسیار سختی مواجه شدم. هر چند روزی که شروع کردم می دانستم روزهای سختی در پیش است و تجربه بسیار تلخی بود که باید با آن دست و پنجه نرم کنم و این شرایط را می دانستم اما به دو چیز اعتقاد داشتم و می دانستم که قطعا آن شرایط خواهد بود. دور از ما و به روزهای خوب باز خواهیم گشت. یکی از آن چیزها اعتقاد من به خدا بود و همیشه با او رابطه داشتم و همچنین اعتقادم به تیم و بازیکنانمان بود و می دانستم که این بچه ها می توانند خیلی بهتر باشند.

و در مورد شرایط بازی امروز گفت: مسی را بردیم اما رک بگویم مسی خیلی خوب بازی کرد. مسی در نیمه اول شوت و موقعیت بسیار خوبی داشت و می توانست گلزنی کند اما در سه بازی قبلی که باختیم خیلی بهتر از این بازی بازی کردیم اما امروز باید بازی می کردیم تا نتیجه بگیریم. اگرچه تیم مک هم برای امتیاز بازی می کرد. این یک فوتبال فیزیکی ثابت و پرفشار برای هر دو تیم بود. برای تیم خوب میس آرزوی موفقیت دارم و به فرزندانم خسته نباشید می گویم. این پیروزی را بر آنها و خانواده شان مبارک باد، زیرا آنها بسیار زحمت کشیدند و باعث شرمندگی من شدند. دستشان را می بوسم و کار با این بچه ها باعث افتخار و افتخار من است.

الهامی درباره تنش هواداران در بازی امروز گفت: بازی فیزیکی بود و من یکی دو نکته را به بازیکنان گفتم که الان نمی‌توانم بگویم، اما اتفاقاتی که گفتم افتاد. آنها عصبی نبودند، اما در شرایطی باید برنده می شدند که ما 3 بازی بد را باختیم و برای تیمی مثل ما، تیم جدید، سخت بود که از آن شرایط خارج شویم. این بازی سختی مقابل حریف ما بود و استرس پیروزی باعث این مسائل شد. دو تیم شرایط یکسانی داشتند و فقط تیم ما این شرایط را نداشت.

الهامی در پایان درباره سوالی مبنی بر اتلاف وقت تیمش افزود: شما من را می شناسید و صمیمانه به شما تبریک می گویم، اما در یک صحنه اگر پیشنهاد دهند; نمی خواهم حرفی بزنم که خدای ناکرده ناراحتت کند و گفتم خانه دارم ماشینی که دارم از تیم خوب کرمان و میس است و همه جا گفته ام و باز هم می گویم. . ما چیزی به نام خواب نداریم. تیم های خارج از خانه را با تیم های دیگر مقایسه کنید. ما یک یا دو ساعت دیگر خرید را خواهیم دید و شما می توانید موقعیت ها را نیز ببینید. فوتبال است و امروز فوتبالی بسیار فیزیکی، جذاب و پرفشار بود. هر دو تیم مصدوم شدند. شانه دفاع وسط ما را بشکنید و خودتان می دانید. الان آچیل محمد جواد محمدی خونریزی و استفراغ دارد و اگر عکسش را ببینید واقعا سخت است اما فوتبال است و باید با این فوتبال کنار بیایید و امیدوارم تیم خوب میس در آینده موفق شود.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما