اما لاماری. از افزایش 90 میلیونی قیمت کارخانه تا نرخ های غیرواقعی بازار

آینده– Lamariima تنها مدل مونتاژ شده در فاز سوم فروش یکپارچه خودرو است. آرین پارس موتور برای دومین بار در سال جاری این محصول را از طریق سامانه یکپارچه سفارشی سازی خودرو معرفی کرد که نسبت به دوره قبل یعنی فروردین ماه شاهد افزایش 90 میلیونی قیمت لاماریما در سیستم یکپارچه بوده ایم. اکنون متقاضیان خرید لاماریما باید یک میلیارد و 79 میلیون تومان برای این کراس اوور بپردازند. با توجه به اینکه اولین نسخه های فروخته شده لاماریما به تازگی به دست متقاضیان رسیده است، حجم معاملات در بازار آزاد برای ارزیابی این خودرو کافی نیست و قیمت لاماریما در بازار آزاد در حال حاضر مشخص نیست. این محصول با موتور 1.5 لیتری عرضه شد و گفته می شود مصرف سوخت ترکیبی آن 6.6 لیتر است.

جهش 90 میلیونی قیمت لاماریما در کارخانه

خودروهای سامانه یکپارچه برای سومین بار به فروش می رسند و شهریور ماه امسال علاوه بر 20 محصول داخلی ایران خودرو سایپا، شاهد عرضه دوم لاماریما هستیم. ایما لاماری برای اولین بار در اردیبهشت ماه امسال با قیمت قطعی 989 میلیون تومان با موعد تحویل سه ماهه به فروش رسید. اکنون قیمت لاماریما در این نقطه از فروش خودرو توسط آرین پارس موتور با رشد 10 درصدی یک میلیارد و 79 میلیون تومان است. این به معنای افزایش 90 میلیونی در عرض چهار ماه است. متقاضیان خرید لاماری ایما از سامانه سفارشی سازی خودکار می توانند یکی از رنگ های سفید، مشکی و خاکستری را انتخاب کنند و مانند فروش قبلی موعد تحویل 90 روز کاری حدوداً پایان دی ماه 1401 خواهد بود. شرایط فروش لاماریما هیچ تفاوتی با سایر محصولات ارائه شده در سیستم یکپارچه ندارد. متقاضی باید حداقل 18 سال سن داشته باشد و دارای مدرک باشد. او پلاک معتبری به نام خود ندارد و از آخرین خریدش حداقل دو سال می گذرد.

قیمت غیر واقعی لاماریما در بازار آزاد

قیمت لاماریما در بازار آزاد هنوز مشخص نیست. اولین نسخه های لاماری ایما فروش اردیبهشت ماه سال جاری با موعد تحویل سه ماهه به تازگی وارد بازار شده و اکنون حجم معاملات برای ارزیابی این خودرو در بازار کافی نیست. در روزهای گذشته خبر از قیمت 1.5 میلیاردی لاماریما در بازار آزاد شنیدم اما بررسی های آینده به نظر می رسد اکثر فروشندگان لاماریما در پلتفرم های اینترنتی عددی را برای فروش این خودرو در نظر نگرفته اند و به نوشتن توافق در صندوق قیمت اکتفا کرده اند. البته لاماریما در برخی از آگهی ها با قیمت 1 یا 1.5 میلیارد هم دیده می شود، اما با توجه به عکس هایی که فروشنده لاماریما در مراسم رونمایی رسمی از خودروی خود گذاشته، می توان صحت این آگهی را زیر سوال برد.

مشخصات فنی Lamariima; موتور 1.5 لیتری

لاماریما با موتور 1.5 لیتری عرضه شد که می تواند حداکثر گشتاور 285 نیوتن متر و حداکثر قدرت 195 اسب بخار تولید کند. گیربکس هفت سرعته دوکلاچه یکی دیگر از مشخصات فنی لاماریما است، اما هنوز اطلاعات رسمی در مورد شتاب، حداکثر سرعت و سایر ویژگی های این خودرو در دسترس نیست. البته گزارش های غیررسمی از روز تست لاماریما در پیست آزادی حکایت از شتاب 0 تا 100 این محصول بین 8.9 تا 9.2 ثانیه دارد. گفته می شود کل مصرف سوخت لاماریما 6.6 لیتر در هر 100 کیلومتر و حجم باک بنزین آن 55 لیتر است. یک صفحه نمایش دیجیتال 10.2 اینچی، صفحه نمایش لمسی 10.5 اینچی، شش بلندگو و عملکرد دکمه ای نیز به عنوان امکانات اتاق لاماریما ارائه شده است.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما