امباپه: ما نباید با این بازیکنان مشکلی داشته باشیم

[ad_1]

به گزارش “ورزش سه”، پاری سن ژرمن در نقل و انتقالات تابستانی لیونل مسی را به خدمت گرفت تا فهرست ستاره های خود را تکمیل کند.

او علاوه بر مسی، سرخیو راموس و جانلوئیجی دوناروما را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت گرفت تا حداقل یک ستاره بزرگ در همه پست ها داشته باشد.

با این حال، این تیم در برخی از مسابقات این فصل با مشکل مواجه شد و بسیاری نتوانستند نمایش مورد انتظار را به نمایش بگذارند.

امباب در پاسخ به سوالی به سایت رسمی پاری سن ژرمن گفت: اکنون خوشحالیم زیرا همه تیم ها می خواهند برنده شوند. البته بعد از بازی وقتی به تحلیل نگاه می کنیم با خود می گوییم که می توانستیم عملکرد بازی را قبل از سوت پایان توضیح دهیم. ما همچنین می دانیم که در برخی بازی ها نباید با برخی از این بازیکنان مشکل داشته باشیم.»

ستاره فرانسوی افزود: اما ما از همه چیز راضی و خوشحالیم و این چیزی است که ما را بیشتر متحد می کند، این پیروزی ها از هیچکس ربوده نشده است.

او در مورد بازی این هفته خود مقابل تیم سابقش موناکو گفت: این یک بازی بسیار ویژه است. اول از همه، این یک بازی مهم در لیگ فرانسه است. و موناکو تیم بزرگی است که می داند چگونه در بازی های بزرگ بازی کند. البته این برای من خاص است چون مدت زیادی در این تیم بازی کرده ام و دوستانم هم هستند. اما وقتی در PSG هستید، جایی برای چنین احساساتی وجود ندارد. “شما می خواهید برنده شوید و به همین دلیل است که من به تیم کمک می کنم.”

امباپه درباره شرایط لیگ فرانسه که بسیار فیزیکی و پیچیده توصیف می شود، گفت: لیگ بسیار سخت و فیزیکی است. همه تیم ها بسیار جدی هستند و بازیکنان هم نظاره گر فراز و نشیب های بدنی هستند. بازی در این لیگ آسان نیست. فکر می کنم طبیعی است که به دنبال سازگاری برای پاری سن ژرمن باشیم، به خصوص که ما بازیکنان جدید زیادی داریم که با لیگ آشنا نیستند. کمی زمان می برد تا شرایط بهبود یابد، اما ما در مسیر درستی هستیم.»

[ad_2]

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما