امکانات رایگان سامانه «مرد ایرانی» برای زائران اربعین حسینی

اپلیکیشن «ایران من» در خدمت زائران اربعین حسینی برای ارائه خدمات رایگان از جمله اعلام مکان در عراق، دریافت کد QR برای زائران و خودروها، دسترسی به سامانه جامع زیارت ائمه معصومین و … می باشد. دادن

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال در ایران، سامانه «ایران من» را به منظور ارتقای زیرساخت‌های معاونت فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت کشور با هدف یکپارچه‌سازی هوشمند دولتی از آذرماه 1389 توسعه داده است. خدمات رسانی می کند و هم اکنون آماده ارائه خدمات رایگان و غیر حضوری به زائران حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام می باشد.

یکی از مهم ترین ویژگی های برنامه «ایران من» برای زائران، تبلیغات سایت به صورت پیامک رایگان است که بدون نیاز به اینترنت و استفاده از سیم کارت کشور میزبان است. از طریق این قابلیت زائران می توانند به تمامی شماره های داخل و خارج از ایران اعم از دوستان و همرزمان خود پیامی رایگان ارسال کرده و موقعیت مکانی خود را به آنها اطلاع دهند.

همچنین زائران می توانند از طریق «ایران من» به سامانه های جامع حج اربعین مانند سامانه زیر الحسین (سامانه یگان حج حضرت معصومه(س) برای دریافت کارت حج و بارکد دوبعدی خودروهای عمومی و سماح دسترسی داشته باشند. سیستم. (ثبت نام متقاضیان در الاربعین حسینی 1401) و تمامی این خدمات بصورت یک واحد می باشد.

اطلاع از ایستگاه های هلال احمر، اطلاع از ایستگاه های مسافربری، ثبت نام موکب ها، اطلاع از آخرین اطلاعات ستاد اربعین و آموزش نکات لازم برای پیاده روی ایمن و سالم در ایام اربعین از دیگر امکانات موجود از طریق اپلیکیشن «ایران من» است. . کاربران هستند.

پنجره خدمات دولت هوشمند «ایران من» که توسط گروه آزمایشگاه‌های ایرانسل به منظور ارتقای زیرساخت‌های معاونت فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت کشور توسعه یافته است، از طریق وب‌سایت myiran.gov.ir و اپلیکیشنی با همین نام در اپ استورهای ایرانی

این اپلیکیشن شامل بخش‌های دیگری مانند میز خدمت، شهرداری من، اصناف، صدای من، دهکده من، سلامت من است و بر ادغام خدمات مبتنی بر سبک زندگی شهری و روستایی در حوزه‌های سلامت، اشتغال، اجتماع، سفر و غیره تمرکز دارد. او هست.

گروه آزمایشگاه های ایرانسل از سال 1397 با هدف تعمیق ارتباط ایرانسل اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران با جامعه دانشگاهی و کمک به مراکز علمی، استارت آپ ها و شرکت های فناوری و با ماموریت تحقیق، توسعه فعالیت های نوآوری و بازاریابی در حوزه شبکه های ارتباطی، فناوری اطلاعات و کسب و کارهای پیرامونی با کمک مراکز علمی و تحقیقاتی داخل و خارج از کشور اعم از دانشگاه ها، شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها و شرکت های فناور با هدف پاسخگویی به نیازهای بازار فناوری اطلاعات و ارتباطات

چشم انداز این گروه پیشگامی در توسعه منابع انسانی و زیرساخت های تحقیقاتی برای اقتصاد دانش بنیان در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و دستیابی به جایگاه اولین شرکت ملی در زمینه تولید محصولات و خدمات در این زمینه «بخش تحقیق و توسعه» و «مرکز نوآوری ایرانسل» و «آکادمی سلول ایران» از جمله بخش‌های اصلی آن است.

ایرانسل، اولین ارائه‌دهنده 5G و دارنده رکورد سرعت اینترنت در ایران، با راه‌اندازی این گروه، به دنبال حرکت در مسیر گسترش خدمات متنوع، توسعه سبک زندگی دیجیتال و ایجاد آینده‌ای همزمان با تحولات دیجیتال است. جهان برای خلاقیت به ارزش

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

تماس با ما