اورین الکتریک – فروش دستگاه برش رکتیفایر، اینورتر، آرگون، CO2 و پلاسما برای زومیت


کارهای جوشکاری در همه جا از ساخت سازه های فلزی گرفته تا جوشکاری زیر آب تا جوشکاری لوله های انتقال نفت و گاز و تعمیر کشتی ها و اسکله های ساختمانی استفاده می شود. اگر چه برای جوشکاری با کیفیت بالای فلزات مختلف، جوشکار باید مهارت و تجربه کافی را داشته باشد، اما استفاده از بهترین تجهیزات و ابزار جوشکاری که دستگاه جوش مهمترین ابزار آن است، بسیار مهم است. با خرید بهترین ها دستگاه جوش کاری علاوه بر افزایش کیفیت جوش، زمان جوش را کاهش می دهید، عیوب جوش را کاهش می دهید، بنابراین می توانید دستگاه جوش برقی اورین را خریداری کنید.

نحوه جوش دادن فلزات و غیر فلزات

در طی فرآیند جوشکاری، دو فلز و غیرفلز در دو حالت مذاب و جامد به یکدیگر متصل می شوند که هر کدام مزایای خاص خود را دارند. در فرآیند ذوب، حرارت باید به فلز پایه برسد تا فلز ذوب شود و حوضچه باید با پرکننده هایی مانند سیم جوش و الکترودهای جوش برای اتصال فلزات و غیر فلزات پر شود، در حالی که در حالت جامد، اتصال توسط اعمال گرما و فشار..

انواع روش های جوشکاری

برای اتصال دائمی فلزات و غیر فلزات، فلزات پایه ای که قرار است با استفاده از دستگاه جوش ذوب شوند، باید دما و حرارت داده شوند و سپس با ماده پرکننده حوضچه ای به نام پاس جوش پر شوند. متداول ترین روش برای جوشکاری فلزات، جوشکاری قوس الکتریکی است که به آن جوش الکتریکی نیز می گویند، اما روش های مختلفی وجود دارد که با پیوندهای مختلف آرگون و CO2 انجام می شود.

استفاده از دستگاه جوش

مهمترین ابزار برای جوشکاری فلزات و غیرفلزات، دستگاه جوش است که از آن استفاده می کند و به برق یا منبع تغذیه متصل می شود که به وسیله آن گرما یا حرارت به فلزات وارد می شود و گیره جوش و گیره جوش به یکدیگر متصل می شوند. ساخته شده از فلز.

راهنمای خرید دستگاه جوش اینورتر

تکنولوژی اینورتر امروزه وزن و ابعاد دستگاه های جوش را نسبت به مدل های قدیمی بسیار کوچکتر کرده است و به راحتی قابل حمل بوده و در عین حال با بالاترین ظرفیت تولید کار می کنند. در خرید دستگاه جوش اینورتر علاوه بر قیمت باید سیکل کار، مصرف برق و … را در نظر بگیرید. مواردی از این دست باید در نظر گرفته شود.

 1. نوع قطعه، ضخامت، نفوذ جوش و روش جوش
 2. چرخه وظیفه یا چرخه کاری
 3. وزن دستگاه
 4. هزینه دستگاه

مزایای دستگاه جوش اینورتر

دستگاه های جوش قدیمی به دلیل وزن و گرمای زیاد تولید شده توسط آنها، استفاده از حداکثر توان خروجی را غیرممکن می کردند و برای کار به منبع تغذیه قوی نیز نیاز داشتند، اما امروزه با خرید بهترین دستگاه جوش اینورتر، آیا و از حداکثر آن استفاده می شود. برق و به راحتی آن را به برق وصل کنید.

 • راندمان بالا تا 90٪.
 • نسبت به دستگاه جوش قدیمی انرژی بسیار کمتری مصرف می کند.
 • شما به راحتی می توانید دستگاه جوش را تنظیم کنید و با استفاده از ولوم های مختلف جوش می توانید کیفیت را افزایش داده و عیوب جوش را کاهش دهید.
 • به دلیل عایق دوبل و همچنین فیوز قدرتمند آن، ایمنی جوش آن بالاست.
 • شما به راحتی می توانید با هر الکترود روکش دار جوش دهید.
 • با وجود ویژگی نیروی قوس الکتریکی در دستگاه های جوش اینورتر به راحتی می توانید حتی برای مدت کوتاهی منبع تغذیه را کاهش دهید که از چسبیدن الکترودها به سطح کار جلوگیری می کند.

خرید انواع دستگاه جوش اینورتر از کارخانه اورین الکتریک

کارخانه اورین الکتریک، شری. با مدیریت سعید قدرتی از سال 1370 در زمینه تولید انواع دستگاه های جوش و برش فعالیت می کند که امروزه یکی از بهترین کارخانه های تولید دستگاه جوش در ایران می باشد. می توانید از انواع دستگاه های جوشکاری یکسو کننده SMAW استفاده کنید و دستگاه های جوش قوس زیر آب اره و جوشکاری تیگ و آرگون GTAW را از اینجا با دریافت شماره تلفن یا آدرس سایت زیر با قیمت مستقیم کارخانه و ارزان تر از بازار خریداری کنید.

www.avrin-electric.com

مخاطب

فروش کارخانه: 09121260142 و 09121574771

تلفن کارخانه: 08633573221

واتساپ: 09123766832

آدرس کارخانه : اراک 18 کیلومتری جاده فرمهین شهرک صنعتی آبک آباد قطعه G95

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان ملاصدرا، پلاک 154، برج ونوس، طبقه 8، واحد 15

مزایای خرید دستگاه جوش اینورتر از اورین الکتریک

 • خدمات پس از فروش
 • با توجه به اینکه یک برند ایرانی است در صورت آسیب دیدن قطعات آن به سرعت پیدا می شود.
 • ارزانتر از برندهای خارجی
 • شما مستقیم از کارخانه خرید می کنید، قطعا قیمت آن کمتر از بازار است.

  اورین الکتریک


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم