اولین بازی راموس برای پاری سن ژرمن ماجرایی بود (عکس)

[ad_1]

کد خبر: 1794914/58

زمان: ساعت 21:30
1400/09/07

هدیه: 33611

از یک حرکت جالب در تونل تا یک فرار بزرگ.

این مدافع اسپانیایی اولین بازی خود را برای پاری سن ژرمن انجام داد.

به گزارش “ورزش سه”، سرخیو راموس امروز اولین بازی خود را برای پاری سن ژرمن پس از امضای قرارداد با پاری سن ژرمن انجام داد. مدافع اسپانیایی پی اس جی امروز 90 دقیقه در بازی تیمش حضور داشت و در روز پیروزی شاگردان مائوریسیو عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش گذاشت.

راموس قبل از بازی مقابل سنت اتین با ورود به زمین شور و شوق خود را در تونل ورزشگاه نشان داد. این بازیکن اسپانیایی برای اولین بازی خود انگیزه زیادی داشت و ظاهر خوبش قبل از بازی با هم تیمی هایش قابل توجه بود. حرکت راموس با گای مهمتر از بقیه بود و این دو بازیکن حرکات خود را انجام دادند که شبیه حرکات بازیکنان NBA بود و اغلب به صراحت تمرین می شد.

در طول بازی شاهد بحث کوچک راموس نیز بودیم. جایی که به عنوان بازیکن به حریف آرنج زد و در میانه زمین درگیر شد. در این صحنه توپ به سمت راست در جریان بود و در حالی که وهبی خزری قصد داشت به میانه میدان وارد شود با دوست مستقیم خود راموس دم مواجه شد و او به زمین افتاد. در حالی که مهاجم سنت اتین قصد داشت راموس داور را جریمه کند، مدافع پی اس جی مورد لطف داور قرار گرفت و مجبور به بیرون راند.

سرخیو راموس 4 ماه و 20 روز پس از امضای قراردادش با پاری سن ژرمن بازی کرد و اولین بازی او در 207 روز گذشته برابر سنت اتین بود. راموس از 16 آوریل که برای رئال مادرید مقابل چلسی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بازی کرد، بازی رسمی انجام نداده است. او به میدان جنگ بازگشت و هم در حمله و هم در دفاع موثر بود. البته مدافع باتجربه پی اس جی هم خوش شانس بود که داور به دلیل رفتن به مرکز زمین و زدن به کرنر حریف او را اخراج نکرد.

[ad_2]

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

تماس با ما