اولین تصویر رسمی از i7 باهاما منتشر شد. پرچمدار برقی باواریایی ها با چهره ای جنجالی عرضه می شود

[ad_1]

Baamu اولین تصویر رسمی از i7 را منتشر کرد. این تصاویر البته در نسخه اولیه با پوشش های استتار هستند و در آزمایش های زمستانی در سوئد گرفته شده اند. این خودرو در واقع یک نسخه الکتریکی از سری 7 است و با موتور ترکیبی با کراس اوور iX ساخته خواهد شد.

جالب است بدانید که بامو می گوید i7 پس از معرفی به اولین سدان الکتریکی لوکس جهان تبدیل خواهد شد! این ادعا ماه ها و سال ها پس از معرفی مدل ها و رقبایی مانند مرسدس بنز EQS، Audi E-Tron GT، Lucid Air و Tesla Model S مطرح شده است!

نیازی به گفتن نیست که i7 رقیب مستقیم مرسدس بنز EQS است. البته از نظر برخی EQ ها در محدوده سدان نمی گنجد چرا که اتاقک عقب آن به شکل یک خودروی کوپه چهار در است! جالب است بدانید که خود اشتوتگارتری ها در هنگام رونمایی از EQS از عبارت خودروی برقی درجه یک لوکس استفاده کردند.

با این حال، با نگاهی دقیق به تصاویر رسمی منتشر شده توسط Baamoo، جزئیاتی از i7 مشخص می شود. کاپوت بلند و براق و فاصله بین دو محور به طور طبیعی از موتور احتراق داخلی سری 7 گرفته شده است!

اما از نظر طراحی باید به این نکته اشاره کرد که چراغ های اصلی خودرو در ارتفاع کمتری نسبت به حد معمول قرار دارند و بر خلاف هولدینگ های عقب، طراحی یک تکه به نظر می رسند. جلوپنجره نیز ابعاد غیرعادی و بسیار بزرگی دارد. ورودی هوای باریک روی سپر و کاپوت بیشتر از سری 7 است.

خبر خوب این است که جزء معروف Huffmister Kink، یکی از عناصر اصلی طراحی بامو، به خوبی در این خودرو حفظ شده است. بد نیست بدانید که این مولفه در کانسپت XM که مورد تحسین منتقدان قرار گرفته سبک‌تر شده است، بنابراین باید با دقت زیادی آن را بررسی کرد!

i7 باهاما از پیشرانه نسل پنجم این شرکت بهره خواهد برد. این مجموعه که قبلا در کراس اوور iX استفاده شده بود، بیش از 500 اسب بخار قدرت تولید می کرد. به گفته این شرکت، این سدان الکتریکی لوکس بر اساس چرخه WLTP در هر 100 کیلومتر از 22.5 تا 19.5 کیلووات ساعت استفاده می کند. برای مقایسه، مرسدس بنز 450+ EQS کارآمدتر است و از 19.8 تا 15.8 در هر 100 کیلومتر استفاده می کند.

شایان ذکر است که باواریس تایید کرده است که i7 در سال آینده رونمایی خواهد شد. این پرچمدار الکتریکی مدتهاست که در زمستان در Arjeplog سوئد آزمایش شده است. ارزیابی عملکرد سیستم های تعلیق، فرمان، پیشرانه و ترمز مهمترین کاری است که می توان روی این خودرو در سوئد انجام داد.

[ad_2]

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما